Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:25 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 10:27 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
Ktokowiek widzial? Ktokowiek wie? Jest tutaj jakas osoba albo osoby ktore orienyuja sie jak ten krem dziala na okolice oczu? Tak jak widac chodzi mi o to czy jest to dobry wybor jezeli chodzi o opuchniete oczy. Widzialam opinie ze jest to spoko krem ale nigdzie nawet nie moge znalezc informacji co jest w srodku a chyba to jest najwazniejsze jezeli chodzi o takie dosc delikatne miejsce tzn. chodzi mi o to czy nie ma zadnych uczulen, nie ma zarobien, zaczerwienien czy szczypania. No a tez najwazniejsze czy to ma szanse dzialac na to by ta skora byla bardziej delikatna, wygladalaby na bardziej zdrowa i mniej opuchnieta, bo jestem juz w tej fazie ze korektor nie zamaskuje, oklady z lodu nie pomagaja, nic nie pomaga.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 1:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 22, 2020 11:48 am
Postów: 23
Miejscowość: Toruń
nie znam ale chętnie tez bym się dowiedziała.. podeślij możne cały spis składników to może jakoś ci i sobie pomogę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 3:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 09, 2020 3:20 am
Postów: 2
Nie znam tego kremu, za to kupuje te kosmetyki https://kontigo.com.pl/kosmetyki-koreanskie/makijaz/cera.html i pomagają mojej cerze. Nie mam worków pod oczami


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Śro Lip 22, 2020 8:46 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
@Kinagowska54 miałam go bo kiedyś dość mocno się interesowałam kremami i ogólnie pielęgnacją koreańską i powiem szczerze, że jeżeli ktoś ma dość delikatną skórę to ja bym jednak omijała, bo u mnie na przykład pojawiały się krotki i oczy mi łzawiły. Co do tego kremu o którym pisałam wyżej to @kofeinka masz inci do sprawdzenia poniżej.

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Squalane, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl Glucose Sesquistearate, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Alcohol, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Cucumis Sativus Seed Oil, Elaeis Guineensis Oil, Glyceryl Monostearate, Prunus Domestica Kernel Oil, Bisabolol, Lactobacillus/Acerola Cherry Ferment, Yeast Extract, Coffea Arabica Seed Oil, Arnica Montana Flower Extract, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Niacinamide, Caffeine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Echinacea Angustifolia Meristem Cell Culture, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Lactobacillus Ferment, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum

wiem co to aqua i guma na końcu. nie będzie to podrażniało bo chodzi mi o ten ostatni składnik.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Śro Lip 29, 2020 2:42 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 22, 2020 11:48 am
Postów: 23
Miejscowość: Toruń
Xanthan Gum to inaczej guma ksantanowa, która jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, nie jest komedogenna, rzadko działa alergicznie, pochodzenia naturalnego, a jest tam po to by cały ten krem z garisell był gęstszy zwłaszcza przy produktach zelowych, wodnistych itp.

Z innych składników w tym co podałaś to masz tam z takich ciekawszych: olej ze słodkich mmigdałów, skwalan, niacynamid czyli wit. B3, wit. C, kofeina, ekstrakt z arniki, z drożdży, ruszczyka, zielonej herbaty, zielonej kawy, olej z ogórka czy śliwkowy. No ogólnie sporo tego tam jest wszystkiego w srodku szczerze mówiac.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 7:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
tez sie zglosze bo mam ten krem i jest bardzo w porzadku. plus dla mnie też dodam że spoko jest opcja dodania naturalnego konserwantu który trzyma krem ważny przez dłuższy czas więc jeszcze bardziej na plus.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 1:49 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
A to wiadomo chociaż jaki to jest tam konserwant naturalny? Ile on wtedy ma ważności? Jakoś specjalnie trzeba to trzymać?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Śro Sie 19, 2020 1:42 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
dehydroacetic acid - ekologiczny konserwant, zaakceptowany przez ECO-CERT.po otwarciu krem może byc stosowany przez 6 miesięcy. i chyba jeszcze jest tam benzyl alcohol tez akceptowany.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Śro Sie 26, 2020 2:41 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
No to mnie przekonałyście. Na tyle, że właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z Panią z biura obsługi i potwierdziła mi to co dokładnie mi napisąłyście plus jeszcze dodatkowe informacje uzyskałam. Mam nadzieję, że kurier będzie szybko i będę mogła się pochwalić Wam moim nowym nabytkiem. Dziękuję Wam to to ty mnie przekonałyście. Teraz pozostaje tylko czekać :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:00 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 23, 2020 2:20 pm
Postów: 11
To daj znać co i jak później, bo sama mam problem z workami i chciałabym coś zrobić. Kiedyś już słyszałam o tym kremie od znajomej, ale jak masz opcję coś więcej też powiedzieć co u siebie się działo to ja czekam zwłaszcza, że mamy te same w sumie pytania co do tego kremu hahaha


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 12:04 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
esperanza napisał(a):
To daj znać co i jak później, bo sama mam problem z workami i chciałabym coś zrobić. Kiedyś już słyszałam o tym kremie od znajomej, ale jak masz opcję coś więcej też powiedzieć co u siebie się działo to ja czekam zwłaszcza, że mamy te same w sumie pytania co do tego kremu hahaha



Powiem Ci, ze jestem już po takich kilkunastu dniach takiego testowania i mi sie podoba zdecydowanie haha. Jednak warto było pytać ludzi czy znają, bo bym pewnie sama z siebie nie kupiła. Takze dobrze, że sie i tutaj znalazłaś. W ogóle szkoda, że cicho jest tak o nim, bo jest lepszy niż większość tego syfu z drogerii :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 6:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Dotąd myślałam, że te "worki" pod oczami to sprawa genetyczna... też je obserwuję... zauważyłam, że są mniejsze lub większe, w zależności od tego ile się przyjmuje suplementów... oczywiście gdy dobre i mało... wtedy worki są małe... co o tym myślicie :)
Muszę lepiej poszukać w książkach od klawiterapii...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kremy na worki pod oczami - co sądzicie o Garisell
PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 2:51 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
No nie tylko taki jest powód tych worków pod oczami. Teraz jest już u mnie o wiele lepiej ale jednak trochę czasu potrzebowałam by uzyskać takie a nie inne efekty. Wydaje mi się że warto spróbować garisell jak ma się problem z opuchlizną.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności