Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Saszetki Wybielające Botanique !!! Białe zęby, świeży oddech
PostWysłany: Śro Paź 19, 2016 2:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 19, 2016 2:26 pm
Postów: 2
Kochani,

Dziś chciałbym wam opowiedzieć o wybielaniu zębów, a dokładniej o saszetkach wybielających firmy Botanique.

Swoją przygodę z wybielaniem zębów rozpocząłem ponad pół roku temu, gdy zakupiłem Białą Perłę - Nowy System wybielający zęby w 10 dni. Niestety, Biała Perła nie wybieliła moich zębów.
Próbowałem też różnych past , które niby wybielają zęby o parę tonów, ale niszczą szkliwo, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia struktury zębów oraz nieestetycznych przebarwień.
Postawiłem więc na sprawdzone przez znajomych i polecane saszetki firmy Botanique z olejem kokosowym i miętą pieprzową.

Image
Saszetki z olejem kokosowym są w 100% naturalne. Nie mają konserwantów . Posiadają międzynarodowy certyfikat Organic. Pojemność jednej saszetki to 10ml.
Kuracja składa się z 7 saszetek, każda po 10ml.
Najszybszą drogą zamówienia saszetek jest strona producenta www.goeco.bio lub strona www.botanique.pl, gdzie za opakowanie saszetek (7 sztuk) zapłacimy jedynie 45zł. Myślę, że jest to rozsądna cena, za produkt naturalny, wolny od jakiejkolwiek chemii.
Już po 4 dniach ssania oleju widoczne były efekty w postaci świeższego oddechu oraz widocznie bielszych zębów.
Powiem szczerze, że po zakończonej kuracji niespodziewałem się tak spektakularnych efektów. Po pierwsze moja jama ustna została świetnie odświeżona. Oczyszczona została płytka nazębna. Zniknął nieprzyjemny oddech oraz co najważniejsze kolor zębów został rozjaśniony. Jestem w pełni zadowolony z tego produktu, ponieważ spełnił w całości swoje zadania i co najważniejsze nie ma on żadnych skutków ubocznych stosowania, jak inne preparaty reklamowane na rynku.
Podsumowując Serdecznie Polecam Saszetki wszystkim, którzy marzą o świeżym oddechu, pięknych białych zębach, zdrowej jamie ustnej, wolnej od wszelkiego rodzaju bakterii. Myślę, ze jest to świetna alternatywa dla chemicznych sposobów na piękny uśmiech ( pasty, płukanki, paski rozjaśniające, lub drogie wizyty w gabinetach stomatologicznych) . Wymienione metody są niebezpieczne i zbyt agresywne dla zdrowia człowieka.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności