Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Myślę, że w tym przypadku bardzo dobrze sprawdzą się szampony do włosów przetłuszczających się taki, które dostępne są w aptekach, ale o tym już ktoś wspominał;) Zgadzam się też, że bardzo ważna jest odpowiednia dieta... dzięki niej możesz poprawić wygląd zarówno włosów, jak i skóry. Ale pamiętaj tez o tym, żeby szczególnie dbać o swoje włosy? Chyba będzie wskazane ich częste mycie;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 10:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 21, 2010 9:01 pm
Postów: 53
W aptekach mają bardzo fajną serie szamponów dr Irena Eris. Są skuteczne i bardzo pielęgnują włosy. Do tego nalezy dobrać odżywkę, moją ulubioną robi gliskur. A na suche końcówki świetny jest jedwab, używany w niewielkiej ilości dobrze nawilża i nabłyszcza. Ogólną kondycję włosów można poprawić stosują kurację skrzypową albo belissę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 7:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:49 am
Postów: 7
Ja mam problem z przetłuszczającymi się włosami i koleżanka polecała mi jakiś produkt z naftą oczyszczoną, bo podobno nafta rewelacyjnie działa na włosy. nie pamiętam niestety jak to się nazywa, ale myślę, że w aptece na pewno będą wiedzieli o co chodzi. a może ktoś z Was spotkał się z takim produktem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 1:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
Taki produkt z naftą nazywa się petroleum d5. i jest skuteczny. ale teraz wyszedł podobno jeszcze lepszy, który posiada jeszcze więcej nafty oczyszczonej i wzbogacony jest dodatkowo w sok z pokrzywy. Ja jeszcze go nie stosowałam i nie pamiętam nazwy, ale koleżanka używa i jest zachwycona. Zapytam się jej o nazwę i napisze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 3:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:49 am
Postów: 7
Czy to prawda, że nafta oczyszczona działa również dobrze na cerę? Bo tak wyczytałam... Czy jeden kosmetyk może być zarówno do cery jak i do włosów? Ciekawe... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 10:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
Często salony fryzjerskie mają w swojej ofercie kuracje odtłuszczające. nie mam problemów z włosami ale moja siostra się na to skusiła. Koszt to około 100 zł ale efekty były widoczne i utrzymywały się długo. Suche końce pewnie fryzjer zetnie i zaleci korzystanie z jedwabiu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 8:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
Nie słyszałam nigdy o takich zabiegach odtłuszczających. A na czym to polega?
A ten produkt z naftą oczyszczoną nazywa się urt-oil. Evve- tak, można go stosować zarówno na włosy jak i cerę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 3:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:49 am
Postów: 7
A powiedz mi jak to stosować?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 2:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
Jeśli masz problem z przetłuszczającymi się włosami to po prostu wsmarować płyn w skórę głowy i we włosy a potem normalnie umyć głowę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 10:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:49 am
Postów: 7
I co, tak codziennie? A długo trzeba czekać na efekty? W ogole da się to w całości wyeliminować?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Maj 12, 2010 10:52 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 12, 2010 10:42 am
Postów: 11
Do tego to dobra będzie Subrina Recept do włosów przetłuszczających się z wyciągiem z pomarańczy-i szampon i lotion. jak wiesz cytrusy odświeżają ale nie wysuszają. Włosy są po szamponie miękkie a po myciu w samą nasade wcierasz lotion i nie spłukujesz- on zasusza tylko głowe :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 10:35 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 08, 2010 11:40 am
Postów: 10
Ja raz zastosowałam naftę...skutki były straszne, ale może ja nie umiem tej mikstury zrobić. Wole gotowe środki (niekoniecznie z naftą bo tej nie ufam już ;/ ale ta Subrina jest fajna. Odświeża włosy ale nie nie wysusza właśnie. Wg mnie to właśnie przez ten lotion-fajne rozwiązanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 6:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 30, 2010 1:23 pm
Postów: 8
evve napisał(a):
I co, tak codziennie? A długo trzeba czekać na efekty? W ogole da się to w całości wyeliminować?


Przepraszam że tak długo Ci nie odpisywałam, ale miałam małe problemy rodzinne. Ale na szczęście już jest ok.
A co do używania urt-oila to chyba lepiej używać co parę dni a nie codziennie. Codzienne mycie głowy też nie jest najlepsze. Efekty są dosyć szybko widoczne, myślę że ok 2 tygodni i już coś będzie widać :) Nadal zainteresowana?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 7:52 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć

Moja mama (teraz 83) ma zerówkę... Kiedyś wcierała sobie w skórę głowy naftę ... godzinę przed myciem włosów... teraz godzinę przed myciem nakłada sobie startą cebulę... ale do dziś pamięta... że działanie nafty było pozytywne... cebuli też

Może kluczem do tych odczuć ... jest też grupa krwi

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 10:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:49 am
Postów: 7
Dzięki witka.nova ale już sama się przekonałam że nafta na serio świetnie działa. Od około miesiąca używam, nawet buteleczka powoli mi się kończy ;)

TeSa mówisz serio z tą cebulą? Kurde ja bym chyba się nie odważyła... sama nie wiem...
Ja też mam grupę krwi zero i też nafta nieźle na mnie działa. Myślisz że to ma jakieś znaczenie?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności