Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 3:32 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 11:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 03, 2009 10:37 am
Postów: 1
hej,szukam sposobu na tradzik :(
od ilus lat proboje sobie z nim poradzic -bezskutecznie
ostatnio dermatolog zapisal mi Epiduo,
ale chcialam tez sprobowac jakiejs diety
czy cos
pomozcie...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 12:33 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć madzik :D

Ja zauważyłam, że niezależnie od wieku, kłopoty ze skórą (i prawie ze wszystkim) mijają, jeśli jada się zgodnie ze swoją grupą krwi . Chodzi o wyeliminowanie z codziennej diety pewnych produktów i koncentrowanie się na działających na nas jak lekarstwo... może spróbujesz :D

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 6:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 02, 2009 12:16 pm
Postów: 3
Z wpływem jedzenia na trądzik mówi się różnie. Dermatolodzy zaprzeczają takowemu wpływu. Jednak jeśli się słyszy o takowym to w roli głównej: czekolada (tudzież kakao), ostre przyprawy (pieprz, musztarda sarepska). Mi trudno określić jednoznacznie jak jest naprawdę. Gdy było tak że ograniczałam nie wskazane produkty, trądzik był nadal. Może jeden, mooże dwa mniej. No ale co to za różnica

_________________
W wolnym czasie http://prowital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 9:18 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Kasanka napisała:"
Cytuj:
Z wpływem jedzenia na trądzik mówi się różnie. Dermatolodzy zaprzeczają takowemu wpływu.
Tak się składa, że taki sposób pozbywania się trądziku nie leży w sferze zainteresowań dermatologów. Na sprawdzenie potrzeba trochę czasu i samozaparcia...no i może się okazać, że jesz jak wydzielacz, a jesteś niewydzielaczem.... albo dopiero dieta genotypowa Ci pomoże... D'Adamo testuje ją już od ponad dwóch lat (wiem o tym z nowej jego książki). Rzecz w tym , że za ta dieta ma wiele innych zalet...i właściwie po wdrożeniu... nie ma wad.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 12:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 02, 2009 12:16 pm
Postów: 3
Co do dermatologów,
zamykają się w swojej szufladzie nie przyjmując zbyt wiele do swojej wiadomości z zewnątrz.
Wszelkie działania inne niż antybiotyk, czy inna chemia pomijają w najlepszym wypadku milczeniem.
Wiele nie wesprą. A może to doświadczenie ich uczy, żeby nie trwonić energii na te metody, bo wiedzą że efektu zero

_________________
W wolnym czasie http://prowital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 9:33 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Oj oj ja też walczę z trądzikiem jak tylko się da. Wypróbowałam milion chyba różnych środków na to , jak się go pozbyć. I chyba najbardziej skuteczny okazał się silicosan, który nie tylko pomaga pozbyć się trądziku, ale też leczy łojotok, który też bardzo mi się daje we znaki.
przyznam się szczerze, że wizyta u dermatologa też nie bardzo pomogła.
Ale też jeśli ktoś ma problem z cerą powinien się odpowiednio odżywiać. Należy unikać pikantnych potraw i słodyczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 3:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 21, 2013 3:33 pm
Postów: 2
Jeśli chodzi o sposób odżywiania to w ostatnim czasie uzupełniam swoja dietę suplementami, które pomagają mi w walce z trądzikiem. Oczywiście nie odstawiłam na półkę toników, żeli do twarzy, czy maseczek. byłam nawet u dermatologa, ale maść jaką mi przepisał również nie była zbyt skuteczna. Dopiero koleżanka wysłała mi stronę http://sposobynatradzik.com.pl/ , gdzie sporo poczytałam o suplementach diety i zdecydowałam się zamówić ten, który zajmuje czołowe w tamtejszym rankingu. Rezultaty są nad wyraz dobre i każdemu polecam ten sposób wspomagania likwidacji pryszczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Nie Maj 05, 2013 5:27 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Trądzik jest skutkiem zbyt tłustej cery i zatkanych porów skórnych. Dlatego, w celu pozbycia się tego paskudztwa, proponuję najpierw sporządzić na twarz okład z rozgotowanej cebuli. To pozwoli oczyścić i odświeżyć skórę twarzy. Okład trzymamy na twarzy przez ok 2godz.
Po tym czasie przygotowujemy maseczkę według następującego przepisu: 2 łyżeczki twarożku naturalnego, 2 łyżeczki miodu, 50 kropli nalewki z nagietka. Maseczkę kładziemy na twarz na ok 1,5godz, a następnie zmywamy pod bierzącą wodą. Na końcu twarz przecieramy zmiażdżonym liściem aloesu. Zabieg powtarzamy codziennie do momentu ustąpienia objawów.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 1:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2013 9:05 am
Postów: 30
Niekoniecznie,trądzik to hormony i wiele zależy od rodzaju ery jaką mamy oraz rodzaju trądziku. Polecam w pierwszej kolejności udac się do lekarza,w szczególnych przepadkach wypisuje on antybiotyk,który ma także swoje skutki uboczne.

_________________
www.Amalu.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 5:57 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 24, 2013 9:54 am
Postów: 40
Miejscowość: Krak
Zapytaj lekarza o Axotret, to bardzo silny i skuteczny antybiotyk, trzeba robić badania kontrolne wątroby co miesiąc. Mój syn się wyleczył w ten sposób. No cóż chemia, ale czasami nie ma wyjścia.

_________________
http://zdrowadroga.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 11:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 22, 2013 10:33 am
Postów: 3
Hej!
Podobno bardzo skuteczny jest olej arganowy.
Moja siostra zamawiała go w internecie, chyba z bezpryszczy.pl i była bardzo zadowolona.
Fakt faktem, widać było, że cera znacznie się jej poprawiła.
Od razu była bardziej nawilżona, a zmiany skórne powoli zanikały, teraz ma naprawdę ładną cerę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 2:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Możliwe że masz racje,jednak to chyba też w dużej mierze zależy od tego z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia. Proponuje udać się do dermatologa aby doradził odpowiednią maść i kurację.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 1:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Cze 02, 2013 6:41 am
Postów: 45
Minęło już trochę czasu więc może napiszesz czy byłeś u dermatologa i co powiedział,przepisał? Bo w ostateczności pozostaje kuracja antybiotykowa, z tym że ma ona też skutki uboczne.

_________________
www.Nonibioactive.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 7:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Zaczynam podejrzewać... że tu na forum już nie zadają pytań ludzie naprawdę zainteresowani jak kiedyś...
Przypomniał mi się taki stary, tani, skuteczny środek... tormentiol...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 3:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Poniekąd może masz racje,ale w takim wypadku nikt nie tworzyłby nowych tematów,a one wciąż powstają. środek o którym piszesz faktycznie jest tani,ale czy dobry/ To już zależy od rodzaju tradziku z jakim mamy do czynienia,od naszej cery.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności