Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 12:39 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Witam!!

Pomyślę o okładach z borowiny.

Miłego dnia :D


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 5:08 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Z moich wiadomosci wynika,ze krem jest dostepny tylko w ameryce.


Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 8:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Witam Henryku

W takim razie pozostanę przy okładach z borowiny :D .

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 8:40 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 29, 2008 8:19 am
Postów: 8
Czyli masaże u specjalistki i wizyty w osrodkach SPA - śa bardziej...kurtuazyjne..niz efektywne?
Bo przeciez te zabiegi swoje kosztują...są polecane przez lekarzy (tym bardziej jezeli jest to powiedzmy osrodek SPA typowo rehabilitacyjno-medyczny.)

Chciałabym uslyszec wasze zdanie, z pewnością pomogą mi okreslic sie w tej kwiestii:]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 10:01 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Wybacz jestczasowo, ale nie bywam w SPA, dlatego nie mam na ten temat wyrobionego zdania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Nie Cze 08, 2008 8:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Cze 08, 2008 6:54 pm
Postów: 1
Mam 52 lata i jak wszyscy mi mówią wygladam dużo młodziej ( w porywach nawet o 20 lat mniej). Szczerze mówiąc do 30-ki raczej nie stosowałam zadnych kremów przeciw zmarszczkowych. tak na dobre zaczęłam je stosować ok. 40-ki. Efekt jest taki, ze moje rówieśniczki mają fałdy na szyi i twarzy a ja mimo drobnych zmarszczek mogę uchodzić za 40-kę. jakie kremy stosowałam. a takie, na które było mnie stać. Od czasu do czasu pozwalałam sobie na droższe firmy ale jak nie bylo mnie stać to siegałam po te tańsze ale to było systematyczne. Mam koleżanki, które rzadko sięgają po kremy i teraz maja twarz poorana bruzdami. Tak więc myslę, ze nie firma decyduje ale konsekwencja, chociaż od czasu do czasu warto zaszalęć, bo dobry krem wręcz się czuje na skórze. Ja teraz też zaszalałam i kupiłam sobie najnowszy krem "przeciw zmarchom" Anew Ultimate z firmy Avon. Bardzo fajnie skóra go wchłania i efekty są widoczne. A tak nawiasem mówiąc parę lekkich zmarszczek, zwłaszcza tych od uśmiechu dodaje uroku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 3:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
:D :D podobają mi się te porywy, szczerze mówiąc ja do 30-ki nie używałam żadnych kremów (o ile mnie pamięć nie myli). Potem zaczęłam być systematyczna w tym względzie.
Wybieram krem z naturalnych składników, bez chemii, jestem zadowolona. Czy to jest najlepszy wybór, tego nie wiem, nie mam porównania, na obydwie części twarzy nakładam ten sam krem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 12:52 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Krysiu, ależ to jest dobry pomysł.
Dwa różne kremy...
Może wypróbuję? :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 4:17 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
:D :D mam nadzieję, że dwa równie dobre. W innym wypadku to może okazać się zgubne.

Pochwal się wynikami testu. Powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Śro Lip 23, 2008 8:28 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

carramba pisze:
Cytuj:
Ja teraz też zaszalałam i kupiłam sobie najnowszy krem "przeciw zmarchom" Anew Ultimate z firmy Avon. Bardzo fajnie skóra go wchłania i efekty są widoczne. A tak nawiasem mówiąc parę lekkich zmarszczek, zwłaszcza tych od uśmiechu dodaje uroku

Szkoda, że nie piszesz jaką masz grupę krwi? Może też bym zaszalała?
Ja, jeśli chodzi o kremy, używam tylko nagietkowego (nagietek jest zdrowotny dla skóry właścicieli wszystkich grup krwi).

Pozdrawiam Wszystkich :D

i proszę, jeśli coś możecie pochwalić to napiszcie też, w przypadku jakiej grupy krwi jest pozytywny efekt. Jeśli coś źle działa - to też.
Myślę, że w ten sposób możemy zapobiec niepotrzebnemu wydawaniu pieniędzy.

TeSa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 7:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Dieta na zmarszczki

Zmarszczki są zmorą wielu kobiet w przeróżnym wieku. U niektórych pojawiają się one zaraz po trzydziestym roku życia, a u innych dopiero po pięćdziesiątce. Co na to wpływa? Przede wszystkim genetyka. Jak się okazuje powstawaniu zmarszczek i wszelkiego rodzaju bruzd można jednak zapobiegać i to w zupełnie naturalny sposób, wykluczając drogie kremy, czy kuracje odmładzające. Sekretem pięknej skóry jest odpowiednio skomponowana dieta, która odgrywa znaczącą rolę w kondycji naszej skóry.
Dietę powinniśmy wzbogacić szczególnie w dużą ilość owoców oraz zielonych warzyw liściastych i strączkowych. Warto sięgnąć także po gruboziarnisty chleb. W produktach tych występują antyoksydanty, takie jak: witaminy A, C i E. Wpływają one ochronnie na naszą skórę, zapobiegając jej starzeniu się. Do sałatek natomiast zamiast ciężkich sosów i majonezu lepiej dodać oliwę z oliwek, która również wpływa zbawiennie na naszą cerę, poprawiając jej ukrwienie.
Na powstawanie zmarszczek wpływa także niedobór krzemu w naszym organizmie, który oprócz tego, że opóźnia starzenie ma również właściwości oczyszczające. Dzienne zapotrzebowanie człowieka na krzem wynosi od 20 do 30 mg. Jest to niewielka dawka, mimo to wiele osób cierpi na jego niedobór. Krzem znajdziemy głównie w skrzypie polnym, poziewniku, pokrzywie, w poziomkach i podbiale.
Należy również pamiętać o odpowiednim nawilżeniu skóry. Pijmy zatem minimum półtora litra niegazowanej oraz niesmakowej wody mineralnej na dzień. Systematyczne picie wody powoduje zdecydowaną poprawę elastyczności skóry!
Uważajmy na to, jak jemy i co jemy, a na pewno opóźnimy proces starzenia się naszej skóry, która przecież jest naszą wizytówką.
http://www.fit.pl/dietadlaciebie/dieta_na_zmarszczki,170,18,11,1483,1577,4300,0,0.html

Oczywiście przy doborze diety proponuję uwzglednić zalecenia "Diety zgodnej z grupą krwi".
Powodzenia w walce z tą "zmorą" i nie tylko tą :P .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 5:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 28, 2010 9:35 pm
Postów: 2
a może coś innego np.wypełniacz zmarszczek mary cohr -serum kolagenowe używa je moja mam jest bardzo zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 3:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 09, 2013 3:11 pm
Postów: 1
Ja na zmarszczki stosuję proszek perłowy. W zasadzie to nie tylko na zmarszczki, bo opócz właściwości odmładzających ma także inne zalety. Jest bardzo dobry dla włosów i paznokci, dla skóry atopowej, przyśpiesza gojenie się ran itd. Robię z niego maseczki lub dodaję do kremu do twarzy. Widać rezultaty, skóra jest odżywiona, świeża, elastyczna. Same korzyści i cena jest niewielka. Można go nabyć wpisując na allegro Pearl Powder.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 11:02 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Generalnie witamina E zwana jest witaminą młodości :) Warto więc używać kosmetyki z nią w składzie. Są też maści z witaminą E lub po prostu olej rzepakowy, który ma dużo witaminy E w składzie a przy okazji nie ma zapachu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem na zmarszczki mimiczne?
PostWysłany: Śro Maj 15, 2013 7:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 15, 2013 7:37 pm
Postów: 1
Moja mama bardzo chwali sobie roll - on wypełniacz zmarszczek z kw. hialuronowym firmy Soraya (Art&Diamonds). Podobno świetnie się aplikuje i bardzo dobrze działa, więc może takie coś jako dodatek do jakiegoś kremu :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności