Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:00 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 11:08 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
Dodam,że szukam tutaj czegoś profesjonalnego.Przetestowałam serum do biustu Eveline i poza ładnym zapachem praktycznie niczego mi nie dało. W sumie po tej cenie to nie mogłam sie niczego spodziewać :)

Teraz jednak chcialabym czegoś porządnego. Mam świadomosc,ze zwyklym serum biustu się nie powiekszy ale jakie serum sprawi, że biiust będzie mógł zyskać większe ujędrnienie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 11:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 1:20 pm
Postów: 23
Polecam Perfect Bust. Jest to cała seria. Zawiera w sobie tabletki plus oczywiście krem do biust. Polecam i to i to w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć. Powiekzenie plus ujędrnienie daje cała kuracja, ale sam krem równiez jest fajny ponieważ ładnie napina i podnosi. Duzą role tutaj ogrywają rownież geny Polecam ćwiczenia siłowe, chociaz z czasem i grawitacją niekiedy wygrać się nie da ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 12:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, zastanowię się nad kupnem. Mam pytanie, co sądzicie jeszcze o serum vichy na biust? I czy to serum perfect bust da się kupić stacjonarnie?

Chcę głównie unieść i ujędrnić biust. Chociaż jeśli lekko by się powiększył to bym nie narzekała ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 12:42 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 1:20 pm
Postów: 23
Ne przepadam za firmą Vichy tak więc nie wiem czy bym sobie to kupiła. Miałam wiele kosmetyków tej firmy Na połowie z nich się zawiodłam (kiepska jakość w stosunku do ceny jaką trzeba za nie zapłacić tak wiec raczej już się na to nie zdecyduje). Co do sklepów to polecam przejrzeć sobie jak wyglądają ceny w sklepach online, widziałam również perfect bust na allegro Jest to dość popularny produkt tak więc bedziesz mogła znaleźć go w wielu miejscach. Pamiętaj również o ćwiczeniach siłowych. Grawitacja również swoje zrobi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 12:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 13, 2021 6:46 am
Postów: 17
Aktualnie jestem bardzo zadowolona z kremu do biustu Perfect Bust. Właśnie kończę pierwsze opakowanie tego preparatu i naprawdę jest skuteczny. Wydajność jest dobra, używam dwa tygodnie, Używam dwa razy dziennie. Podoba mi się zapach i konsystencja, wykonuję krótki masaż dookoła każdej piersi i potem kontynuuję w kierunku szyi aż za ramiona. I ujędrnienie i nawilżenie zauważalne. Ciekawa jestem czy ktoś może używał tabletek do powiekszania biustu z tej samej serii? Działają?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 11:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 28, 2022 11:13 am
Postów: 2
A jest taki w ogóle ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Sob Maj 14, 2022 6:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2020 6:37 pm
Postów: 64
Hahha no wlasnie sie zastanawiam, czy takie sa. Wtedy wszystkie bysmy kupowały :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 10:04 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 10, 2022 8:23 pm
Postów: 47
na pewno są ujedrniajace... one moze daja efekt powiekszenia, bo troche jednak podnoszą ten biust, ja stosowalam takie serum po ciazy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 12:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2020 6:37 pm
Postów: 64
Ujedrnic by sie przydało... po karmieniu dwojki dzieci to taka sredniawka u mnie haha :d a co stosowalas?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Krem powiększający do biustu
PostWysłany: Śro Maj 25, 2022 11:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 10, 2022 8:23 pm
Postów: 47
z bielendy jest fajny zel ujedrniajacy do biustu wlasnie dla swiezo upieczonych mam :) warto stosowac, bo jak sie zaniedba, to potem jest ciezko :) ja zamawialam na Notino swoj


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności