Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 10:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2020 8:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
jeżeli są tu osoby, które farbują włosy to polecam zacząć używać farbę naturalną, ja niedawno pierwszy raz po nią sięgnęłam, wybrałam farbę brązową od producenta Color & Soin poleciła mi ją koleżanka. Okazało się, że faktycznie farba doskonale kryje, a przy tym nie niszczy włosów i nie wysusza ich ponieważ nie ma w składzie amoniaku, tylko naturalne oleje! polecam wszystkim farba przyjemnie pachnie, łatwo się nakłada i jest wyjątkowo wydajna, dzięki niej moje włosy stały się grubsze i wygładzone jak nigdy dotąd


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 2:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 11:11 am
Postów: 22
Fajnych, naturalnych kosmetyków do ciała na naszym rynku na pewno dzisiaj nie brakuje. Niemniej jednak sama od dłuższego czasu używam kosmetyków z linii https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Renew-Rose/156 .Booster różany Renew Rose genialnie wpływa na kondycję skóry. Odżywia ją, a przy tym bardzo skutecznie niweluje widoczność zmarszczek. Używam także kremu do twarzy z tej serii, ale totalnym hitem jest dla mnie serum do twarzy, który działa bardzo podobnie jak profesjonalny lifting, przeprowadzony w salonie urody.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 8:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 21, 2019 6:12 am
Postów: 11
Miejscowość: Kołbaskowo
Ja stosuję naturalne kosmetyki od Bielendy, pod tym adresem: https://freshmate.pl/bielenda-eco-nature-botaniczna-energia-w-trosce-o-twoje-piekno/ znajdziesz więcej informacji. Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Śro Lut 10, 2021 2:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
Systematycznie wymieniam swoje kosmetyki na te bardziej eko, jedynie kolorówka została mi ta nienaturalna ale niestety cieżko znaleźć mi dobre zamienniki. Dla mnie tez wazne jest jak firmy dbaja o środowisko przy produkcji swoich kosmetyków, w sumie to producenci wymuszaja na nas pewne zchowania zakupowe, chociazby gdyby wszyscy stosowali wielorazowe opakowania, my konsumenci nie kupowalibyśmy kolejnych i tak dalej! Ostatnio trafiłam na fajnie opisaną misję marki na stronie https://horex.pl/onlybio.html podoba mi się ich podejście bo oprócz produkcji kosmetyków dbają również o biodegradowalność kosmetyków i ich opakowań.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Sob Lut 13, 2021 5:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
Pozytywnie mnie zaskoczyły kosmetyki robione, kilka razy realizowałam receptę na taki kosmetyk w dozie, mam do nich blisko a wiem, że teraz coraz mniej aptek takie kosmetyki robi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 10:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 16, 2021 11:49 am
Postów: 2
W moim przypadku idealnie sprawdził sie kosmetyki od BEAUTY MAMA - https://beautymamasense.pl/kosmetyki-na-rozstepy/ Naturalne kosmetyki na rozstępy w ciąży: żel, masło i serum, które zostały opracowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Polecam każdej Mamie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 6:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 28, 2021 6:31 pm
Postów: 8
Z naturalnych serii kosmetyków także dla wegan bardzo lubię z Bielendy serię ze zbożami w składzie Vegan Muesli. Do mojej skóry super jest ten krem nawilzający od nich z z owsem, pszenica i mleczkiem kokosowym


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 8:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 28, 2021 7:54 pm
Postów: 1
Pokaże Wam fajny sposób jak znaleźć aktualną promocję na naturalne kosmetyki. Wchodzisz na stronę cenomaniacy.pl i tam jest wyszukiwarka. Wpiszcie tam "kosmetyki naturalne", następnie zaznaczcie po lewej stronie w menu promocje i gotowe. Pokaża się wszystkie aktualne promocje na kosmetyki naturalne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 11:46 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 07, 2021 11:10 am
Postów: 12
Ja jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych. I testowałam już różne marki w ciągu 3-4 lat. I szczerze? Najbardziej służy mi pielęgnacja z APIS :) Fajna, polska firma produkująca naturalne kosmetyki. Mają przy tym rozsądne ceny, takie właściwie drogeryjne. A odkąd używam ich kosmetyków to moja skóra wygląda kapitalnie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 12:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 17, 2021 10:42 am
Postów: 2
Ja uwielbiam kosmetyki naturalne marki cLOCHEE.
Produkty tej marki mają bardzo dokładnie wyselekcjonowany skład, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla swojego radzaju cery.
w sklepie kosmetycznapaczka.pl widziałam sporo ich produktów przystępnych cenach


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności