Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Makijaż permanentny- czy to bezpieczne?
PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 11:05 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Witajcie moja starsza siostra, zdecydowała sie na zrobienie makijażu permanentnego na ustach i delikatnie na oczach. Troszkę się o nią boję czy to bezpieczne dla skóry? Gdzie najlepiej wykonać taki zabieg jesteśmy z okolic Poznania doradźcie mi coś. Moja siostra zawsze mała takie pomysły także wolę się zapytać może jej coś doradzę


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Makijaż permanentny- czy to bezpieczne?
PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 11:11 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Witaj jestem po makijażu permanentnym tak jak twoja siostra mam zrobione oczy i usta i mogę Ci w 100% zapewnić że jest to bezpieczne i naprawdę wygodne. Teraz nie spędzam tak dużo czasu na malowaniu także wszystko jest ok. Tez jestem z Poznania i robiłam zabieg w Gabinecie Tajemnica Urody to jest na ulicy Ogrodowej. Bardzo czysty gabinet dużo moich znajomych chodzi tam do kosmetyczki także skieruj siostrę do nich ja nie mam zastrzeżeń do nich


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Makijaż permanentny- czy to bezpieczne?
PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 11:19 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
bibitka napisał(a):
Witaj jestem po makijażu permanentnym tak jak twoja siostra mam zrobione oczy i usta i mogę Ci w 100% zapewnić że jest to bezpieczne i naprawdę wygodne. Teraz nie spędzam tak dużo czasu na malowaniu także wszystko jest ok. Tez jestem z Poznania i robiłam zabieg w Gabinecie Tajemnica Urody to jest na ulicy Ogrodowej. Bardzo czysty gabinet dużo moich znajomych chodzi tam do kosmetyczki także skieruj siostrę do nich ja nie mam zastrzeżeń do nich

Hej, ja tam byłam kilka miesięcy na przedłużaniu rzęs i super zrobili :) o makijażu permanentnym też myślę, ale właśnie zasnatawiam się do kogo iść, ale jak polecasz ten gabinet to może ponownie wybiorę się tam na Ogrodową. Chcę zrobic Oczy kreską górna eyeliner, wedle cennika, który tu mają to ceny całkiem ok http://tajemnicaurody.com.pl/kosmetyka-poznan/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Makijaż permanentny- czy to bezpieczne?
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 4:21 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 30, 2017 11:14 am
Postów: 8
Zauwazyłam, że coraz więcej dziewczyn decyduje się na makijaż permanentny, na pewno jest to duża wygoda, ale ja chyba bym się nie zdecydowała, mimo, że mam trzy tatuaże :mrgreen: Z tego, co wiem w studio tatuażu wasrzawa Jah Love Tattoo oferują taką usługę. Ja robiłam u nich dziary, jestem bardzo zadowolona, mają dobrych tatuatorów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Makijaż permanentny- czy to bezpieczne?
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 8:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Wrz 18, 2017 8:14 am
Postów: 48
Jeżeli taki makijaż bezie wykonany w profesjonalnym studiu kosmetycznym, to jak najbardziej jest to bezpieczne i nie trzeba się niczego obawiać jeśli chodzi o nasze zdrowie. Pytanie czy aby na pewno chcemy mieć tego typu makijaż, szczególnie jeżeli mamy cerę wrażliwą.

_________________
www.KolagenColway.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności