Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 3:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 18, 2016 9:57 pm
Postów: 27
Tak jak dbamy o nasze ciało to również powinniśmy dbać o oczy W tym celu należy nosić okulary przeciwsłoneczne które mają za zadanie chronić nasze oczy przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych oraz zapewniać komfort, szczególnie latem, gdy częściej przebywamy na świeżym powietrzu i w pełnym słońcu.Duży wybór takich okularów znajdziesz tutaj https://www.denley.pl/pol_m_Akcesoria-meskie_Okulary-przeciwsloneczne-3754.html Te fantastyczne okulary słoneczne Denley z ciemnymi soczewkami z filtrem UV 400 ,pasują do każdej twarzy, mają świetne, sportowe oprawki z matowym wykończeniem.Obecnie są w bardzo dobrej cenie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 10:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 17, 2017 10:04 am
Postów: 5
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o zadbane oczy, to wiele osób ma problemy z opuchniętymi powiekami i sincami pod oczami, a tutaj skutecznym rozwiązaniem okażą się kosmetyki z kolagenem (100% naturalnym), dzięki czemu możemy na stale pozbyć się tego problemu. Zerknijcie do nas, w razie pytań służymy pomocą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 3:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 12, 2017 3:10 pm
Postów: 11
dobre krople do oczu potrafią zdziałać cuda, miałam problem z częstym łzawieniem oczu, prawie zawsze były zaczerwienione, potem się okaząło że to alergia ale nawet mimo tabletek nie raz oczy mnie piekły, krople hialeye free dały ogromną ulgę i od tamtej piry są na stałe w apteczce :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Śro Sie 16, 2017 8:13 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 04, 2017 8:25 am
Postów: 24
Jeżeli chodzi o krople do oczu to faktycznie warto je stosować, pod warunkiem iż występują częste zaczerwienienia oraz łzawienie, dla pewności możemy również skonsultować się wcześniej z lekarzem specjalistą.

_________________
www.GrotaBryza.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 1:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
od siebie dodam, że także przy komputerze wskazana jest ochrona oczu poprzez szkła odbijajace promieniowanie monitora. osobiscie stosuje takze krople nawilzające i profilaktycznie i jako ratunek gdy oczy bolą i pieką. ostatnio hialeye free ktore na dlugo nawilzaja oczy i sa bardzo wydajne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 3:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 12, 2017 3:10 pm
Postów: 11
nie wiedziałam że te krople są tak popularne, ale w sumie się nie dziwię bo są dobre i można ich długo używać po otwarciu, w pól roku można spokojnie do końca zużyć. Mi na jesieni bardziej oczy dokuczały, jesienne słońce potrafi wymęczyć szczególnie za kólkiem, ale krople pomogły


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 4:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
a próbowaliscie kiedys diety na wzmocnienie wzroku? czytalam o tym artykul na zdrowe oczy expert i zastanawiam się czy to rzeczywiscie działa i czy osoby, ktore to stosowały zauwazyly jakąs roznice? jestem przeczulona na punkcie oczu poniewaz cierpię na amblyopię, co już samo w sobie jest czasami dokuczliwe


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 11:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
O oczy trzeba dbać tak samo jak o inne nasze narządy serce itd. Bardzo często zapominamy o oczach, a później są problemy jakie są. Na Adamed Expert są bardzo pomocne ćwiczenia na oczy. Również ja mam zawsze przy sobie krople nawilżające przydają się bardzo często


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 6:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
O oczy warto dbać, zwłaszcza jeśli zmagamy się z wadą wzroku. czytałam na zdrowe oczy expert, że niektóre wady wzroku, jak astygmatyzm, wymagają większej troski o oczy. Na szczęście ja nie borykam się z żadną wadą wzroku, jednak pracuję przy komputerze więc moje oczy często wymagają dodatkowego nawilżenia i regeneracji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dbajmy o oczy.
PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 2:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 02, 2017 10:08 am
Postów: 5
Jeśli chodzi o zdrowe oczy, to polecam uzupełnić wiedzę jeszcze tym artykułem:
Zadbaj o oczy latem http://pryzmat-okulistyka.pl/zadbaj-o-oczy-latem/
Póki mamy zdrowe oczy, sprawny wzrok to się cieszmy i o to dbajmy, bo na starość to różnie bywa. ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności