Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 4:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 8:57 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Polecam pielęgnacyjny i oczyszczający zabieg Hammam. Aby wykonać go samemu w domu, potrzebujemy:
- rękawicy z ziarnistej tkaniny i czarnego mydła - masaż przy ich pomocy złuszczy obumarły naskórek, wygładzi ciało i pobudzi krążenie
- glinki bogatej w minerały - odżywi i ujędrni skórę, a także zredukuje jej suchość
- oleju arganowego - nawilży, poprawi jej elastyczność i złagodzi podrażnienia.

http://marokosklep.com/hammam,138,0.html
Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 12:11 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Przede wszystkim nawilżenie. Dla mnie happy per aqua Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 2:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Nawilzanie to pielegnacja a nie dzialanie gdy zmarchy juz sa... wiadomo ze od prawidlowej pielegnacji wszystko sie zaczyna. Ale przed zmarszczkami sie nie ucieknie, a jesli komus przeszkadzaja to jak widac tutaj w klinice dermed w krakowie https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/zabiegi-liftingujace/ mozliwosci nie brakuje. Liftingi robia juz teraz nawet masazami bez skalpela, lasera czy igiel


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Lis 21, 2018 4:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 21, 2018 4:16 pm
Postów: 7
Witam bardzo serdecznie wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o codzienna pielęgnację ciała to warto stawiać przede wszystkim na dobre i skuteczne kosmetyki, bez tego nie odniesiemy sukcesu,a nawilżenia będzie jedynie miejscowe i chwilowe często dzieje się tak w przypadku stosowania balsamów drogeryjnych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Lis 28, 2018 8:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 14, 2018 12:31 pm
Postów: 6
Najlepiej skorzystać z medycyny estetycznej, która robi się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Sama mam zamiar rozszerzyć swoją wiedzę w tym temacie i chcę przejść szkolenia w tym zakresie. Planuję to zrobić w http://www.facebook.com/Anti-Age-Academy-560113084423810/ . Z tego co wiem przeprowadzają tam bardzo profesjonalne szkolenia z technikami z całego świata.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 6:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Na juz widoczne zmarszczki i zmęczoną skórę warto zastosować zabieg głębokiej mezoterapii z Juvederm (zawiera kwas hialuronowy). Zabieg wykonują w wielu dobrych klinikach, sama miałam okazje u nich https://magicznaklinika.pl/ - efekt oszałamiający juz po jednym zabiegu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 7:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Mnie strasznie kuszą usta, chętnie bym sobie skorygowała je troszkę, nadała seksownego wyglądu ale nie wulgarnego. Czy zabieg z kwasem hialuronowym jest bezpieczny i jak szybko widać efekty? czy boli? Z tego co czytam na stronie Magicznej Kliniki to prosta rzecz i bardzo efektowna, ale może ktoś robił i potwierdzi?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 5:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Moje znajome modelowały tam kształt ust kwasem hialuronowym. Rzeczywiście szybki zabieg i z tego co mówią niezbyt bolesny, czujesz rzecz jasna nakłucia, ale delikatnie to łaskocze bardziej niż boli. Magiczne Kliniki stosują ciekawe rozwiązania, bo usta nie wyglądają sztucznie, są naturalnie pełne, z wyraźnym kolorytem i kuszące, nie wulgarne. Warto zainwestować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 10:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 23, 2019 9:55 am
Postów: 4
No ja myślę nad botoksem. Widziałam takie zabiegi w magicznej klinice w Krakowie i myślę, że sprawdzą się idealnie pod wieloma względami jako odmłodzenie. Mają teraz mega promocję bo 249zł za botox.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 2:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Postów: 38
Miejscowość: Susz
A może jakieś "zabiegi" w domowym zaciszu też się znajdą? Niestety aż tak mnie nie stać by zaszaleć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 5:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 23, 2019 9:55 am
Postów: 4
Moim zdaniem nie są to takie koszty duże. Magiczna klinika potrafi zdziałać cuda, a teraz ta promocja to naprawdę super oferta. Domowe metody jednak długo trwają, nie ma szybkiego efektu, a jak coś uda się wywalczyć to koszty są identyczne jak zabiegów , które wykonać można szybko i skutecznie z wielkim wow.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 2:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
Ja też postanowiłam się trochę poprawić i miałam operację nosa. Od małego miałam kompleks, był duży, brzydki. Na szczęście trafiłam na doktor Żukowską w Łodzi która jest świetnym chirurgiem i wykonała mi piękny nowy nos.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 4:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
O to teraz można modelować nos bezinwazyjnie niemalże, wiele niedoskonałości poprawisz tak w Magicznej Klinice i zdaje się teraz mają promocję na taki zabieg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 4:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
O to teraz można modelować nos bezinwazyjnie niemalże, wiele niedoskonałości poprawisz tak w Magicznej Klinice i zdaje się teraz mają promocję na taki zabieg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 7:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 23, 2019 7:25 pm
Postów: 3
na pewno bym tu dodała wypełnianie zmarszczek. Sama miałam paskudne zmarszczki na czole,postarzały mnie bardzo. Postanowiłam jakoś temu zaradzić, no i tak szukałam...koleżanka mi powiedziała ze była na botoksie. Poleciła dr Dorotę Żukowską z łódzkiej kliniki Dermed. I umówiłam się na zabieg. Efekt super, miałam już dwa zabiegi botoksem. Wygląda to o wiele lepiej. Znów czuję się kobieco.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności