Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:16 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 3:03 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
Catio Vital Eyes -to zabieg na okolicę oczu taki zabieg zafundowałam sobie w salonie futuro w warszawie po zabiegu oczy nabrały blasku,cienie i opuchlizna widocznie się zmniejszyły co wy robicie aby mieć piękną skórę wokół oczu stosujecie kremy czy zabiegi a może macie jakieś inne sposoby ?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 10:31 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Czasem zabiegi mogą okazać sie nieskuteczne,ponieważ opuchlizna pod oczami uwarunkowana jest genetycznie. Ale faktycznie można ją zredukować stosując odpowiednie kosmetyki.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 5:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm
Postów: 8
Ja niedawno poszłam na zabieg Accent Your Body i jestem bardzo zadowolona. Miałam dość wyraźne zmarszczki mimiczne. Żadne kremy jakoś niespecjalnie chciały mi pomóc. Po zabiegu widzę efekty, a podobno po serii to już w ogóle można być zadowolonym. Zabieg pomaga dzięki temu, że wpływa na odbudowę kolagenu wewnątrz skóry. Niedługo pójdę na drugą serię i jestem bardzo dobrej myśli:) Polecam gorąco.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 3:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 27, 2012 2:47 pm
Postów: 15
Szczerze mówiąc to nie korzystałam z takiego zabiegu,wiec ciężko mi cokolwiek powiedzieć. U mnie na zmarszczki najlepiej sprawdza się dobry krem nawilżający i matujący.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 9:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 29, 2012 12:49 pm
Postów: 7
No ja właśnie rozważam zakup urządzonka którego jednym z zastosowań jest masaż okolic oczu. Jest specjalny pistolet powietrzny który strzela wzbogaconym tlenem w skóre dookoła oczu można połączyć to z solą fizjologiczną a wtedy otrzymujesz efekt podobny jak przy oxybrazji (phi i to we własnym domu a nie w salonie :D ) Też ostatnio poszukuje sposobu na rewitalizacje skóry i z tego co widzę wzbogacony tlen ma doskonały wpływ m.in na regeneracje tych okolic.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 11:09 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sty 15, 2013 10:52 am
Postów: 13
Sama nie miałam jeszcze żadnych takich zabiegów, ale coś czuję, że pora się tym zainteresować, bo wolę zapobiegać pojawianiu się zmarszczek niż potem z nimi walczyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 12:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
Ja od ładnych kilku lat uzależniona jestem od żelu pod oczy z Avonu. W sumie co jakiś czas wycofują mój ulubiony, ale potem wchodzi pod inną nazwą podobny o tym samym działaniu. Teraz mam "greckie morza" (mała, niebieska tubka). Po nałożeniu żelu rano, po umyciu twarzy od razu napina się skóra i czuję się jak po wypiciu dzbanka kawy. Jeśli zdarzy się, że nie mam żelu pod ręką z rana to nie potrafię dojść do siebie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 10:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Mi pomaga krem ze świetlikiem i luteiną od Floslek. Naturalne kosmetyki za świetną cenę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 4:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Moja mama korzystała ostatnio z zabiegu w salonie http://dermline.pl/ Miała straszne worki pod oczami. Dziś już ich nie widać. Jej cera stała się bardzo ładna. Kilka takich zabiegów i wygląda jak inna kobieta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 11:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Mi bardzo fajne zabiegi na skórę oczu poleciła kosmetyczka z salonu kosmetycznego Tajemnica Urody w Poznaniu bardzo miła Pani widać że kocha to co robi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Pon Lut 20, 2017 2:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Możemy samodzielnie wykonać kilka prostych zabiegów na skórę wokół oczu oraz twarzy, przy pomocy odpowiednich i skutecznych kosmetyków, zobaczcie same http://www.sabell.pl/oferta.php?id_cat=210

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 1:19 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Ja robiłam zabiegi wygładzające zmarszczki wokół oczu w Krakowie w Klinice Estetica także mogę z czystym sumieniem polecić zabieg wykonany profesjonalnie i zapewne tam wrócę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 1:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 21, 2017 1:13 pm
Postów: 10
Miejscowość: Wroc
w przypadku podkrążonych oczu (dolina łez), a także cieni i zmarszczek, proponujemy mezoterapię, osocze bogatopłytkowe, laser CO2 czy HiFU (nieoperacyjny lifting twarzy). Zabiegi wykonujemy w ramach gabinetu lekarskiego, czemu odpowiadają warunki sterylności i sanitarno-epidemiologiczne.

http://keramed.com.pl/index.php/twoj-problem/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Wto Lut 21, 2017 3:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
dominikas napisał(a):
Mi bardzo fajne zabiegi na skórę oczu poleciła kosmetyczka z salonu kosmetycznego Tajemnica Urody w Poznaniu bardzo miła Pani widać że kocha to co robi

Robiłam w tym gabinecie Plasma IQ , bardzo fajny zabieg na powiekach polecam poczytać o nim http://tajemnicaurody.com.pl/plasma-iq/ efekty są widoczne od razu po zabiegu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg na delikatną skórę wokół oczu
PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 02, 2017 10:31 am
Postów: 4
Jestem Partnerem PerfectColl, od jakiegoś czasu używam produktów tej firmy. Jeżeli chodzi o zabiegu na skórę wokół oczu, to jestem zachwycona PC Eye Goldem 24K. Zaznaczę, że nie lubię stosować nawet kremu pod oczy. Dzięki tej małej łyżeczce zauroczyłam się masażem wokół oczu;) Eye Gold likwiduje istniejące obrzęki pod oczami, usuwa cienie pod oczami, działa antybakteryjnie. Zapraszam do dyskusji oraz do kontaktu (partnerperfectcoll@gmail.com)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności