Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:30 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Lip 03, 2020 10:17 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Jeśli zależy wam na dokładnym odżywieniu swoich włosów to polecam skorzystać z zabiegu keratynowego, ja już kilka razy wykonywałam ten zabieg, przeprowadzany jest za pomocą keratyny Amazon Keratin i pozwala uzyskać efekt idealnie prostych włosów aż do 6 miesięcy (w zależności od rodzaju keratyny). Keratyna dostępna w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa, każda z nich dokładnie nawilża i odżywia włosy, dodatkowo może je na długo wyprostować - winogronowa. Jak się udacie na zabieg to polecam też kupić kosmetyki polecane przed i po zabiegu pozwalają jeszcze bardziej wydłużyć efekt terapii i sprawią, że wasze włosy będą pięknie pachnąć :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 7:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lip 18, 2020 8:12 am
Postów: 11
Nie odzywki używam ale olejku Hasna, dla mnie niezastąpiony do włosów. właśnie zniszczonych, łamliwych, super je wzmacnia, odzywia, pomaga i przy łupieżu. Włosy juz po 2 tygodniach zaczeły mi odrastac


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 9:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
hello:D
dobra odżywka na pewno pomoże, ale oprócz tego mogę polecić wam świetny zabieg, z którego niedawno korzystałam, chodzi mi o terapię keratynową wykonywaną za pomocą keratyny Amazon Keratin Umówiłam się do salonu na zabieg, na miejscu mogłam zdecydować się na jedną z 3 keratyn: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa (różna długość działania) ja zdecydowałam się na opcję czekoladową, po zabiegu włosy stały się grubsze, mocniejsze, gładsze i wyjątkowo lśniące, dodatkowo kupiłam szampon i odżywkę wydłużającą efekt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Śro Gru 16, 2020 1:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 19, 2020 7:53 pm
Postów: 10
ja uwazam ze mam super wlosy ale to tylko dlatego ze o nie dbam, nie maluje, nie uzywam prostownicy no moze czasem, nie susze ich goracym powietrzem ale uzywam tez naturalnych kosmetykow do pielegnacji wlosow od Orientany, i mimo ze sa ladne gladkie i lsniace nadal uzywam odzywek chocby po to aby wlosy sie lepiej rozczesywaly bo mam dlugie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 2:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 26, 2021 1:30 pm
Postów: 17
ja też myślałam, że moje włosy mają się dobrze, jednak jak zaczęłam używać odżywek, olejków to ich kondycja się o wiele polepszyła, więc polecam ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 12:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 22, 2022 11:41 am
Postów: 10
ja zawsze używam odżywki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 6:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 25, 2022 6:35 am
Postów: 2
Nie wiem czy słyszałyście, ale w pielęgnacji włosów warto stawiać na równowagę PEH. Znalazłam kilka ciekawych info o marce Anwen ***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 10:11 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2022 12:00 pm
Postów: 12
polecam anwen


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 7:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 02, 2022 6:52 am
Postów: 5
anwen to mój must have, czasem używam onlybio i raz na jakiś czas odżywki drogeryjne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 1:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2019 11:29 am
Postów: 11
Ja uważam, że odżywka to podstawa.
Po pierwsze - łatwiej rozczesać/ułożyć włosy po myciu szamponem
Po drugie - przywraca się nawilżenie (a to ważne zwłaszcza w przypadku włosów kręconych/falowanych)
No i wreszcie - dobra odżywka może pomóc nam osiągnąć jakieś włosowe cele ;) np. jeśli zależy nam na poprawie miękkości, elastyczności czy nawilżeniu. Odżywka nie pomaga na wypadanie włosów (tutaj pielęgnacja skalpu i suplementy diety przede wszystkim), ale pomoże wyrywać mniej włosów podczas mycia.

Jak koleżanka wyżej - anwen ma bardzo dobre produkty do włosów, uwielbiam. Fajna jest też naturalna odżywka do włosów w kostce Ben&Anna. Obłednie pachnie, nie ma plastikowego opakowania (co wg mnie zawsze na plus) i fajnie odżywia włoski po myciu, delikatnie dociąża - ale da się ją wypłukać bez problemu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 3:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 19, 2022 11:13 am
Postów: 36
Odżywki strasznie mi natłuszczają włosy :/ I brzydko potem wyglądają te moje włosy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 7:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 25, 2021 9:52 am
Postów: 7
Mam suche włosy i od kiku lat używam odżywki APIS Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO I OLEJKIEM ARGANOWYM. Jest super. Świetnie nawilża i jest bardzo wydajna. Dla mnie numer jeden!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 12:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 19, 2022 11:13 am
Postów: 36
Ja używam popularnych odzywek do włosów, które mamy w drogeriach ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Śro Wrz 14, 2022 1:27 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2022 10:09 am
Postów: 38
Ja używam różnie, czasem z Loreala albo z Schaumy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności