Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:49 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Lis 05, 2014 11:00 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 05, 2014 10:43 am
Postów: 5
Witam, chciałabym się poradzić osób bardziej obeznanych w temacie zdrowia, zdrowego trybu życia. Od niedługiego czasu mam problem z włosami. Myślę, że przyczyną może być mój szybki tryb życia i jedzenie na mieście. Włosy są jakieś takie bez życia, matowe, silniej wypadają niż kiedyś. Zrobiłam sobie ostatnio maseczkę z siemienia lnianego, zaczęłam delikatniej je myć, nie szarpać przy czesaniu. Pomogło może odrobinę. Wybrałam się do apteki i pani farmaceutka poradziła mi żebym odżywiła się od środka, uzupełniła witaminy i zrobiła sobie kurację suplementem. Pokazała mi kilka produktów, zdecydowałyśmy się na Vitapil z bambusem. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Biorę go dopiero od kilku dni, kuracja ma potrwać miesiąc, może potrzebne będą nawet dwa. Czy powinnam stosować jeszcze jakieś maseczki, specjalne szampony żeby odżywić włosy także zewnętrznie? Czy raczej suplement powinien wystarczyć? Dodam, że mam grupę krwi 0 Rh+ - widziałam, że tutaj może to być ważna informacja. Z góry dziękuję za wszelkie porady.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 2:18 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Calcium panthotenicum, pokrzywa, skrzyp, sylimaryna, tran. Smarowanie głowy naparem z kozieradki. Tutaj też trochę znajdziesz: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/2014/06/ysienie-androgenne.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 9:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Ja bym postawiła na coś naturalnego, ale co wybrać skoro tyle tego...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 5:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Nie ma jednego,dobrego i naturalnego suplementy na wypadanie włosów,jeżeli widzisz ze dzieje się coś niepokojącego to pierwszym krokiem powinna być wizyta u dermatologa,od tego zacznij.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 9:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Znalazłam. A w zasadzie koleżanka mi poleciła naturalne kapsułki Costa Nature Silk Hair Solution - naturalne źródło składników odżywczych niezbędnych do zachowania zdrowego i pięknego wyglądu włosów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 12:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Akurat o tych kapsułkach nigdy wcześniej nie słyszałam,więc jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów,a może któraś z Was także miała z nimi styczność? Czekam na Wasze opinie.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 11:57 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 1:23 pm
Postów: 30
Miejscowość: Wroc
Weź pod uwagę ampułki dla kobiet Vichy Dercos Aminexil Pro, które zapobiegają wypadaniu włosów. Aminexil przeciwdziała twardnieniu kolagenu, aby utrzymać elastyczność tkanki otaczającej korzeń i lepiej przytwierdzić mieszki włosowe do skóry głowy. Połączenie glukozy i kwasu linolowego wewnątrz korzenia ulega przemianie w budulec włosów, przyczyniając się do ich odbudowy, aby stały się mocne. Z kolei arginina stymuluje mikrokrążenie, wspierając wchłanianie substancji odżywczych, które są niezbędne dla wzrostu cebulek włosów.

http://www.apo-discounter.pl/vichy-dercos-aminexil-pro-ampuki-dla-kobiet-p-9039.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Gru 24, 2014 10:35 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Jak zwykle przyczyna jest głębiej. W tym wypadku warto zadziałać na cały organizm. Mam starszą znajomą, ma ten sam problem [ i masę innych jak to w tym wieku ] Zaczęła stosować Lamininę i po ok 4 tyg. sytuacja wróciła do normy, + poprawiły się parametry układów wewnętrznych. Poznajcie produkt, nie ma skutków ubocznych, typowo naturalny więc zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc może. Pełno opisów w necie, mam też na swojej stronie - www.lamininazdrowie.pl.tl Produkt też w grupie suplementów diety, ale jak do tej pory ma same pozytywne opinie.

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 7:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 7:36 pm
Postów: 10
Suplementy to podstawa ale warto też sięgnąć po oleje do włosów np. kokosowy lub arganowy. Dobry jest olej vatica i parachute. Ciekawe suplementy ma firma ALE. Może na włosy też uda Ci się coś znaleźć u nich.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:46 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Zaproponuję w takim razie rozwiązanie problemu, niemal z natychmiastowym skutkiem. Jest to najnowsze odkrycie medycyny z działu nanotechniki - www.lavylitesbiznes.webnode.com Ten sam produkt ma masę innych zastosowań. A najlepsze w nim to że efekt działania mamy prawie natychmiastowy.

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 5:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 11, 2014 1:36 pm
Postów: 19
Ja polecam wybrać szampon przeciw wypadaniu włosów. Bardzo dużą ofertę takich szamponów oferuje sklep ziko dermo, dodatkowo czasami można trafić tam na ciekawe promocje i zawsze otrzyma się dobrą poradę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 8:02 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
A suplement w postaci skrzypu polnego? Podobno to jedna z najlepszych odzywek i faktycznie pomaga odbudować kondycję włosów i zapobiega ich wypadaniu. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 10:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 08, 2014 12:08 pm
Postów: 19
Miejscowość: Wroc
Ja używam Green Pharmacy Olejek Przeciw Wypadaniu Włosów Skrzyp Polny. Mniej wypadają, są miękkie i błyszczące:)

_________________
www.lashandbrowacademy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Pią Sty 23, 2015 11:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Dbanie takie bardziej konkretne nie tylko o włosy ale cerę, zmarszczki i inne pozwoli ten produkt, opisany na stronie - www.lavylitesbiznes.webnode.com

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplement diety na wypadanie włosów
PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 6:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 11, 2014 1:36 pm
Postów: 19
Ważna też jest zdrowa dieta, mniej stresów i ogólnie warto sprawdzić z jakiego powodu włosy wypadają


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności