Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Który krem na dzień sprawdzi się dobrze?
cerave 3 ceramidy dla skory suchej 0%  0%  [ 0 ]
Latopic krem do twarzy i ciała 0%  0%  [ 0 ]
kojąca kuracja z Kali musli z Orientany 0%  0%  [ 0 ]
physiogel krem 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 0
Autor Wiadomość
 Temat postu: pielęgnacja skóra AZS
PostWysłany: Śro Maj 18, 2022 11:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 18, 2022 11:14 am
Postów: 1
witam, chciałabym dobrać odpowiednią pielęgnację do mojej skóry. byłam u dermaatologa, który przepisał mi kremy z biodermy, które spotęgowały mój trądzik na twarzy. nie jest on tragiczny, bowiem jest to wysyp na czole, brodzie i poszczególne pryszcze na policzkach i w okolicach skroni. Mam AZS i rano moja skóra jest sucha, z czasem strasznie przetłuszcza się strefa T. Nie mam pojęcia czego użyć. Zastanawiam się nad zamówieniem poszczególnych kosmetyków na dzień: cerave emulsja, ziaja pianka dla skóry wrażliwej, serum TO kwas hialuronowy, (nie wiem jaki krem byłby dobry pod spf) spf revox, na noc: olejek bioderma do mycia, pianka ziaja, serum TO z kwasem hialuronowym krem bielenda na noc z ceramidami. Teraz mam pytanie, czy te kosmetyki w tej kolejności będą odpowiednie? Czy nie przesadziłabym z kwasem stosując go codziennie rano i wieczorem? moze lepsza jest jakas esencja? Zalezy mi na odbudowaniu mojej bariery hydrolipidowej. Zależy mi na tym, żeby skóra była odpowiednio nawilżona, ale przetłuszczona. Bardzo proszę o pomoc, bo już nie daję rady... :(


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności