Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:49 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 9:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 15, 2009 9:29 am
Postów: 2
ja zakupiłam takie: http://www.ogrzewacze.net/details.html?id=19
systematyczne używanie ich ,,załatwi sprawę":) polecam..bardzo pomocne!!!!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 18, 2009 9:00 am
Postów: 2
okulary rzeczywiście dają radę :)też polecam gorąco!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 1:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 29, 2009 11:12 am
Postów: 3
Opuchnięte, podrażnione oczy to bardzo powszechny problem - czy to z powodu płaczu, alergii czy niewyspania, skóra wokół nich jest jak wypchana poduszka.Moje rady doraźne: Mini-masaż - opuszkami palców delikatnie poklepuj skórę wokół oczu. To pobudzi mikrokrążenie i pomoże zniwelować opuchliznę.
Zimny okład - najbardziej popularny; możemy robić go z torebek z herbaty, plastrów ogórka, żelowej maski czy rozkruszonych kostek lodu owiniętych w chusteczkę. to wszystko redukuje cienie i worki pod oczami zmniejszając opuchliznę, daje także uczucie orzeźwienia ,można również kupić w aptece odżywkę Nanobase,która świetnie chroni delikatną skórę wokół oczu przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Efekt błyskawiczny= oczy odzyskują blask, oznaki zmęczenia są zredukowane, a delikatna skóra wokół oczu jest optymalnie nawilżona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 4:41 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 21, 2009 4:01 pm
Postów: 5
A ja chętnie zapoznam się z opiniami dotyczącymi żelowych okularów - na czym to polega, jak działają?i czy są faktycznie efekty?

_________________
www.instytutkerastase.blogspot.com - blog fryzjerski :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 10:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 27, 2009 10:34 pm
Postów: 3
Ja się poprostu staram wysypiać, co mi ostatnio nie wychodzi xD Ale jak już jest tragicznie to ratuje mnie żel ze świetlikiem Flosleku. Naprawdę poprawia kondycje moich oczu i zmniejsza worki pod oczami, a no i mogę go używać pod makijaż, bo się nie "wałkuje" :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 1:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Też się staram wysypiać, ale nie zawsze mi się to udaje. Stosowałam też domowe sposoby, jak przykładanie zimnych łyżeczek, torebek z herbatą, albo plasterków z ogórka. a ostatnio zaopatrzyłam się w takie płatki http://szkla.com/143_eyeye-platki-ogorkowe-na-oczy.html w cudowny sposób koją moje zmęczone oczy;) Są naprawdę super. Ale też myślę, o tym, żeby zaopatrzyć się w żelowe okulary, bo słyszałam, że są bardzo dobre;)
Mam nadzieję, że pojawi się więcej tutaj opinii na ten temat. Żeby mieć pewność czy warto jest się w nie zaopatrzyć ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 4:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Ja na swoje opuchnięte powieki robię okłady z mocnej herbaty i powiem szczerze że to na prawdę jest dobry sposób. Powieki odpuchają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 14, 2010 2:11 pm
Postów: 27
Mnie również zdarza się mieć rano opuchnięte powieki, szczególnie wtedy, kiedy mało spałam w nocy. Bardzo dobrze z tym problemem radzi sobie okład z herbaty nałożony na chwilkę na oczy, lub też, jak już ktoś tutaj pisał, przyłożenie kostek lodu owiniętych w chusteczkę bądź cienką ściereczkę.

funki_lolo napisał(a):
A ja chętnie zapoznam się z opiniami dotyczącymi żelowych okularów - na czym to polega, jak działają?i czy są faktycznie efekty?


Plastikowa powłoka okularów wypełniona jest glikolem propylenowym i wodą destylowaną. Okulary żelowe można ogrzewać lub chłodzić, w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Okulary schłodzone stosuje się do łagodzenia opuchnięć, obrzmień, podkrążeń i efektu przemęczenia oczu. Stymulują one mikrokrążenie, przez co korzystnie wpływają na kondycję skóry wokół oczu. Łagodzą także niektóre rodzaje bólów głowy, zwłaszcza te, które mogą wynikać z przemęczenia oczu. Niezawodne na opuchnięte i zmęczone oczy, skutecznie redukują "worki pod oczami".
Stosowanie Okularów jako okłady ciepłe: Lekarze specjaliści generalnie nie zalecają ogrzewania gałek ocznych, jeśli jednak istnieje taka uzasadniona konieczność skonsultowana z lekarzem (np. w przypadku łagodzenia bólów zatok) można ich tak użyć (nie wiem tylko czy wszystkie okulary można ogrzewać).
Okulary chłodzi się w zamrażalniku lodówki, wkładając je tam na czas jaki podany jest na ulotkach.
Okulary rzeczywiście przynoszą ukojenie, jeśli chodzi o zmęczone, przepracowane, spuchnięte oczy. Stosowane regularnie, mogą przyczynić się do poprawy kondycji samych oczu i skóry wokół nich u osób spędzających mnóstwo czasu przed komputerem lub wykonujących inne podobne zajęcia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: opuchnięte powieki
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
ja też miałam problem z workami pod oczami wybrubowałm mnóstwo kremów żeli i nic dopiero serum pod oczy mary cohr mi pomógł.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności