Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 1:44 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Dziękuję Dorotko za rady, właśnie skończyłam z tym "paskudnym" ale przydatnym płynem, pełny błysk. Ręce za to wysuszone na wiór.
Skorzystam z pierwszej rady, tylko muszę wybrać się na zakupy, bo ziemniaków i mleka jest u mnie jak na lekarstwo :) .

Jeszcze raz dziękuje i serdecznie pozdrawiam, również życzę duuuuuuużo słońca przez cały tydzień.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 4:21 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
A ja polecam peeling dłoni: trzeba sporządzić mieszankę z 1 łyżki oliwy z oliwek, 1 łyżki cukru oraz filiżanki soku z cytryny i wcierać przez parę minut w skórę dłoni, następnie umyć ręce ciepłą wodą.
Do pielęgnacji przesuszonych dłoni dobra jest też oliwa, którą należy podgrzać a następnie wymoczyć w niej dłonie.

Sama pewnie też skorzystam z tych rad bo wkrótce czeka mnie większe sprzątanie, po którym trzeba będzie doprowadzić skórę dłoni do lepszej kondycji.
Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 7:28 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
El-ka na pewno trzeba dodać cukru? Słyszałam o cytrynie i oliwie.
Dobrze, że mi o tym przypomniałaś.

Pozdrawiam serdecznie:).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Śro Maj 07, 2008 10:09 pm 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączenie: Nie Mar 11, 2007 7:25 pm
Postów: 484
Podobno cukier można zastąpić gruboziarnistą solą, ale akurat z solą nie sprawdzałam :)
Natomiast cukier jak najbardziej będzie OK, stosuje do peelingu dłoni 1 łyżkę stołową oliwy z oliwek + 1 łyżkę stołową cukru + trochę soku z cytryny. Taki peeling najlepiej zrobić raz w tygodniu.
Serdecznie pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 11:56 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
warto używać krem naturalny który odżywia komórki skóry i dzięki temu skóra wygląda młodo a do tego warto spożywać naturalne suplementy

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 4:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam.
Moze bardziej konkretniej,jaki krem naturalny i jakie suplementy naturalne?
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 5:14 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
Polecam i sama stosuje suplementy i kosmetyki Firmy VISION są one nadzwyczaj skuteczne o czym wiele osób się już przekonało można poczytać na ten temat na stronie
www.vision-polska.pl tylko że tam jest mało opisów natomiast wszystko na ten temat wiedzą dystrybutorzy tej Firmy. Kosmetyki nie powodują alergii, są dla wszystkich cer.

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 10:10 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam.
Moze troche wiecej na temat tych wspanialych suplementow.
Ile i jak czesto trzeba je zazywac,jakie stosowac przerwy?
Na,co konkretnie pomagaja?
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 6:17 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
pomagają na wszystko (bez wyjątków) nawet osoby chore na raka którym lekarze dawali najwyżej 2 miesiące życia wyleczyły się tymi suplementami.im więcej i częściej bierzesz tym lepiej i szybciej wyzdrowieje się. można brać ile się chce co ile się chce czasu ponieważ są to suplementy w 100% naturalne nie mają przeciwskazań, skutków ubocznych. nie ma też skutków przedawkowania, organizm wykorzystuje to co wdanej chwili jest mu potrzebne i resztę usuwa ale nie sposób gwałtowny :) zioła zawarte w tych suplementach zanim zostają zamknięte w kapsułkach zostają zamrażane kriogenicznie(jak organy do transplantacji) tak aby żadne właściwości odżywcze ze świerzo zerwanych ziół nie zostały utracone. suplementy te każdy kupuje sam sobie w Firmie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej co? gdzie? i jak? podaje numer telefonu do jednego z dystrybutorów Firmy Vision tel: 607 245 255

Pozdrawiam :)

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 7:54 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witaj Olcia.
Z moich informacji wynika,ze firma Vision istnieje juz w polsce od jedenastu lat.
Proponujac takie najwspanialsze w swiecie produkty(suplementy),ktore potrafia wyleczyc wszystkie choroby i dolegliwosci,a wiadomosci takie roznosza sie lotem blyskawicy,to w polsce juz nie powinno byc ludzi chorych.
A tu na odwrot,coraz czesciej slychac glosy ludzi przeklinajacych takie firmy,nie wylaczajac Vision,ktora oproznia ludzkie portfele proponujac im za to zdrowie.Po kilu latach okazuje sie,ze nie tylko nie odzyskali zdrowia,ale wszystko zaczyna sie jeszcze bardziej komplikowac.Raz przedawkowany organizm suplementami,nie moze juz znalesc drogi samooczyszczania sie.
Czyli pelne uzaleznienie na cale zycie i komplikacje??????????????
Postaraj sie to logicznie wytlumaczyc.
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 5:16 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
w Polsce Firma Vision jest w Polsce od 2000r. a od jedenastu lat to ona istnieje.Może na inne suplementy ludzie narzekają ale nie można ich porównywać z suplementami Vision ponieważ nie mają nic współnego. Jeżeli ktoś narzeka to odeślij go do mnie być może trzeba go uświadomić. w moim otoczeniu wszyscy są zadowoleni z Vision. A kieszenie to nabijacie aptekom nie mając nic w zamian tylko ciągłe leczenie. Natomiast Firma Vision ma taki plan marketingowy że można mieć suplementy nawet za darmo i wszyscy mają zdrowie. A jeżeli boisz się kogoś dorobić to proponuje ci nic nie kupować w sklepach tylko sam sobie wyprodukuj chleb, mleko, warzywa itd. po co masz przepłacać!
od Suplementów nie można się uzależnić to są kompletne bzdury to co jest w suplementach jest absolutnie potrzebne każdemu. W Vision w większości są ludzie którym medycyna nie dawała już szans na wyzdrowienie. Firma ta jest na miedzynarodowym rynku kapitałowym a to oznacza że jest Firmą sprawdzoną i uczciwą. Te wiadomości nie roznoszą się lotem błyskawicy ponieważ przekazywane są od osoby do osoby najpierw są wypróbowane a później polecane. Każde naturalne suplementy pomagają ludziom w zdrowiu. Przeanalizujmy Q10 ludzie kupują w aptece ponieważ im brakuje w organiźmie ale brakuje go dlatego że wątroba nie fukcjonuje jak należy w tym wypadku trzeba zastosować taki suplement aby wątroba sama mogła wyprodukować Q10. Preparaty Firmy Vision mają to do siebie, że oczyszczają organizm, odżywiają i regenerują aby zaczął prawidłowo funkcjonować. Często ludzie mają w głowach tylko oczyszczanie organizmu nie rozumieją że trzeba go też odżywiać oczyszczają różnymi metodami. I powiedz czy znasz sposób na oświecenie ludzi żeby zaczeli myśleć żeby chcieli zrozumieć jak funcjonuje organizm a droga do zdrowia jest prosta. Wiele cennnych informacji zawartych jest w przyrodzie w klasie 4 podstawówki na temat naszego organizmu i jego potrzeb. Najprostszą drogą jest przypomnnienie z czego się składa jakie mamy dziennne zapotrzebowanie witaminowe i policzyć czy to dostarczamy. I masz odpowiedź jak należy dbać o zdrowie.A suplementacja jest dla tych którzy nie mogą dostarczyć
odpowiednich składników mineralnych i witaminowych i w ten sposób uzupełniają.


Pozdrawiam :)

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Śro Maj 14, 2008 6:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Widzę, że dyskusja nabiera rumieńców. Pozwolicie, że w tym wypadku pozostanę bierną czytelniczką.
Z wyciąganiem wniosków na razie się wstrzymuję.

Tylko taka moja mała uwaga, od września 2004 roku stosuję dietę grupy krwi, nie zażywam żadnych suplementów. Zdrowie choć już nie idealne ( na skutek poważnych, wcześniejszych zawirowań zdrowotnych i "typowej" diety), ale nieporównywalnie lepsze niż przed zmianą sposobu jedzenia. Większość produktów jest niestety nie ekologicznych, ale za to bez bezpośrednich dodatków żywieniowych, powietrze zanieczyszczone, woda daleka od kryształu górskiego.
Dopóki moja dieta zależy od mojej decyzji, za nic!!!!!!!!!!! jej nie zmienię, zbyt dużo korzyści z niej odnoszę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 2:57 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
sposób jedzenia owszem też jest bardzo ważny ale skoro nie masz perfekcyjnego zdrowia dlaczego nie dążysz do jego ulepszenia? Ja jestem zdrowa dzięki SUplementom Vison i wiem że są najlepszą drogą do zdrowia. Nie można czego krytykować dopóki się tego nie wypróbuje to tak jak ktoś by powiedział że nie lubi czereśni zanim by je spróbował ( jeżeli ktoś naprawdę chce być zdrowy szuka i znajduje) jeżeli masz korzyści ze swojej diedy nie lepiej by było mieć ich więcej? Ale oczywiście każdy sam decyduje o swoim zdrowiu. nie ekologicznych ? Te produkty są ekologiczne i zanim bym coś pisała poczytała bym na ten temat żeby wiedzieć o czym rozmawiam.

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 2:59 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
sposób jedzenia owszem też jest bardzo ważny ale skoro nie masz perfekcyjnego zdrowia dlaczego nie dążysz do jego ulepszenia? Ja jestem zdrowa dzięki SUplementom Vison i wiem że są najlepszą drogą do zdrowia. Nie można czego krytykować dopóki się tego nie wypróbuje to tak jak ktoś by powiedział że nie lubi czereśni zanim by je spróbował ( jeżeli ktoś naprawdę chce być zdrowy szuka i znajduje) jeżeli masz korzyści ze swojej diedy nie lepiej by było mieć ich więcej? Ale oczywiście każdy sam decyduje o swoim zdrowiu. nie ekologicznych ? Te produkty są ekologiczne i zanim bym coś pisała poczytała bym na ten temat żeby wiedzieć o czym rozmawiam.



Pozdrawiam :)

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: naturalne kosmetyki
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 3:01 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm
Postów: 43
Przepraszam że wysłałam dwa razy ale komputer mi się zaciął i tak wyszło
:D

_________________
[color=#008040] Czasem Warto Si

Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności