Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 8:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz jak w chwili obecnej wyglądają Twoje włosy oraz czy ich kondycja poprawiła się,bo każdy na forum jest na pewno bardzo ciekawy. Poza tym warto też skorzystać ze specjalnych zabiegów aby odbudować cebulki,chodzi mi konkretnie o mezoterapię.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 12:51 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Wydaje mi się, że miałam podobny problem. Bardzo pomogła mi odżywka ProSalon Intensis od Chantal, możesz znaleźć ją na Hebe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 1:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sty 26, 2017 12:36 pm
Postów: 24
O mam dokładnie taki sam problem :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 9:45 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
JackieBashir napisał(a):
Wydaje mi się, że miałam podobny problem. Bardzo pomogła mi odżywka ProSalon Intensis od Chantal, możesz znaleźć ją na Hebe.

Kocham Chantal, za każdy produkt.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 3:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
są suche, bo są po prostu zniszczone... musisz wdrożyć odpowiednią pilęgnację. Spróbuj sobie albo Waxa, albo Kallosa Biotin, który jest tańszy... tu masz recenzję tej maski, jakbyś chciała poczytać ***** no i najlepiej olejować włosy!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 12:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 12, 2020 12:28 pm
Postów: 17
Polecam szampon https://ph-progress.pl/kosswell-clean-scalp-shampoo-500ml/ na tłuste włosy, natomiast przy suchych końcach świetnie sprawdzi się https://ph-progress.pl/kosswell-macadam-oil-100ml/ Borykałam sie z tym samym problemem i u mnie się sprawdziło ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 3:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 14, 2020 2:59 pm
Postów: 8
Aby mieć zdrowe włosy trzeba odpowiednio o nie dbać. Ważna jest prawidłowa pielęgnacja i zmiana złych nawyków w traktowaniu włosów. Przykładowo bardzo złym nawykiem jest chodzenie spać w mokrych włosach. Polecam stronę *** gdzie znajdziecie więcej informacji na temat dbania o włosy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Sie 12, 2020 10:26 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 16, 2020 12:46 pm
Postów: 10
mam dokładnie ten sam problem no i też czasem wychodzi mi łupiez a wszystkie szampony na łupież dodatkowo wysuszają włosy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 7:54 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
A to czemu nie używacie peelingu do skalpu? To jest serio bardzo dobra rzecz... ewentualnie jeszcze olej na końcówki i trzymać to przez chwilę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Śro Wrz 02, 2020 9:08 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
hejka,
na tłuste u nasady to myślę, że warto stosować szampony oczyszczające skórę głowy, jest ich mnóstwo na rynku, a jeśli chodzi o suche końce to u mnie wyjątkowo skuteczny okazał się zabieg keratynowy Amazon Keratin, ma on na celu wygładzenie włosów, przywrócenie ich zdrowego wyglądu oraz nadanie blasku, dodatkowo jak wybierzecie keratynę najmocniejszą, czyli winogronową to również wasze włosy zostaną na długo wyprostowane :) polecam !!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 12:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 22, 2020 11:40 am
Postów: 17
Zacznij stosowac maski na wlosy, pamietaj ze naklada sie je wlasnie tylko na koncowkach i nigdy u nasady


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re:
PostWysłany: Śro Wrz 23, 2020 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
Dorota napisał(a):
Na zniszczone końcówki z domowych sposobów wiem że pomaga wcieranie w końcówki oliwki: 2 razy w tygodniu w zniszczone i przesuszone końcówki włosów wcieraj ciepłą oliwę z oliwek.
Do mycia używaj szamponów do włosów mieszanych, moim zdaniem taki dla ciebie będzie najbardziej odpowiedni Dwa razy na tydzień stosuj też maseczkę z glinki, którą nakłada się tylko na skórę głowy i nasadę włosów.

Ogólnie polecam bardzo olejowanie włosów i czy masz przetłuszczające czy nie nie obawiaj się bo odpowiednio dobrany olej do struktury włosa działa cuda. Mówie to ja osoba, która miała problem z przetłuszczającymi sie włosami. Regularne olejowanie dało bardzo fajny efekt!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 9:31 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
u mnie też było podobnie, ale polecam regularnie myć włosy szamponami nawilżającymi (szczególnie skórę głowy, a nie całą długość włosa), a odżywki i olejki stosować tylko na końcówki. Dodatkowo jeśli farbujesz włosy to przerzuć się na naturalne farby np. producenta Color&Soin to farba która nie niszczy włosa i dzięki olejkom doskonale go odżywia i dodatkowo zapewnia ochronę. Dostępna jest w różnorodnych odcieniach, łatwo się aplikuje i dobrze kryje siwe pasemka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Sob Gru 12, 2020 2:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2020 2:00 pm
Postów: 25
MartyKot90 napisał(a):
są suche, bo są po prostu zniszczone... musisz wdrożyć odpowiednią pilęgnację. Spróbuj sobie albo Waxa, albo Kallosa Biotin, który jest tańszy... tu masz recenzję tej maski, jakbyś chciała poczytać *** no i najlepiej olejować włosy!


Kallosy są faktycznie niezłe, ale trzeba je dobrze dobrać. Ja właśnie dzisiaj rozpoczęłam przygodę z olejowaniem i niezwykle bałam się spłukiwania oleju, ale z pomocą odżywki (właśnie Kallosa) wszystko poszło świetnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Włosy tłuste u nasady, suche na końcach
PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 7:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 28, 2018 3:13 pm
Postów: 12
Nie znalazłam na forum tematu związanego z siwieniem. Dlatego podobne się pod ten temat i zadam wam pytanie. Mianowicie czy znacie jakiś dobry preparat na ten problem? Zastanawiam się nad zakupem GR-7, który wydaje się bardzo skuteczny. Na ich stronie widziałam efekty po 7 dniach stosowania i zmiana jest na prawdę widoczna.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności