Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 7:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Moja mama korzysta regularnie z zabiegów na zmarszczki w Magicznej Klinice, mega zadowolona. Moge podpytać co konkretnie, chociaż na stronie chyba maja opisane poszczególne zabiegi


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 2:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
Ja bardzo lubię zabiegi wolumetryczne w Magicznej Klinice. Są mega skuteczne jeśli chodzi np o modelowanie twarzy, czy wypełnianie bruzd nosowo-wargowych. Sama korzystam regularnie i szczerze polecam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 1:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2020 11:23 am
Postów: 11
Ja regularnie korzystam z zabiegów odmładzających w moim salonie kosmetycznym (beauty expert w Bierutowie - polecam!) i jestem bardzo zadowolona, warto o siebie zadbać i wyglądać odrobinę młodziej ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 12:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 30, 2020 1:07 pm
Postów: 3
Ja bardzo lubię zabiegi odmładzające. Regularnie korzystam z usług Esderm we Wrocławiu. Super zabiegi na twarz. Oprócz tego jednym z moich ulubionych jest peeling na ręce. Po zabiegu skóra jest miękka, wygładzona i jędrna. Koniecznie do nich zajrzyjcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg odmładzający
PostWysłany: Śro Sty 20, 2021 10:58 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Ja kilka dni temu udałam się na zabieg wzmacniający moje włosy, chodzi mi o terapie keratynową Amazon Keratin Polecam ją jeśli macie wysuszone, zniszczone i sztywne włosy, dodatkowo jeśli marzą wam się całkowicie proste włoski (opcja winogronowa). Zabieg odżywia włosy po same końce, sprawia, że stają się grubsze, gładsze i pełne blasku. Jak się zdecydujecie to polecam kupić kosmetyki tej samej marki (szampon, odżywkę, maskę), dzięki nim efekt będzie jeszcze lepszy


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności