Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: mezoterapia
PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 8:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
Mezoterapia typu roll-on wykonuje się w salonie futuro w warszawie-wykonuje się mikronakłucia urządzeniem typu roll-on bezposrednio po zabiegu aplikuje się specjalne preparaty -koktaile np.przeciwzmarszczkowe,na przebarwienia,przeciwtrądzikowe,nawilżające,a także na wypadające włosy.Czy ktoś już z was stosował taki zabieg jak efekt?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:44 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Przyłączam się do powyższego pytania,czy ktoś z Was stosował już ten zabieg i może napisać więcej szczegółów na jego temat? Im więcej informacji tym lepiej,ciekawe czy faktycznie jest skuteczny.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 4:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm
Postów: 8
Na mezoterapii nigdy nie byłam, chociaż słyszałam, że naprawdę daje efekty. Powiem Wam, że ostatnio skorzystałam z takiego innego zabiegu o nazwie Accent Your Body i muszę przyznać, że jest super. Moja cera jest o niebo lepsza. 3 serie zabiegów ją zregenerowały, napięły, ujędrniły, no różnica jest bardzo widoczna. Zabieg ma na celu odnowę produkcji kolagenu, stąd zyskujemy taki fajny wygląd. No i dodatkowo nie trzeba się bać niczego, bo to nie boli i nie ma skutków ubocznych. Polecam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 10:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 07, 2011 4:20 pm
Postów: 55
Ja także nigdy nie byłem na takim zabiegu,bazuję tylko na opiniach innych użytkowników z różnych forum. Sama idea zabiegu brzmi bardzo fajnie,jednak poczekajmy na dalsze wypowiedzi jak to jest w praktyce.

_________________
www.grzybowysklep.pl - grzyby lecznicze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 11:19 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 19, 2014 7:34 pm
Postów: 25
Mezoterapia jest bardzo fajna, szkoda tylko, że dosyć inwazyjna, z tego co się też orientowałem nie każdy salon kosmetyczny ją wykonuje, póki co chodzę na depilacje laserową do http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlosienia-w-lodzi.html , ale latka lecą i zmarszczki same nie zejdą, więc pewnie wkrótce skorzystam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 7:25 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
To wszystko możecie w o wiele lepszym stopniu zastąpić 'Lamininą'. Być może efekty nie będą natychmiastowe ale za to o wiele lepsze i na lata. Spowolni proces starzenia się skóry i nie tylko, oraz zabezpieczy przed chorobami. Więcej tu - www.lamininazdrowie.pl.tl To środek bez żadnych skutków ubocznych.

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 06, 2015 2:08 pm
Postów: 10
Ja mogę się podzielić moim doświadczeniem. Miałam problemy z włosami i robiłam mezoterapię głowy, za jeden zabieg płaciłam 450 zł. Kosmetyki itp. nie pomagały, więc się zdecydowałam. Zabiegi robiłam w Elite w Warszawie, jak ktoś ma pytania to chętnie odpowiem. Miałam 4 sesje i po 4 był ten prawdziwy efekt, wypadanie włosów ustało. Poznałam tam Panią, która sobie robiła zabieg na twarz i dekolt, na zmarszczki:-) Myślę, że za jakieś 10 lat też się tego podejmę:-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 3:14 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Justyno, ale Cię to kosztowało. Obecnie na ten problem mamy już nanotechnikę, czyli najnowsze odkrycie. Działa niemal natychmiastowo, i nie tylko na włosy. Poczytajcie www.lavylitesbiznes.webnode.com

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 4:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 06, 2015 2:08 pm
Postów: 10
amberus, jestem sceptyczna co do tych najnowszych wynalazków. W dodatku mówisz, że na wszystko działa natychmiastowo - wybacz, ale dla mnie to podejrzane. W klinice miałam pewność, że opiekują się mną fachowcy, lekarze po wieloletnich studiach. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa, więc myślę, że dobrze zainwestowałam pieniądze;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 5:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Justyno, masz właściwe podejście do tematu, zawsze trzeba wszystko sprawdzać - Więc czemu nie sprawdziłaś ???? A piszesz w ciemno. To nie jest lek na wszystko, ale za to pomaga na bardzo wiele i nie jest to nowinka - to nanotechnologia , a twórca tego produktu otrzymał najważniejsze światowe nagrody. I piszesz mi tu o 'nowince' - I tak już poza, ja i moi znajomi zarabiamy na tym bardzo solidne pieniądze.

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 2:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
Zgadza się,to rozsądne myślenie bo czasem lepiej jest dopłacić a mieć pewność,że cały zabieg został wykonany fachowo oraz że nie będzie żądnych komplikacji,to daje nam spokój i komfort psychiczny.

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 7:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 31, 2015 12:42 am
Postów: 36
Obecnie przy odrobinie zaangażowania można kupić i informacjo można takie zabiegi wykonywać w domu

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 9:57 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
czy ten zabieg można stosować także u facetów?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Śro Paź 07, 2015 10:19 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 7:33 pm
Postów: 33
ja póki co staram się unikać jakichkolwiek inwazyjnych zabiegów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 10:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Tego typu zabiegi nie są aż tak inwazyjne,wiele zależy również od podejścia i fachowości studia kosmetycznego do którego się udamy. Jeżeli szukacie tego dobrego i sprawdzonego w Katowicach lub Warszawie,to zapraszamy do nas:)

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności