Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 10:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:22 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
A w jaki sposób poradziłaś sobie z odchudzaniem? Pytam bo przecież tak na dobrą sprawę to od jednego preparatu na pewno nie osiągniesz zamierzonego efektu,do tego potrzeba czasu oraz wiele pracy własnej,dobrych witamin jako uzupełnienie diety.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 5:55 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Zabiegów odmładzających może być wiele,natomiast moim zdaniem powinnyśmy zacząć od tego co jest faktycznie naturalne,sprawdzone i mało inwazyjne- czyli od dobrych kosmetyków z kolagenem,akurat na naszej stronie KochamZdrowie,znajdziecie fachowa pomoc w kwestii ich wyboru.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 6:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
uwielbiam zabiegi z kwasem hialuronowym, uwazam, ze to chyba najlepszy skladnik odzywczy dla skory w kazdym wieku. a z zabiegow to ostatnio bylam na Hialuroxie w salonie Coco-time. Skora totalnie odswiezona, nawilzona i zmiękczona. Jestem bardzo zadowolona, bo borykalam sie z ogromnym problemem w postaci suchych skorek, po nalozeniu makijazu wygladalo to strasznie :/ a teraz problem zniknął :D gabinet tez godny polecenia- profesjonalizm w 100% :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 8:34 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Zabiegi odmładzające skórę są bardzo skuteczne,pod warunkiem że wybierzemy dobry gabinet medycyny estetycznej,a akurat pod tym względem możemy pomóc oraz doradzić,zobaczcie na Denique.pl

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Sie 17, 2016 8:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 17, 2016 7:38 pm
Postów: 10
Mnie w wykonaniu zabiegu botoksu pomógł dr Kosmowski.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
A zaglądaliście do naszych gabinetów urody i piękności? Bo jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić te zaległości i wybrać odpowiedni zabieg dla siebie,w razie pytań chętnie służymy swoją radą i pomocą,zapraszamy:)

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:39 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 05, 2016 10:35 am
Postów: 1
Moim zdaniem tzw. zabiegi odmładzające nie są niczym niewłaściwym, oczywiście należy je robić w odpowiednim wieku i w odpowiednich/sprawdzonych miejscach. Widziałam ostatnio w gazecie zdjęcia kobiet, które skorzystały w zabiegów w klinice enelmedu ESTELL – aż miło popatrzeć. I czy to coś złego, że chcemy być piękne? Jestem jeszcze dość młoda :) ale do najchudszych osób nie należę, przez ostatni rok dużo schudłam, dlatego w niedalekiej przyszłości na pewno skorzystam z zabiegów, które poprawią i uelastycznią moje ciało.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 7:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Mam podobne zdanie i również uważam, że takie zabiegi odmładzające mają bardzo pozytywne efekt i dobrze działają na naszą skórę. Jedyne o czym należy wspomnieć, to aby taki zabieg był przeprowadzony w sposób prawidłowy, profesjonalny.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 11:44 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa wyglądu skóry i włosów.

http://pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 10:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 04, 2017 8:25 am
Postów: 24
Jeżeli tylko znajdziesz dobry gabinet medycyny estetycznej do którego masz zaufanie to czemu nie, również jestem pozytywnej myśli. Pochwal się jakie były efekty oraz czy jesteś zadowolona z zabiegu :)

_________________
www.GrotaBryza.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 8:40 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Dla mnie odmładzanie to przede wszystkim nawilżanie. Polecam cudny krem Happy Per Aqua Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 1:52 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Odmładzanie to przede wszystkim kremy i balsamy. Polecam wybierać te z dużą dawką kolagenu, który odmładza skórę.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 10, 2018 2:03 pm
Postów: 10
Może jakiś mezoterapia lub lifting ? Jeśli wybierzesz takie rozwiązanie, to poproś o przeprowadzenie zabiegu kanikula , tu masz link o co mi chodzi https://cosmed24.pl/kategoria-produktu/medycyna-estetyczna/kaniule/ - to fajna alternatywa igły,ponieważ nie tnie tkanek.Również po zabiegu występują mniejsze siniaki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 12:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 9:03 am
Postów: 1
Wszystko zależy kto co lubi i jakiego efektu oczekuje. Są osoby, którym wystarcza dużo czasu na świeżym powietrzu biegając czy spacerując i do tego zwykłe kremy i taki naturalny stan skóry im wystarcza, bez palenia papierosów, spalin w mieście czy innych "postarzaczy". Ale też inni ludzie chcą być zawsze młodzi i po prostu czuć się dobrze z samym sobą i dopiero po jakichś zabiegach odmładzających wyglądają wg siebie atrakcyjnie. Bez zmarszczek czuja się po prostu lepiej. Jak im to pomaga to czemu nie skorzystać?
Ja np zawsze miałem zawsze bardzo brzydką skórę, strasznie suchą i pomarszczoną i się zdecydowałem na osocze bogatopłytkowe (byłem we Wrocławiu w Smile.Expert) i efekt bardzo mi się podoba. Jest na pewno bardziej swieża i ładniejsza. Wydaje sie też oczywiście przy okazji troche młodsza, ale na tym mi najbardziej nie zależało ;) nie chodziło mi o jakieś omdmłodzenie czy usunięcie zmarszczek, bo te mi nie przszkadzają, ale po prostu o lepszą skórę, lepiej wyglądającą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 2:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 28, 2018 12:33 pm
Postów: 1
Według mnie Wszelkie zabiegi odmładzające, które oferuje dział medycyny estetycznej to super sprawa, tylko nie ukrywajmy trzeba trochę pieniędzy sobie uzbierać. Z drugiej strony jednak żaden krem nas tak nie wyprasuje/wygładzi jak lifting czy to termiczny czy taki klasyczny. Ja polecam termolifting, zawsze będzie miał naturalniejszy efekt (jak szukacie informacji sprawdźcie https://cococlinic.pl/zabiegi/kosmetologia-kosmetolog-tarnowskie-gory/zabiegi-wyszczuplajace/)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności