Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:18 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 1:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 10, 2022 11:43 am
Postów: 15
Miejscowość: Poznań
Od kiedy zaczęłam korzystać z kosmetyków naturalnych/ekologicznych nie mam problemu z podrażnieniami i uczuleniem.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 5:22 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 26, 2021 5:02 am
Postów: 11
Sklep internetowy Szklany Składziki - https://szklanyskladzik.pl/ ma w swojej ofercie kosmetyki ekologiczne i naturalne. Są one wytwarzane ręcznie, w małych partiach, przez polskie manufaktury, ze starannie dobranych składników pochodzenia naturalnego. Wszystkie kosmetyki w sklepie maja szklane opakowania, a wiadomo, że szkło to najbardziej ekologiczne opakowanie - które po wykorzystaniu produktu można poddać recyklingowi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 8:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 30, 2022 7:57 am
Postów: 1
Polecam sklep z naturalnymi kosmetykami apis-sklep.pl. Maja szeroki wybór sprawdzonych kosmetyków o dobrym składzie i spektakularnym działaniu. Kupuje u nich od kilku lat i nigdy nie mieli wtopy. Polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 4:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
Z pewnością kosmetyki ekologiczne są pod wieloma względami lepsze. Niemniej jednak już te o naturalnym składzie sprawdzają się o niebo lepiej niż dyskontowe. Dla mnie prawdziwym odkryciem są kosmetyki od Herbapol Polana. Moim zdaniem sprawdzają się idealnie, szczególnie ich seria nawilżająca.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Wto Gru 13, 2022 12:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 17, 2022 7:43 am
Postów: 40
Bardzo lubię kosmetyki Madara i Weleda :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Sty 11, 2023 1:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 12:41 am
Postów: 3
Od dawna nie stosuje pospolitych kosmetyków które wszystkie maja podobne składniki, konserwanty i wywołują u mnie podrażnienie skóry. Nie mam czasu na samodzielne wykonywanie kosmetyków, które w 100% byłyby bezpieczne i ekologiczne, ale znalazłam dobre rozwiązanie skutecznej pielęgnacji w kosmetykach z indyjskich ziół przygotowanych z\godnie ze sztuką ajurwedy. Takie kosmetyki można kupić w internetowym sklepie zielonysklep.com.pl https://zielonysklep.com/kosmetyki-ajurwedyjskie
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności