Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Śro Lut 03, 2016 5:24 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 03, 2016 1:01 pm
Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Proszę Was! Odrzućcie wszystkie "domowe sposoby", jedynie profesjonalne wybielanie, biała dieta, maksymalnie paski wybielające i to też tylko jeżeli macie "wąski uśmiech", bo zazwyczaj paski sięgają do czwórek...

_________________
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 3:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 01, 2016 3:13 pm
Postów: 11
Biała dieta trwa ponad tydzień i jest to obowiązkowy punkt po profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinecie stomatologicznym,inaczej efekt będzie krótkotrwały i tylko uszkodzimy sobie szkliwo zębów.

_________________
www.CosmoSpa.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 9:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2016 9:00 pm
Postów: 24
Przede wszystkim dobra szczoteczka i pasta. Szczoteczkę polecam z irygatorem, dobre ceny mają na avans.pl zajrzyj sobie, natomiast pasta to już wedle upodobań smakowych i problematycznych jeśli o zęby chodzi, może być z kryształkami węgla aktywnego, to wybiela.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Śro Cze 29, 2016 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 29, 2016 12:18 pm
Postów: 1
Cześć! A stosował ktoś z was może system iwhite? Wyskoczyła mi reklama na facebooku i zastanawiam się czy warto wydawać stówkę? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 6:22 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Akurat tego nigdy nie stosowałam,więc jeżeli możesz to napisz nieco więcej szczegółów w tej kwestii,jestem ciekawa czy faktycznie jest to takie skuteczne jak opisujesz. Poza tym nigdy nie osiągniemy idealnego efektu białych zębów,bez pomocy stomatologa nie jest to możliwe.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 1:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 03, 2016 6:48 pm
Postów: 6
Węgiel leczniczy na rozwolnienie wybiela zęby, wystarczy nałożyć na szczoteczkę i po prostu umyć zęby.

_________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 2:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Z tych domowych sposobów możemy jedynie zadbać o to, aby stosować odpowiednią i skuteczna pastę do zębów oraz płyn do płukani aust, ponieważ w praktyce będzie to coś naprawdę skuteczne i pomoże w walce z przebarwieniami. Dodatkowo unikajmy kawy czy innych produktów, które szybko niszczą płytkę nazębną

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 7:30 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 30, 2017 7:20 am
Postów: 3
Na pewno bardzo dużo zależy od kości i tendencji do zmiany koloru czy wybielania, ale też wydaje mi się,że domowymi sposobami niewiele można zdziałać jeśli np. pije się dużo kawy czy herbaty, niestety. Ja od czasu do czasu chodzę do ulubionego dentysty w CMPdent w Krakowie, u którego zęby mam pod stałą kontrolą. Od czasu do czasu korzystam z piaskowania i wybielania oczywiście. Moje zęby po tym wyglądają rewelacyjnie! Niestety korzystając z domowych metod, nawet systematycznie, nie osiągałam takich efektów. A wybielać paskami i innymi środkami samodzielnie nieco się obawiałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Domowy sposób na białe zęby
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 8:05 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Skoro korzystałaś z takiego profesjonalnego zabiegu wybielania zębów, to może napiszesz w takim razie szczegóły odnośnie tego jak kształtują sie ceny? To an pewno przyda się również pozostałym Użytkowniczkom na forum .

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności