Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 4:24 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 10:57 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2009 10:46 am
Postów: 3
hej dziewczyny
odkryłam super sposób na cellulit i rozstępy , które u mnie akurat występują na pupie i udach z tyłu (boshe jak ja ich nienawidziłam !!!)
ale pokolei :)
jesli chodzi o krem to super jest z avon Celu-Sculpt ale to nie wszystko Kochanienkie
używam dodatkowo antycellulitowy masażer Sculptural Mod ME7710 który kupiłam w sklepie internetowym www.vitamed24.pl
Najpierw smaruję pupę kremem a później masuję masażerem po 3 dniach miałam pupę niemowlaka :D teraz stosuję go regularnie i jestem zachwycona. Dziewczyny polecam, spróbujcie koniecznie !!!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 11, 2009 8:28 pm
Postów: 7
dorotka271 napisał(a):
po 3 dniach miałam pupę niemowlaka :D


bezdura jak mało która
spam, i to słaby :|


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:39 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2009 10:46 am
Postów: 3
wypraszam sobie!! . Jeśli nie zrozumiałaś mojej wypowiedź to ... szkoda może trzeba to leczyć?
Tłumaczę: pupa gładka jak u niemowlaka !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 11:54 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 08, 2009 10:32 am
Postów: 12
ja polecam bardzo rozgrzewający krem Eveline - Slim Extreme 3d. Na prawdę działa.

_________________
Magda Ma


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 7:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Przyznaję, że uporać się z cellulitem nie jest łatwo i często środki, które stosujemy są całkowicie nieskuteczne. Ale ja np. stosuję krem, który jest całkiem fajny http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,386026,krem,antycellulitowy,c,rx,cream.html Muszę przyznać, że skóra stała się jędrniejsza i ładniejsza - już nie mam takich kompleksów z tego powodu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 4:15 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 21, 2009 4:01 pm
Postów: 5
Zgodzę się z MagdąMałaMI :) Slim Eveline godne polecenia, ogromny plus to cena. Jednakże stosowałam jedynie termoaktywne serum, mile widziane opinie o serum wpomagającym walkę z rozstępami. Zauważyłam nie tak daleko temu, że rozstępy pojawiły się na wewnętrznej stronie ud. Wygląda to odrażająco 8O

_________________
www.instytutkerastase.blogspot.com - blog fryzjerski :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2009 5:01 pm
Postów: 4
Evelin to rzeczywiście dobre produkty w niskiej cenie, ale ja ostatnio przerzuciłam się na Floslek - mają teraz bardzo fajną serie antycellulit Slim Line. Ja używam kremu wyszczuplającego i antycellulit. Krem bardzo dobrze się wchłania, napina skórę, która robi się jędrniejsza. Ja jestem zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Śro Sty 27, 2010 12:59 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 21, 2009 4:01 pm
Postów: 5
Z flos-leku używałam tylko żelu pod oczy, tani i całkiem dobry, nieinwazyjny :) A nawet nie wiedziałam, że mają produkty Slim. Na tę chwilę kupiłam do kompletu Eveline na rozstępy, ale przy okazji sprawdzę w drogerii Floslek. Dzięki

_________________
www.instytutkerastase.blogspot.com - blog fryzjerski :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 11:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 21, 2010 9:01 pm
Postów: 53
Ja używam z serii AA ujędrniająco antycellulitisowego. Taki zielony w przezroczystej butelce. Bardzo ładnie pachnie i przyjemnie napina skórę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 3:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 09, 2010 3:04 pm
Postów: 3
Ja również polecam kosmetyki antycellulitowe z serii Slimline Flosleku. Są naprawdę dobre! Nie dość, że naprawdę ujędrniają, to przy okazji nawilżają :-) Szczególnie lubię spray wyszczuplająco-modelujący - szybko się go nakłada i jest wydajny :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 10:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Oj oj niestety, żeby mieć piękne i jędrne uda i pośladki to jest strasznie ciężka sprawa.
Z tego, co wiem, żeby pozbyć się tego problemu należy odpowiednio się odżywiać, masować się, uprawiać sporty. Nie można też zapominać o odpowiednich kosmetykach. Dobrze wiedzieć, że raczej jesteście zgodne w tym, że kremu na cellulit faktycznie działają.
Ale chciałam was zapytać, czy stosowałyście jakieś tabletki, albo plastry antycellulitowe.
np. coś takiego http://www.e-lek.pl/101427,vita-cell-plastery,100243.html myślcie, że te plastry są skuteczne??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 3:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 28, 2010 12:34 pm
Postów: 3
ja na swój celulitis używam na noc koncentrat wyszczuplający mary cohr ale wiadomo żeby zdarzyć do lata to trzeba stosowac też dietę i trochę ćwiczyć nic samo nie przyjdzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 1:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
Ja używam Vichy Celludestock. Stosuję go już miesiąc i są efekty. Skóra jest wyraźnie ujędrniona i napięta. Zmniejszyły się obwody w okolicach ud i boczków :) i ewidentnie gładsza skóra w dotyku. Krem wcieram 2 razy dziennie i póki co jest go jeszcze sporo w opakowaniu, a więc jak na jego cenę jest bardzo wydajny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 4:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 08, 2010 4:01 pm
Postów: 4
tez stosuje vichy :) do tego peeling z kawy raz na jakiś czas.
zadnych zabiegów ani tabletek, póki sie ta będe zwalczac cellulit jak najmniej inwazyjnymi dla organizmu metodami :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem anticelulitowy
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 10:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
tabletki na cellulit fuj brzmi okropnie. Szkoda mi żołądka na takie coś. Im mniej inwazyjna metoda tym więcej nasz organizm będzie wkładał zaangażowania w walkę :) i jakie masz efekty po Celludestocku?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności