Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Śro Paź 28, 2015 3:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2015 3:45 pm
Postów: 7
Właśnie niedawno czytałam o tego typu zabiegach. udało mi sie nawet znaleźć Klinikę Szafirową w Sosnowcu , która wykonuje właśnie takie zabiegi.Nie szukałam tego dla siebie lecz dla mamy bo dowiedziała się o możliwości wykonania takiego zabiegu i bardzo chciała się zdecydować. W październiku mają tam bezpłatne konsultacje to co nam szkodzi spotkać się i porozmawiać.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 11:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Co do konsultacji oraz zabiegu mezoterapii,to możesz go wykonać także w naszym profesjonalnym gabinecie kosmetycznym DER-MED w Krakowie lub Katowicach. W razie pytań służymy pomocą na forum,zapraszamy do kontaktu:)

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 5:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 23, 2016 5:28 pm
Postów: 1
Ja się już skusiłam na ten zabieg i wybrałam Studio Medycyny Estetycznej w Warszawie: http://studioelix.pl/ . Zabieg wykonywała mi osoba z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem. Chciałam zrobić ten zabieg, ponieważ moja skóra straciła swoją jędrność i wiotkość. Teraz po zabiegu efekty są naprawdę widoczne, a moja skóra jest jędrna i nawilżona. Polecam to Studio, które oferuje również inne zabiegi medycyny estetycznej, a także laseroterapię, kosmetologię i masaże.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 11:21 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Akurat co do zabiegu mezoterapii, to z reguły sa bardzo pozytywne opinie, więc moim zdaniem warto się na niego zdecydować, ale jest jeden warunek: gabinet który wybierzemy również powinien być godny zaufania i w pełni profesjonalny. Ceny kształtują się różnie, ale nie nalezy on do tych drogich.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 2:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 30, 2016 3:02 pm
Postów: 34
No właśnie, takim godnym zaufania salonem kosmetycznym według opinii mojej żony jest Good Time Day Spa (http://www.goodtimedayspa.eu/) w Poznaniu. Lubi tam chodzić, a to też o czymś świadczy. Ostatnio mówiła właśnie o serii zabiegów mezoterapii bezigłowej, ale ja się na tym nie znam. Słyszę tylko jak poleca ten zabieg koleżankom. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Śro Paź 12, 2016 11:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 12, 2016 9:27 am
Postów: 7
Ja korzystałam jedynie z zabiegu meso vit ericsona laboratoire, który jest alternatywą dla mezoterapii. Ja się trochę jednak boje tak inwazyjnych zabiegów. Z efektów zabiegu, z którego korzystałam byłam bardzo zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 9:53 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Jeżeli szukacie dobrego i profesjonalnego studia i urody do pielęgnacji ciała oraz zabiegów na włosy, to polecam zwrócić uwagę także na Denique.pl gdzie każda z Was znajdzie coś dla siebie, posiadamy miłą oraz fachową obsługę i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 5:33 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
W naszym szpitalu, również wykonujemy zabiegi z zakresu mezoterapii igłowej. Dobieramy je w zależności od rodzaju cery czy obszaru ciała Pacjenta. Możemy zastosować kuracje, które działają precyzyjnie na wybrany problem lub ogólne, które poprawiają kondycję i wygląd skóry.

http://www.estetyka.pulsmed.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 3:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Na mezoterapii byłam jakiś czas temu w klinice Meritus, Melitus - tak jakoś, w stolicy, blisko metra Wilsona bo nim sobie dojechałam. Dobrze się mną zajęli, jednak lekarz to lekarz, nie wiem czy dałabym sobie wykonać taki zabieg w salonie kosmetycznym. Tak wiem, że pieniądze wydałam na zabieg wysokiej jakości który dał efekty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 6:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Skoro wiele osób chwali ten zabieg, to może napiszecie więcej szczegółów i podacie dodatkowe informacje na ten temat, każdy na forum na pewno jest ciekawy przede wszystkim tego jakie są koszty, może ktoś wypowie się w tej kwestii?

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 11:05 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Miałam taki zabieg wykonywany na Ogrodowej w Poznaniu Tajemnica Urody gabinet kosmetyczny. Bardzo często chodzę tam właśnie na tego typu zabiegi i jeszcze się nie zawiodłam wszystko wykonane profesjonalnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 11:34 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
pamelakojder napisał(a):
Miałam taki zabieg wykonywany na Ogrodowej w Poznaniu Tajemnica Urody gabinet kosmetyczny. Bardzo często chodzę tam właśnie na tego typu zabiegi i jeszcze się nie zawiodłam wszystko wykonane profesjonalnie


pamela a jak wygląda taki zabieg moja mama również się wybiera na ten zabieg do tego gabinetu Tajemnica Urody w Poznaniu bo podobno koleżanki jej mówiły że najlepszy jest pod względem tego typu zabiegów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Śro Mar 01, 2017 9:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 01, 2017 9:22 am
Postów: 8
Ja mogę polecić również zabieg mezoterapii igłowej, dzięki któremu skóra już po pierwszym zastosowaniu jest bardziej napięta i odpowiednio nawilżona. Oczywiście musi być on przeprowadzony przez profesjonalny zespół, tak aby dać nam 100% gwarancję bezpieczeństwa, akurat pod tym względem chętnie pomożemy, zapraszamy do nas AtelierMlodosci.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 5:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 21, 2017 1:13 pm
Postów: 10
Miejscowość: Wroc
Dzięki mezoterapii wprowadzić możemy, do skóry, bardzo duże stężenie kwasu hialuronowego i preparatów witaminowych, w ilościach, które są nieosiągalne zabiegami kosmetycznymi. Zabieg ten umożliwia precyzyjne podanie odpowiednich preparatów, w miejsca zmienione chorobowo lub tam, gdzie chcemy uzyskać pożądany efekt kosmetyczny.

http://keramed.com.pl/index.php/mezoterapia/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: mezoterapia
PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 9:59 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Moja mama miała robiony ten zabieg w Poznaniu w Tajemnica Urody i z tego co się orientuję to bardzo sobie chwaliła jakość zabiegów, wykonywanych w tym salonie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 35 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności