Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 7:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 19, 2020 7:53 pm
Postów: 10
uwielbiam kosmetyki naturalne! kupuje te od Orientany - to polska firma a wiec tymbardziej polecam bo wspieramy nasz polski rynek w tych trudnych czasach. moja ulubiona seria to ta z drzewem sandalowym i kurkuma, polecam rowneiz maseczki glow i ich balasamy w kostce!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Śro Gru 09, 2020 7:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 21, 2019 6:12 am
Postów: 11
Miejscowość: Kołbaskowo
Ja długo szukałam naturalnych kosmetyków i w końcu znalazłam te od Bielendy - tu macie więcej informacji o ich produktach: http://mydlarniaszuruburu.pl/Naturalne-kosmetyki-Bielenda/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Nie Sty 03, 2021 11:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 03, 2021 11:33 pm
Postów: 2
W kwestii odżywek do paznokci to Eveline nie ma sobie równych. Mają tyle do wyboru i każda z nich działa (przetestowałam kilka). Choć według mnie najlepsza pozostaje 8w1 Total Action :) Na nią nie ma mocnych, serio!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Sob Lut 13, 2021 5:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
fajne są kosmetyki robione w aptece, są niedrogie, mają dobre składy, bez konserwantów, barwników, wiem, że nie wszystkie apteki mają zaplecze do robienia takich kosmetyków, na pewno można je dostać w dozie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Nie Lut 14, 2021 6:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 14, 2021 8:07 pm
Postów: 8
Moim ostatnim odkryciem jest to mydełko naturalne z oliwy z oliwek: https://www.notino.pl/make-me-bio/soaps/
Myślałam, że za cenę zwykłego mydła nie dostanę nic co jest "bio" i w dodatku dobre, ale jednak się da :-) tym bardziej przekonuję się do kosmetyków naturalnych


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 7:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 20, 2021 7:19 pm
Postów: 4
Na temat tych kosmetykow niestety nic nie napisze bo nie slyszalam o tej marce, ale ja od jakiegos czasu tez sie przezucilam na naturalne produkty i uzywam kilku produktow od Orientany. Mam krem do twarzy z drzewa sandalowego i kurkumy no i ich cudowny balsam w kostce ktory wyglada jak babeczka no i henne do wlosow, i jestem bardzo zadowolona z tych produktow.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 12:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 07, 2021 11:10 am
Postów: 12
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Apis. Jakikolwiek kosmetyk jaki od nich używałam to się sprawdził. A krem nawilżający z minerałami z morza martwego i kwasem hialuronowym jest meeegaaa!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Nie Mar 14, 2021 7:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
Tak typowo naturalna to jest bielenda. to takie kosmetyki jedne z tanszych ogolnodostepne. Duzo serii sklada sie w 95 i 99% z naturalnych skladnikow, piekne zapachy i swietne dla skory


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 11:41 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 15, 2021 11:14 am
Postów: 15
Dziewczyny, polecam internetową perfumerię z orientalnymi perfumami yasmeen.pl. Mają tam również kosmetyki naprawdę naturalne bez dodatków chemii oraz 100% naturalne produkty takie jak; mydło z Aleppo, olej ze słodkich migdałów, polinezyjskie masło z gardenią tahitańską, olej kokosowy i wiele innych wspaniałych produktów orientalnych. Ja jestem zachwycona kosmetykami do makijażu szczególnie kajali - bardzo popularny w Indiach i na Bliskim Wschodzie kosmetyk do malowania oczu https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/natemat-pl-listopad-2014/ Jest świetnym zamiennikiem klasycznej czarnej kredki, a jednocześnie cudownie wpływa na oczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Sob Maj 15, 2021 8:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 28, 2021 6:31 pm
Postów: 8
Dobra jest ta linia wegańska do ciała iżele pod prysznic i balsamy do ciała o owocowym składzie - vegan smoothie. polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 17, 2021 1:47 pm
Postów: 5
Nie słyszałam a interesuje sie naturalnymi kosmetykami. Ja najczesciej uzywam produktow z naszej polskiej marki Orientana. Maja bardzo szeroki asortyment, kazdy znajdzie cos dla siebie. Maja produkty do ciala, twarzy jak i wlosow. Moim ulubiencem jest balsam w kostce!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 17, 2021 1:47 pm
Postów: 5
Nie słyszałam a interesuje sie naturalnymi kosmetykami. Ja najczesciej uzywam produktow z naszej polskiej marki Orientana. Maja bardzo szeroki asortyment, kazdy znajdzie cos dla siebie. Maja produkty do ciala, twarzy jak i wlosow. Moim ulubiencem jest balsam w kostce!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 12:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2021 9:42 pm
Postów: 11
Mogę nie mieć w domu podkładu, ale nie przeżyję bez odżywki SOS od Eveline. Muszę co kilka dni nałożyć ją na paznokcie, aby były piękne i zdrowe.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności