Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 12:55 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
A macie może jakieś strony sklepów internetowych, które sprzedają kosmetyki ekologiczne? Osobiście lubię przeglądać sklepy niż patrzeć po producentach - w sklepach mam od razu zestawienie cenowe i całą gamę produktów ;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 6:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Bluszcz,
ogólnie ich konsystencja jest sypka, wiec nakłada się je kulistymi ruchami, najlepiej pędzelkiem. I żeby nie wysuszały skóry szczególnie w zimie należy pamiętać, żeby nie nakładać ich na suchą:))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Lut 13, 2013 10:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Proszę tutaj masz moje dwa:) http://www.mineralcosmetics.pl/
http://www.everydayminerals.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 9:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 9:11 pm
Postów: 5
Witam wszystkich :)

Jestem tu nowa, zajrzałam tutaj gdyż chciałabym spróbować kosmetyków na naturalnych składnikach mam lekko przetłuszczającą się cere w strefie T. Czy któraś z was może mi coś polecić na początek, na spróbowanie? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 9:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Witaj Truskawka, próbowałam w swojej karierze kilka kosmetyków naturalnych typu mary kay, era minerals, ale na dłużej zostałam przy everyday minerals.
Myśle że na poczatek poleciłabym Ci podkład sypkiej konsystencji z Jojobą, która jest lecznicza:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 10:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 9:11 pm
Postów: 5
Asjaaa24 napisał(a):
Witaj Truskawka, próbowałam w swojej karierze kilka kosmetyków naturalnych typu mary kay, era minerals, ale na dłużej zostałam przy everyday minerals.
Myśle że na poczatek poleciłabym Ci podkład sypkiej konsystencji z Jojobą, która jest lecznicza:)


mogłabyś mi coś więcej napisać o tym podkładzie albo podesłać jakiś link gdzie mogłabym go zobaczyć ?:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Mar 13, 2013 5:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Tutaj masz link na którym jest kilka odcieni http://www.everydayminerals.com.pl/z-jojoba-c40.html
Słyszałam kilka opinii że kolor na twarzy zmienia troszkę kolor, ale to na plus bo fajnie wpasowuje się w cerę. Ważne żeby nakładać na wcześniej nawilżoną twarz ale nie tłustym kremem i okrężnymi ruchami dobrym pędzelkiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 12:09 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Dawno mnie tu nie było, witam po długiej przerwie. Chciałem się Was zapytać:
Korzystaliście może kiedyś z kosmetyków firm JOIK, Ikarov albo Macrovita?
Mam ten swój ulubiony sklep, o którym się tu rozpisywałem kiedyś (www.ezdrowie.org.pl), i zastanawiam się nad zakupem tych kosmetyków. Ale wiadomo - sklep zachwala, producent zachwala, a ja nie mogę znaleźć konkretniejszych opinii na ten temat.
A chciałbym coś w tę stronę zrobić - może coś dla siebie, ale bardziej też w kierunku dziewczyny i mamy - mają w zbliżonym terminie urodziny, pomyślałem, że byłby to ciekawy prezent (zwłaszcza, że ceny są ciekawe - owszem, trzeba kupić kilka sztuk, ale za to każda wychodzi jakieś paręnaście złotych taniej niż w innych sklepach, z tego co patrzyłem).

Możecie mi jakoś pomóc? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 11:45 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 18, 2013 11:13 am
Postów: 15
Ostatnio z ciekawości kupiłam balsam do ciała, podobno ekologiczny z firmy Cztery Pory Roku. Jego cena jest naprawdę przystępna, ale zastanawiam się, czy w związku z tym jest naprawdę eko, coś ktoś wie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2013 3:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
A ile kosztował oraz jaka to firma? Musisz podać szczegóły bo w przeciwnym razie ciężko będzie nam cokolwiek tutaj stwierdzić i doradzić. Kosmetyki eko faktycznie są bardzo skuteczne.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Czw Wrz 26, 2013 9:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 18, 2013 11:13 am
Postów: 15
Kosztował niewiele, nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś koło 12 zł. A firmę napisałam - Cztery Pory Roku. Skoro nie wychwyciłaś z poprzedniego posta, to chyba nie wróży dobrze? ;p


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 1:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lut 13, 2014 8:57 am
Postów: 10
Ja konkretnych kosmetyków nie znam, ale za to czytałam niedawno ciekawy artykuł na temat wykonywania makijażu za pomocą kosmetyków ekologicznych. Tutaj macie to ciekawie pokazane, a na końcu jest lista kosmetyków wykorzystanych do makijażu wraz z ich cenami: http://www.hellozdrowie.pl/lifestyle/makijaz-ekologiczny-da-sie-tak


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 9:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 15, 2014 10:17 pm
Postów: 5
Ja od dłuższego czasu używam eko kosmetyków do makijażu, zaczęłam od tuszu- bo nie mogłam sobie poradzić z oczami, wciąż mi łzawiły i piekły, praktycznie każdy tusz mnie uczulał, problemy skończyły się kiedy sięgnęłam po eko tusz. Później zaczęłam używać eko kredki, cienie, pudry, błyszczyki- wszystkie uważam za doskonałe, przede wszystkim są to kosmetyki bezpieczne, nie uczulają i mają dosyć szeroką gamę kolorystyczną. Bardzo dobre kosmetyki kolorowe mają firmy Logona i Lavera.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 3:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 12, 2014 3:26 pm
Postów: 3
A znalazłam ostatnio fajną stronę z kosmetykami ekologicznymi i nie tylko http://www.zielarka.com.pl/ Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne kosmetyki
PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 4:29 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Ekologiczne kosmetyki to inaczej te naturalne, a z nimi chyba każda z nas miała już styczność,prawda? Ja z doświadczenia mogę je polecić ponieważ na moja erę okazały się bardzo skuteczne.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności