Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:19 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Śro Wrz 08, 2021 10:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lip 27, 2021 2:50 pm
Postów: 16
Miejscowość: Iława
:D Cześć :D
Od niedawna mam problem z wypadaniem włosów. Biorę żelazo, bo mam lekką anemię, ale mimo łykania tabletek widzę, że nadal nie ma zbytnio poprawy jeżeli chodzi o wypadanie włosów. Wiadomo - lepiej się czuję, mam mniejsze krwawienie z nosa i ogólnie kilka miesięcy zrobiło sporą różnicę, ale nie wy przypadku wzmocnieniu cebulek włosów. Ostatnio czytałam o dermokosmetykach na wypadanie włosów i wyświetlił mi się delpos jako naturalny produkt, ale nigdzie nie widziałam go w aptekach i sklepach przez co nie wiem jak wygląda INCI. Ktoś się orientuje co i jak? Dobry ten zestaw delpos jest?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 2:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Wrz 18, 2020 9:58 am
Postów: 18
Zdjęcia dodać nie mogę, ale mam wszystkie trzy produkty i sa bardzo okay. Obecnie to dwa miesiąc stosowania u mnie. Jeżeli chodzi o skład do sprawdzenia to masz na stronie internetowej oficjalnej produktu. Na WKC tez chyba widziałam jak sprawdzałam opinie. Ogólnie ja jestem z zestawu zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 9:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 30, 2021 7:44 pm
Postów: 8
Jak chcesz naprawdę zadbac o włosy polecam ci olejek Hasna, naturalny, pomaga i na łupiec i wzmacnia wlosy. Kupuuje go w sklepie Pachnąca Kraina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Śro Wrz 29, 2021 11:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lip 27, 2021 2:50 pm
Postów: 16
Miejscowość: Iława
aagato napisał(a):
Jak chcesz naprawdę zadbac o włosy polecam ci olejek Hasna, naturalny, pomaga i na łupiec i wzmacnia wlosy. Kupuuje go w sklepie Pachnąca Kraina


Olejki mam do zabezpieczania końcówek, ale mi chodzi o to by mi cebulki się trzymały.

mroweczka napisał(a):
Zdjęcia dodać nie mogę, ale mam wszystkie trzy produkty i sa bardzo okay. Obecnie to dwa miesiąc stosowania u mnie. Jeżeli chodzi o skład do sprawdzenia to masz na stronie internetowej oficjalnej produktu. Na WKC tez chyba widziałam jak sprawdzałam opinie. Ogólnie ja jestem z zestawu zadowolona.


Gdzie dokładnie masz te składy? Szukam i nigdzie go nie widzę. Inna sprawa, że nie wiem co one dokładnie by miały robić by włosy skończyły wypadać. Jeżeli chodzi o inne pytania to wiesz może, w której aptece albo drogerii by można było kupić sobie ten zestaw? Czytałam że to jest naturalny produkt to trzeba jakoś specjalnie go przechowywać czy jakoś tak?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 9:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Wrz 18, 2020 9:58 am
Postów: 18
Masz wszystko na stroni producenta podane, ale jeżeli jest ci trudno znaleźć to podaję:

DELPOSTM Anti Hair Loss Night Solution
INCI: Aqua, Alcohol, Paullinia Cupana (Guarana) Extract, Panax Ginseng Root Extract, Niacinamide, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Zinco Gluconato, Arnica Montana Extract, Cinchona Succirubra Extract, Panthenol, Dehydroacetic Acid, Mentha Piperita Oil, Benzyl Alcohol

DELPOSTM Anti Hair Loss Shampoo
INCI: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Coco Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Betaine, Calendula Officinalis Extract, Glycerin, Emblica Officinalis Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Royal Jelly, Tocopherol Acetate, Xantan Gum, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lecithin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Mentha Piperita Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

DELPOSTM Anti Hair Loss Mask
INCI: Aqua, Urea, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Nigella sativa (Black Cumin) Seed Oil, Hydroxypropyltrimonium Honey, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Mentha Piperita Oil, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Limonene

Nie trzeba ich jakoś dziwnie przechowywać. Są to dermokosmetyki oparte na naturalnym składzie, ale są konsewrwanty pochodzenia naturalnego, które trzymają kosmetyki w ryzach. Ja je mam w łazience. Ważne by tylko nie stały one na słońcu:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Śro Paź 20, 2021 11:46 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2020 4:15 pm
Postów: 17
tez mam delpos wiec jak masz jakies pytania to pytaj. sklad masz juz podany. co do dzialania to mi sie podoba po czasie. zdecydowanie szampon trzeba nauczyc sie mieszac z woda ale za to dobrze oczyszczone sa wlosy po nim, plyn jest super bo nie brudzi poduszek w nocy, maska ulatwia rozczesanie wlosow. ogolnie jestem zdecydowanie zadowolona. na poczatku bylam zdzwiona bo to bylo moje pierwsze spotkanie sie z dermokosmetykami czy ogolnie kosmetykami naturalny do wlosow. kremy mialam, ale musialam sie nauczyc dzialac z szamponem bo na poczatku mi sie nie pienil ale dopiero pozniej dowiedzialam sie, ze naturalne produkty do wlosow nie maja typowych skladnikow chemicznych, pieniacych, slsow, pegow czy innych cudow. najlepiej szampin wlac do jakiegos pojemniczka, dodac wody, pomieszac reka by sie spienilo i tym myc sklap i wlosy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Wto Paź 26, 2021 11:14 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lip 27, 2021 2:50 pm
Postów: 16
Miejscowość: Iława
Uważasz, że jakiś produkt z tego zestawu jest zbędny czy każdy z nich coś robi na wypadanie włosów? Jak się u ciebie taka kuracja sprawdza?? :D Jestem szalenie ciekawa czy są jakieś większe zmiany przy nakładaniu tego wszystkiego systematycznie ileś czasu czy nie. W ogóle po jakim czasie miałam takie większe zmiany? :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 1:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2020 4:15 pm
Postów: 17
sohee napisał(a):
Uważasz, że jakiś produkt z tego zestawu jest zbędny czy każdy z nich coś robi na wypadanie włosów? Jak się u ciebie taka kuracja sprawdza?? :D Jestem szalenie ciekawa czy są jakieś większe zmiany przy nakładaniu tego wszystkiego systematycznie ileś czasu czy nie. W ogóle po jakim czasie miałam takie większe zmiany? :D


a bardzo dobrze działa ale trzeba dać mu chwile by się sprawdzał dobrze. nie jest tak za przy pierwszym uzyciu juz bedzie cacy. sama mam obecnie zestaw jakos okolo 2 miesiace obecnie. no niestety ale trzeba dac mu chwile. sama mam juz chwile delpos i powiem szczerze, ze najwazniejsze jest to by trzymac to wszystko jako rutyne. widze poprawe i to na pewno. zdecydowanie widze, ze na gumne od wlosow jest tego mniej, przy wyczesaniu i umyciu tez. pielegnacje mam codziennie i nie ma za mi sie nie chce, ze nie mam sily, zmeczona - codziennie sie smaruje i koniec kropka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Śro Lis 24, 2021 4:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2021 9:42 pm
Postów: 11
Ja sądzę, że nie ma lepszych kosmetyków na włosy wypadające niż klorane z wyciągiem z chininy. Warto poza ich kosmetykami zdecydować się na kapsułki z keratyną, które zadbają o włosy (ale nie tylko) od wewnątrz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 10:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 28, 2021 10:37 pm
Postów: 5
Do włosów to ja używam znakomitego Olejku Hasna. I wzmacnia włosy, już mi tak nie wypadają, a i odrastają małe włoski. Same naturalne składniki, działa cuda


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Pią Gru 17, 2021 10:56 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 30, 2021 2:17 pm
Postów: 14
Miejscowość: Żary
Olejek też dobra rzecz, ale uważam że o wiele lepiej skupić się właśnie na tych produktach z tematu wątku. Zwłaszcza jeżeli chodzi o zdrowie i dobre składniki. Na ceneo jest dużo opinii o tym jak działa cały zestaw Delpos więc jak dla mnie jest bardzo obiecująco.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kosmetyki na wypadające włosy - Co sądzicie o delpos
PostWysłany: Pią Sty 21, 2022 12:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lip 27, 2021 2:50 pm
Postów: 16
Miejscowość: Iława
Cześć, to znowu ja! :D
Trochę się nie odzywałam, ale TESTOWAŁAM Delpos. Stwierdziłam, że trochę za długo te moje gdybanie trwa i stwierdziłam, że najlepiej będzie jak sobie sama zakupie ten zestaw i zobaczę jak na mnie on się sprawdza i fakt jest taki, że tak jak na początku myślałam, że już będą efekty tak przypomniałam sobie wasze opinie i dałam mu chwilę na rozkręcenie się i fakt jest taki, że jestem z niego bardzo zadowolona. Zapachowo średnio, ale fajnie doczyszcza i włosy o wieeele mniej wypadają. Dla mnie na TAK :D Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności