Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 8:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:21 pm
Postów: 8
Pięknie dziękuję. W zasadzie rozumiem, że każdy może mieć inne zdanie, ale jak się tu tak spotykamy i w tyle osób myślimy to samo, to to musi coś oznaczać. Nie ma innej opcji. Zadzwoniłam, termin mam na połowę września. Liczę, że będzie jak piszecie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 7:58 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2020 2:20 pm
Postów: 11
Dziwna w sumie nazwa.. Magiczna klinika... :D Troche jak z Harrego Pottera :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2020 10:28 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
A mnie się ta nazwa bardzo podoba, ponieważ po zabiegach faktycznie są magiczne efekty :D Są jeszcze jakieś dziewczyny, które miały tam zabieg? Ja w październiku wybieram się na ponowne powiększanie ust i już nie mogę się doczekać :D Zapisana jestem do doktor Haliny Derevianko.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Sob Wrz 19, 2020 10:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
W magię to ja nie wierzę, ale w doświadczenie i postęp współczesnej medycyny estetycznej. Klinikę mam juz swoją sprawdzoną od lat właśnie z Warszawy. Do beauty skin chodze na peeling, ale w ostatnim czasie również na laserowe wygładzanie zmarszczek. Otworzyli drugi punkt na Powisłu, wiec mam jeszcze bliżej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 12:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
A to widzisz - ja w magię profesjonalizmu wierzę i w żadnej innej klinice nie odczułam tego profesjonalizmu tak, jak w Magicznej Klinice w Warszawie. Jestem zadowolona z pierwszego zabiegu powiększania ust i teraz wybieram się na inny zabieg :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 12:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Pamiętajcie, że nie chodzi tylko i wyłącznie o kompetencje specjalisty, chociaż wiadomo, że to jest super ważne, ale też trzeba zwracać uwagę na sprzęt jakim wykonywane są zabiegi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 3:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 09, 2017 5:49 pm
Postów: 15
mirka38 napisał(a):
A mnie się ta nazwa bardzo podoba, ponieważ po zabiegach faktycznie są magiczne efekty :D Są jeszcze jakieś dziewczyny, które miały tam zabieg? Ja w październiku wybieram się na ponowne powiększanie ust i już nie mogę się doczekać :D Zapisana jestem do doktor Haliny Derevianko.


Jak po zabiegu? Lekarka spełniła Twoje oczekiwania? Też zastanawiam się nad powiekszeniem ust, widzę, że w magicznej klinice ceny są nieco niższe, niż w stacjonarnych gabinetach. Cóż nie ma co ukrywać, cena jest ważna.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 11:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:01 pm
Postów: 9
Nie ma sie do czego przyczepić absolutnie, miejsca, w którym przyjmują są dobrze wyposażone, mają nowoczesny sprzęt, do tego jest sterylnie, bezpiecznie. Jak sie chcecie dowiedzieć szczególow to trzeba pisać na ich fanpage na FB, oni udzielają wszelkiego rodzaju informacji, gdzie kiedy za ile i jaki lekarz wykonuje dane zabiegi. Tanio serio tanio u nich, ale poziom trzymają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Śro Mar 03, 2021 11:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 09, 2017 10:57 pm
Postów: 5
Mobilne kliniki to przyszłość! Są bardzo dobrym rozwiązaniem, bo można korzystać z takich usług w dużo przystępniejszych cenach. Dobrze, że w dzisiejszych czasach jest opcja, żeby móc poddać się zabiegom medycyny estetycznej w przystępnych cenach. W zasadzie każdy może sobie nazbierać na takie przyjemności.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pią Mar 05, 2021 1:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Cóż cena jest ważna, przynajmniej dla mnie, bo nie mam nieograniczonego budżetu. A jak można jeszcze trochę zaoszczędzić to czemu nie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 9:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2021 11:56 pm
Postów: 2
Duży wybór zabiegów, lekarz po wstępnej konsultacji od razu przechodzi do rzeczy, jak nie ma żadnych przeciwwskazań. Zdecydowałam się na modelowanie żuchwy, efekt bardzo mi się podoba a byłam w strachu. Lekarz miły i co ważniejsze kompetentny. DObrze, że jest możliwości, aby skorzystać z usług wysokiej klasy specjalistów niezależnie od miejsca zamieszkania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Czw Kwi 01, 2021 11:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Dziewczyny zauważyłam, że zaczyna mi się pojawiać zmarszczka wargowo nosowa...najgorzej. Może jesteście w stanie polecić zabieg, albo jakieś inne sposoby na to, aby móc pozbyć się problemu. Nie chciałabym od razu decydować się na wypełniać, bo problem póki co jest niewielki, więc może dałoby nie jakoś odwrócić ten proces. Masaże twarzy? Odpowiednia pielęgnacja? Co sądzicie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2021 7:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:01 pm
Postów: 9
mirka38 napisał(a):
Dziewczyny zauważyłam, że zaczyna mi się pojawiać zmarszczka wargowo nosowa...najgorzej. Może jesteście w stanie polecić zabieg, albo jakieś inne sposoby na to, aby móc pozbyć się problemu. Nie chciałabym od razu decydować się na wypełniać, bo problem póki co jest niewielki, więc może dałoby nie jakoś odwrócić ten proces. Masaże twarzy? Odpowiednia pielęgnacja? Co sądzicie?


Może masaże twarzy? Okulary, czapka chroniąca twarz przed słońcem, filtry przeciwsłoneczne. Jak to nie pomoże to zostaje wypełniacz i tyle... proponuję kwas hialuronowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 9:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 2:15 pm
Postów: 7
Magiczna Klinika to miejsce, które warto odwiedzić gdy planuje się zmiany w swoim wyglądzie. Sama długo się wahałam czy warto poddawać się jakimkolwiek zabiegom, ale nie potrzebnie. Po zrobieniu botoksu moja pewność siebie wróciła a ja znów czuję się piękna. Efekt jest dobrze widoczny, ale też naturalny. Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2021 11:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
A czy o tej klinice można mieć złą opinię? Naprawdę nie znam nikogo kto byłby niezadowolony z ich usług. Sama jestem zachwycona każdym z zabiegów które tu wykonałam a było ich aż trzy. Polecam to miejsce każdemu, kto ma jakikolwiek problem ze swoim wyglądem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności