Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 17, 2024 12:56 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SILICEA czy ktos juz to probowal?
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 2:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 04, 2007 10:09 am
Postów: 5
Miejscowość: Podkaropacie
Na forum wspominalam o moim problemie z wypadajacymi wlosami. Dlugie wlosy mam od zawsze (wiec zwlekam z ich obcieciem), chodze po sklepach i szukam produkow, ktore mi pomoga. Ostatnio wstapilam do sklepu z tzw Bio produktami ekspedientka polecila mi Balsam Silicea ( firmy Hoebner). Czy ten balsam jest Wam znany? Czy mozecie na temat tego praparatu cokolwiek powiedziec? Bylabym bardzo wzieczna za opinie i odpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 8:59 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
Osobiście nie używałam, raczej unikam wszelkich suplementów, na szczęście w moim przypadku pomogła sama zmiana diety. Jednak pytałam znajomych i koleżanka brała przez ponad dwa miesiące i była zadowolona, zauważyła pozytywny efekt (zarówno jesli chodzi o poprawę stanu włosów jak i paznokci). Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: ..
PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 9:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 04, 2007 10:09 am
Postów: 5
Miejscowość: Podkaropacie
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. To, ze wypadaja mi wlosy i ze zrobila sie bardzo suche , sianowate juz wspominalam, ostatnio zauwazylam ze naciagaja sie doslownie jak guma. Co moze byc tego przyczyna?

Serdecznie pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 10:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2007 8:34 pm
Postów: 60
Miejscowość: Krak
Wydaję mi się, że Twoje włosy mogly ucierpieć sie pod wpływem różnych środków chemicznych, może je rozjaśniałaś/robiłaś trwałą/szkodliwy wpływ słońca? Chyba najlepiej zrobisz jak zadbasz teraz o intensywne odżywianie włosów i stałe ich nawilżanie. A może dobrym pomysłem byłaby intensywna odżywcza kuracja u fryzjera? Jeśli jednak zdecydujesz się na kuracje w domu to najlepiej kup odzywkę do włosów w jakimś renomowanym salonie fryzjerskim, poradź się też dobrego fryzjera która odżywka byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia, myślę że to właśnie fryzjer może najlepiej Ci doradzić co teraz robić, ja na Twoim miejscu już nic sama bym nie robiła. Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności