Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:09 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 10:09 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 04, 2020 7:53 am
Postów: 31
Tez bardzo lubie naturalne kosmetyki, widząc porownanie swojej skory ze zwyklymi i tym jak np. lezej oddycha i jest delikatniejsza to roznica jest kolosalna.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 4:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
jeśli chodzi o dobre kosmetyki do pielęgnacji paznokci to zdecydowanie polecam odżywki z Eveline. Moją ulubioną jest Bio Power ( naturakny utwardzacz). Super skład, szybkie i skuteczne działanie. U mnie już po 2 tygodniach stosowania było widać poprawę - płytka mocniejsza, lepiej nawilżona. Paznokcie przestały się łamać i rozdwajać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 8:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 28, 2020 6:06 pm
Postów: 2
Witam dziewczyny :D
Polecam kosmetyki z nowego sklepiku internetowego Perfumy Polska :?: :?: :?: :?:
Polski producent kosmetyków, Perfumy pochodzą bezpośrednio od producenta z Polski. Wysokiej jakości olejki, połączone z minimalistycznym designem opakowań pozwalają na uzyskanie atrakcyjnej ceny bez utraty jakości produktów...
Powiecie, że to nie możliwe???? 8O 8O 8O A co jeżeli Wam powiem, że buteleczka 50ml kosztuje tylko 49.90???? 8O 8O 8O Jakby tego było mało to wybór nuty zapachowej jest taki, że rozboli Was głowa :lol: :lol: :lol:
Podrzucam linka do przykładowego produktu :arrow:
https://www.facebook.com/commerce/products/2812564392203000/?rt=9&referral_code=page_shop_tab&ref=page_shop_tab
strona fan page tutaj :arrow:
https://www.facebook.com/pperfumy/shop/?ref=page_internal


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 10:57 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
czego używacie do pielęgnacji ust? lubię pomadki oeparol, bo dobrze nawilżają, mam teraz wersje na lato i ma całkiem spory filtr uv, slońce mi zawsze mocno wysusza usta, dlatego cały czas nosze w torebce pomadke, suche, popękane usta na pewno nie dodają uroku


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 2:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2020 2:20 pm
Postów: 11
A to jest naturalne?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 4:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
ja lubie te z bielendy.. to kosmetyki tanie, latwo dostepne, maja kilka fajnych serii i nie uczulaja mnie :) ostatnio bardzo mi spasowala seria vege mama ze wzgledu na stan blogoslawiony :D genialne rzeczy bezpieczne dla przyszlej mamy i maluszka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Śro Sie 12, 2020 10:14 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 16, 2020 12:46 pm
Postów: 10
a ja używam z polskich marek produktów, bardzo fajne składy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Śro Sie 12, 2020 1:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 12, 2020 1:22 pm
Postów: 12
opuncja figowa ma szerokie zastosowanie ale oleje z niej drogie są chyba nie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 11:11 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Jeśli chodzi o włosy to gorąco polecam markę Amazon Keratin!! jestem fryzjerką od 6 lat i od niedawno zaczęłam wykonywać zabiegi keratynowe na włosy. Najbardziej chwale sobie terapię keratynową Amazon Keratin która wykonuje się za pomocą wybranej keratyny: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa - najmocniejsza. Zabieg odbudowuje włosy, sprawia, że są miękkie, grube i odżywione, ponadto chroni włosy przed działaniem czynników z zewnątrz. Dodatkowo dla lepszej ochrony i wydłużenia efektu zabiegów polecam kupić kosmetyki np, szampon, odzywkę, które polecane są do codziennej pielęgnacji włosów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 11:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2020 11:04 pm
Postów: 1
Kosmetyki naturalne to super krok :D U mnie już praktycznie wszystkie drogeryjne zniknęły z półek na rzecz tych z lepszym składem. Do pielęgnacji ciała mogę polecić balsam Yen z Soap Szop o pięknym zapachu bzu i agrestu, który aktualnie stosuję, a do twarzy botaniczny Achillea Szmaragdowych Żuków. Generalnie jeśli szukacie kosmetyków o fajnych składach, do tego wegańskich i w ekologicznych opakowaniach to zajrzyjcie na https://kindbear.pl/ Ja się tam zaopatruję właściwie we wszystkie kosmetyki do mycia i pielęgnacji, bo są tam rodzime, małe manufaktury, które ciężko znaleźć w sklepach stacjonarnych, a tu są w jednym miejscu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 8:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 30, 2020 9:34 am
Postów: 26
Ja stawiam przede wszystkim na naturalne składy i jak dla mnie Solverx spisuje się świetnie - wypróbowałam kilka ich kosmetyków do twarzy i ciała i już dawno moja skóra nie wyglądała tak dobrze. Polecam przetestować choć jeden kosmetyk, a jestem przekonana, że na tym się nie skończy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 11:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 10, 2020 11:23 am
Postów: 1
Polecam zobaczyć kosmetyki Revitalash - https://sklep.salon-tina.pl <- tutaj możecie je znaleźć. Świetnie działają i nie wysuszają skóry!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 9:19 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2020 11:48 am
Postów: 3
Ja używam tylko https://sklep.salon-tina.pl/ <- kosmetyki guinot, ponieważ dla mnie to kwintesencja dobrych kosmetyków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 2:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to warto kupowac od tych na polskim rynku bo jest kilka godnych uwagi to jest: uzdrovisco, make me bio, yope, vianek, Bielenda- ma spoko serie eco nature, soraya plante i sklady maja naprawde fajne i ceny nie sa odstraszające.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki
PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 5:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 19, 2020 5:16 pm
Postów: 1
Kosmetyki naturalne to świetny wybór! Odkąd stosuje tylko takie, zauważyłam że stan mojej cery znacznie się poprawił. Od siebie mogę polecić drogerię https://onaturalna.pl/ :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności