Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 4:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 12:16 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Anti Acne Floslek i ich żel antybakteryjny. Życie mi uratował.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 3:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 30, 2018 2:39 pm
Postów: 8
Doskonaly linie Naturalnych Kosmetykach do pielegnacji very tradzikowej ma organic life ACNE BLOCKER Produkty bardzo promocje Bez Chemii w skladzie.
Mleczka I Kremy bardzo pomogly Mojej Siostrze.
To jej Sklep ***
Polecam ACNE BLOCKER


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 2:41 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Anti Acne Floslek i ich żel antybakteryjny. Jest po prostu doskonały.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:05 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
do cery trądzikowej gdzie wzmożone jest wydzielanie sebum polecam mycie twarzy mydłem biały jeleń. świetnie u mnie reguluje pracę gruczołów lojowych do tego zostawia skórę pięknie oczyszczoną a po myciu skóra nie jest wysuszona czyli nie ma tego efektu ściągnięcia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 11:03 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Anti Acne Floslek, działa lepiej niż cokolwiek co znalazłam na rynku. A wierzcie mi, szukałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 2:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
Mi trudno było uporać się z trądzikiem, dodam że już byłam dobrze po 20. Maseczki, kosmetyki, nawet te robione w aptece nie dawały zadowalającego dla mnie efektu. W sumie problem rozwiązał się sam, kiedy poprosiłam ginekologa o antykoncepcję. Sam powiedział, że belara którą mi dobrał po badaniach powinna uporać się również i z tym problemem. Cieszę się, bo faktycznie tak było. Wiadomo, że nie od razu, ale po kilku miesiącach cera jest taka jak powinna :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 8:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 6:30 pm
Postów: 3
Kermit napisał(a):
Jak radzicie sobie z pielęgnacją skóry trądzikowej? Macie jakieś sprawdzone kosmetyki, łagodzące na przykład świecenie się twarzy? Mieszacie kosmetyki, czy staracie się stosować linię tej samej marki? Ma to jakieś znaczenie przy skórze, która jest obciążona trądzikiem?



Mi pomogła zielona seria od Biodermy, np ten *** i krem z tej samej serii. Działają cuda, tylko trzeba uważać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Śro Lis 07, 2018 9:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 30, 2018 10:58 am
Postów: 3
Ja nie mam już trądziku na twarzy, chociaż tyle, ale moje plecy i dekolt to niekończąca się historia. Powolutku już z tego wychodzę, odstawiłam kosmetyki przeciwtrądzikowe, bo już mnie mega wysuszały a pryszcze nadal się pojawiały. Używam teraz do kąpieli zabłockiej soli termalnej czasami dodaje kilka kropel olejku tymiankowego i mam bardziej nawilżona i gładką skórę. Wypryski coraz rzadziej mnie nawiedzają, ale brak ściągnięcia skóry i przesuszu to mega osiągnięcie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 2:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Mi pomógł krem IDRAPURE OIL FREE HYDRATING marki Eldan Cosmetics. Są to Włoskie w 100% naturalne kosmetyki. Krem ma fajną konsystencję i szybko się wchłania.Nie zatyka porów, działa przeciwbakteryjnie i odkażająco.W sam raz do cery trądzikowej. Mi pomógł, dlatego polecam i tobie, a może raz na zawsze pozbędziesz się trądziku :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 8:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Postów: 23
Miejscowość: Kraków
W przypadku trądziku stosować można ajurwedyjski krem Kailas na problemy skórne. Do jego produkcji używa się oleju kokosowego i sandałowego, a także wielu rzadkich esencji ziołowych, które pochodzą z czystych terenów Himalajów. Działają one bakteriobójczo, antywirusowo, antyseptycznie i przeciwzapalnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 12:18 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Anti Acne Floslek, potem długo nic.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 7:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Laserowo chyba w tej chwili jest najskuteczniej leczyc. Przynajmniej tak slyszalam. Zreszta wiem po siostrze, ze jak probowala pozbyc sie tradziku antybiotykami to niewiele z tego wychodzilo, a kazda zmiana pogarszala tylko sytuacje. Jest juz jakis msc na leczeniu laserem w gabinecie beauty skin w warszawie. Jedna seria trwa jakies 20 minut, a dziala bardzo wieloplaszczyznowo bo widac roznice nawet w gestosci skory. A dodatkowo poprawil sie tez koloryt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Śro Gru 12, 2018 7:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Laserowo chyba w tej chwili jest najskuteczniej leczyc. Przynajmniej tak slyszalam. Zreszta wiem po siostrze, ze jak probowala pozbyc sie tradziku antybiotykami to niewiele z tego wychodzilo, a kazda zmiana pogarszala tylko sytuacje. Jest juz jakis msc na leczeniu laserem w gabinecie beauty skin w warszawie. Jedna seria trwa jakies 20 minut, a dziala bardzo wieloplaszczyznowo bo widac roznice nawet w gestosci skory. A dodatkowo poprawil sie tez koloryt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 1:12 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Polecam czarne mydło arganowe, które usuwa martwy naskórek i oczyszcza komórki z toksyn. Oczyszcza pory i normalizuje wydzielanie sebum, a także zwalcza bakterie odpowiedzialne za zmiany trądzikowe. Dzięki dodatkowi oleju arganowego łagodzi, nawilża i odżywia podrażnioną skórę. Dlatego polecane jest do pielęgnacji cery trądzikowej.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pielęgnacja skóry trądzikowej
PostWysłany: Śro Wrz 18, 2019 3:14 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Ja próbowałam już kosmetyków z kilku firm ale jak do tej pory najlepiej radzą sobie te z Novaclear. Mają szeroki wachlarz- od płynów do mycia po kremy a cały pakiet na prawdę świetnie pielęgnuje, nawilża i poprawia kondycje cery.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności