Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 10:29 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam jeszcze raz

Z cebulą... prawda jak najbardziej... tylko niestety...wymaga to troszkę więcej pracy w porównaniu do natarcia głowy naftą...ale niewykluczone...że więcej nawet daje. Moja córka (B) też to robiła (tzn. nakładała sobie na głowę startą cebulę...pod wpływem babci) i potwierdziła... że bardzo to poprawia włosy... tylko zniechęca ją ta dodatkowa robota... wciąż ma za mało czasu.
Ja swoje wiem... jak jadam codziennie miskę zdrowotnej surówki (ze zdrowotnych dla swojej grupy krwi warzyw i owoców) opisanej w wierszykach na lodówkę...to włosy mam dobre...jak parę dni tego nie zrobię... zaraz widać różnicę.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 1:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
No to ciesze się że jesteś zadowolona. To na prawdę dobry preparat. Ja zawsze byłam za tym że naturalne jest lepsze.
A co do posta TeSy to szczera prawda że grupa krwi ma znaczenie. Różnie to z każdym organizmem bywa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 9:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Hej dziewczyny. Mam dokładnie taki problem jak temat tego wątku. Bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy, ale końcówki mam strasznie wysuszone, pewnie od ciągłego prostowania. Jak Wy sobie radzicie z takimi włosami? Czy jest w ogóle możliwość doprowadzić je do lepszego stanu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 9:17 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć Wszystkim

Kiedyś... to się często podcinało włosy... lub jak kto woli... minimalnie skracało końce. To powoduje, że się lepiej układa uczesanie... moim zdaniem to działa.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 11:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
Jasne że można coś znimi zrobić żeby wyglądały lepiej. Na wszystko jest jakiś sposób. My tu piszemy o urt-oil, nie wiem czy słyszałaś może?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 6:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
Słyszałam. To taki płyn z naftą oczyszczoną, tak? I co on taki dobry jest?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
Tak, dokładnie ten. No bardzo dobry jest, ja jestem bardzo zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 6:22 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 25, 2010 9:03 am
Postów: 8
A długo czekałaś na efekty?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 1:33 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 21, 2010 1:29 pm
Postów: 5
rabka, na efekty można czekać w nieskończoność, jeśli oprócz kuracji nie zmieni się nawyków dotyczących pielęgnacji. Zresztą sprawdź sama: *** może to pomoże rozwiązać problem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 7:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 24, 2011 7:12 am
Postów: 5
odżywka na suche i łamliwe końcówki:
Składniki:
1 żółtko,
2 łyżki stołowe oleju roślinnego, np. oliwy z oliwek

Możesz użyć dowolnego oleju roślinnego tłoczonego na zimno. Powoli ucieraj olej z żółtkiem, tak by powstał gładki "majonez". Stosuj odżywkę przed każdym myciem włosów, wmasowując ją w suche końcówki. Możesz ją trzymać na włosach tyle, ile czas Ci pozwoli;) Przy regularnym stosowaniu włosy regenerują się, są chronione przed łamliwością. Żółtko zawiera dużo lecytyny i cholesterolu, jest doskonałym środkiem do pielegnacji włosów. Jesli chcesz wspierać ruchy ekologiczne, kupuj jajka pochodzące z wolnej hodowli. Ich wartość odżywcza jest o wiele większa niż tych pochodzących z hodowli klatkowej.

Żródło: Faber S. Kosmetyka. Moje hobby.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 19, 2014 7:34 pm
Postów: 25
Moim zdaniem dobre kosmetyki to podstawa pięknych włosów. Nie wiem czy słyszałyście o nowej promocji w Biedronce? Do 4 października możecie kupić tam szampon, odżywkę lub maskę z serii Total Keratin Complex, są to profesjonalne kosmetyki do odbudowy i pielęgancji włosów, cena za kosmetyk to jedyne 11,99 zł za opakowanie. Warto spróbować, jeśli inne sposoby nie działają na wasze włosy :) W przypadku gdyby problem nie ustąpił polecam nie zwlekać, tylko iść na konsultacje do dermatologa...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Sty 13, 2016 9:54 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
To prawda,tutaj kluczowa kwestią wydaje sie być nieodpowiednia pielęgnacja włosów,stosowanie złych kosmetyków. Kompleks odzywki z dodatkiem keratyny powinien pomóc,wzmocnić ich strukturę,nadać jakości. Warto używać także olejku arganowego lub kokosowego do wcierania w skórę głowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Sob Mar 19, 2016 12:13 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Fajne kosmetyki podziałają na pewno. I wcale nie mówię o takich, które są niebotycznie drogie i reklamowane jak oszalałe, ale takie, gdzie znajdziesz coś na własny problem. Ja na przykład mam gęste włosy, które przypominają siano jak o nie nie dbam. I żaden reklamowany kosmetyk ich nie okiełznał. Na Hebe znalazłam ostatnio kokosowe kosmetyki Prosalon (szampon i maska odżywcza) od Chantal. Od kilku tygodni mamy bardzo udany romans :) włosy są gładsze, nie puszą się, leżą normalnie a nie latają wszędzie dookoła głowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 11:16 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Oczywiście podstawą jest stosowanie dobrych i skutecznych kosmetyków do pielęgnacji naszych włosów,ale warto też odwiedzać fryzjera,który też doradzi i pomoże czego należy używać,dopasuje nam fryzurę,to moim zdaniem istotna sprawa aby nasze włosy zawsze wyglądały pięknie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 6:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
na tluste wlosy to powinnas poszukac chyba czegos u trychologa, a na suche koncowki dobre sa olejki- sama uzywam arganowego z Inoar ;) i juz mi sie tak nie przesuszają i widze, ze przestaly sie rozdwajac :) chociaz na dobry poczatek bedzie chyba najlepiej je troche podciac :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności