Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 12:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 18, 2013 12:34 pm
Postów: 1
Ja mam krem pod oczy soraya świat natury - krem z olejkiem z róży chilijskiej i wiesiołka. Używam, jestem bardzo zadowolona z efektów, więc szczerze polecam :)

Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Czw Sty 09, 2014 5:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 09, 2014 5:40 pm
Postów: 11
Też go mam, bardzo dobry.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 11:21 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 29, 2012 1:10 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Pod oczy najlepszy jest olej arganowy. Moja koleżanka przywiozła sobie taki oryginalny z Maroka i zaczęła stosować na cienie i zmarszczki pod oczami. Naprawdę widzę teraz różnice w jej wyglądzie, jest o niebo lepiej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 10:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 17, 2013 10:47 am
Postów: 12
Ja stosowałam krem rozświetlający pod oczy firmy Ziaja, ale efektów nie widziałam niestety. Potem przerzuciłam się na Loreal krem pod oczy trójskładnikowy - jest świetny. Jestem naprawdę zadowolona, skóra pod moimi oczami jest znacznie bardziej nawilżona, a cienie pod oczami już nie są tak widoczne:) No i cena jak na firmę bardzo zadowalająca jedyne 19, 90:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Nie Sty 12, 2014 10:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 12, 2014 10:14 pm
Postów: 2
Ja mogę polecić krem Dermika Aquaoptima. Nie używałam nigdy niczego lepszego. Krem jest bardzo wydajny, więc nie należy martwić się ceną, bo po pierwsze to małe opakowanko wystarcza na długo, a po drugie - naprawdę warto go mieć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 1:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 17, 2014 12:34 pm
Postów: 17
A gdzie można kupić ten krem oraz ile kosztuje? Jeżeli możesz to podaj jak najwięcej szczegółów bo brzmi bardzo zachęcająco. Może któraś z Was jeszcze go używała i napisze swoją opinię?

_________________
www.Hepi24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 3:49 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Zależy ile masz lat, ale w mojej rodzinie chwali się OILS&PEPTIDES, taki cudny krem pod oczy Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 5:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 29, 2016 5:37 pm
Postów: 1
Ja polecam krem pod oczy Korany, u mnie sprawdza się bardzo dobrze :) Jest na bazie naturalnego pszczelego wosku, dzięki czemu dobrze nawilża i odżywia skórę wokół oczu oraz ją odmładza. Szybko się wchłania i dobrze spisuje się pod makijażem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 3:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 01, 2016 3:13 pm
Postów: 11
Jeżeli szukasz dobrego i naprawdę skutecznego kremu pod oczy to polecam wybrać ten w 100% naturalny,szeroki wybór takich kosmetyków znajdziesz u nas na CosmoSpa.pl

_________________
www.CosmoSpa.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 10:23 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Fajny jest krem pod oczy ze świetlikiem od Floslek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 7:33 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Dobrym kremem pod oczy,który ujędrni skórę oraz zredukuje zmarszczki,jest również ten oparty na naturalnym kolagenie,znajdziecie go na naszej stronie,bardzo skuteczny i sprawdzony przez wiele osób.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 10:28 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 04, 2015 11:41 pm
Postów: 22
Miejscowość: Pozna
Polecam, produkowany przez Ziołolek, krem pod oczy 20+ z bławatkiem, którego ekstrakt poprawia mikrokrążenie, zmniejszając widoczność obrzęków i rozjaśniając cienie pod oczami. Poza tym preparat zawiera aloes, witaminę E i naturalny czynnik nawilżający (NMF), dzięki, którym nawilża i uelastycznia skórę wokół oczu.

http://ziololek.pl/produkt/krem-pod-oczy-20/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 8:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Cze 28, 2016 8:09 pm
Postów: 1
U mnie bardzo dobrze sprawdza się serum żel ze świetlikiem pod oczy od Avy. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, dzięki czemu przynosi ukojenie zmęczonym oczom


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 6:24 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
A zaglądałyście już na naszą stronę KochamZdrowie.com? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości i wybrać odpowiednie kosmetyki dla da siebie,teraz mamy kilka ciekawych promocji i rabatów:)

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy.
PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:39 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 10, 2016 10:36 am
Postów: 25
Miejscowość: Wroc
Polecamy Marvellous Manuka- krem pod oczy 15 ml https://www.jarmarknatury.pl/krem-pod-oczy-z-miodem-manuka-na-starzenie

Krem pod oczy pomagający zwalczać oznaki starzenia, który nawilża i odmładza okolice oczu, zmniejsza zmarszczki. Jest bogaty w antyoksydanty, utrzymuje skórę zabezpieczoną przed złym promieniowaniem. Cudowne właściwości miodu Manuka są znane już od wieków. Miód Manuka posiada najwyższe steżenie substancji czynnej w przeciwieństwie do innych miodów, w których dodatkowo korzystne enzymy zostają zniszczone w procesie produkcyjnym. Wszystko to sprawia, że miód Manuka stał się nieocenionym składnikiem kremów oraz peelingów. Jedną z wielu właściości miodu Manuka jest stymulowanie powstawanie tkanki skórnej potrzebnej podczas procesu gojenia się ran i skaleczeń. Dzieję się tak dzięki enzymom, które posiadają właściwości antybakteryjne oraz przeciwutleniające. Zawarte w enzymach przeciwutleniacze zabezpieczają również skórę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami, co jest jedna z głównych przyczyn starzenia się skóry. Regeneracyjne i przeciwutleniające właściwości miodu Manuka są znane i wykorzystywane przez człowieka od wielu lat. Również został wykorzystany w prezentowanej serii kosmetyków. Producentem nowej serii kosmetyków jest rodzinna firma Beauty Spa której siedziba główna znajduje się w Spa Resort w mieście Rotorua w Nowej Zelandii. Rotorua to miasto którego unikalna lokalizacja charakteryzuje się płaskowyżem wulkanicznym, to miejsce gdzie znajduje się wiele źródeł termalnych, basenów z gorącym i leczniczym błotem oraz gejzery wody termalnej. Właściwości zdrowotne cudów natury miasta Rotorua oraz czyste środowisko Nowej Zelandii, stały się inspiracją dla ciągle powiększającej się serii kosmetyków Beauty Spa. Jesteśmy przekonani że używając ich docenicie Państwo unikalną jakość produktów Beauty Spa. Wszystkie produkty firmy Beauty Spa są pozbawione w swoim składzie modyfikowanych genetycznie składników, nie są testowane na zwierzętach i są wytwarzane w najczystszym, pozbawionym przemysłu nuklearnego, środowisku Nowej Zelandii. Nie zawierają parabenów.

_________________
______________________
www.jarmarknatury.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności