Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 10:07 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
Hej wszystkim :) od jakiegoś czasu planuje wybrać się do kliniki medycyny estetycznej. szukałam już salonów, przejrzałam kilka ofert i wpadła mi w oko ta z Magicznej Kliniki. Czy warto się do nich wybrać ?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 10:34 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2022 10:09 am
Postów: 38
A co tam dokładnie znalazłaś ? O jaki zabieg medycyny estetycznej dokładnie Ci chodzi ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 11:15 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:49 pm
Postów: 27
też sama myślę o tym by wy końcu coś ze sobą zrobić. przykładam duża wagę do codziennej pielęgnacji w domu ale jednak nie wszystko da się samodzielnie zrobić :) o Magicznej Klinice nie słyszałam ale też chętnie poczytam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 10:50 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2022 10:09 am
Postów: 38
autorko... nie odpowiedziałaś na jaki zabieg chcesz iść ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 12:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Magiczna Klinika cieszy się ogólnie dużą popularnością, sama już kilka razy sprawdzałam ich profil na facebooku :) zabiegów robią wiele, wszystkie są robione przez doświadczonych lekarzy a to chyba najważniejsze w tej kwestii. Myślę, ze warto spróbować, niczym nie ryzykujesz :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Cze 06, 2022 1:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi :) co do zabiegu to sama nie wiem, może powiększyłabym usta albo zlikwidowała podwójny podbródek. To na ten moment przeszkadza mi najbardziej w moim wyglądzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 7:39 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
no to już wiesz co robić :) przed zabiegiem na pewno będzie jeszcze konsultacja i tam lekarz też Ci doradzi co i jak :) trzymam kciuki i daj znać jak się zdecydujesz, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 11:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Ja akurat słyszałam bardzo dobre opinie o powiększaniu ust w Magicznej Klinice. Gdyby taki zabieg Was interesował to można sprawdzić sobie koszty i dostępne terminy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Śro Cze 22, 2022 11:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2022 11:18 pm
Postów: 1
No ja akurat jestem zdania, że jeśli powiększanie ust, to tylko i wyłącznie w Magicznej Klinice. Bezpieczeństwo, odpowiednie osoby, na odpowiednim miejscu i przede wszystkim świetny efekt :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 1:04 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
O, to w takim razie bardzo dziękuję Ci za informację :) Nieco przekonały mnie do tego, aby wybrać sobie Magiczną Klinikę. Liczę, że efekt naprawdę będzie mi się podobał :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 5:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
Ja też sporo dobrego słyszałam o Magicznej Klinice w Gdańsku, a w ofercie mają bardzo dużo zabiegów. Nie wiem, na jaki konkretnie chcesz się zdecydować, ale jeśli chcesz zlikwidować zmarszczki, to ta klinika to dobry wybór. Poza tym mają swoje oddziały w całej Polsce, nawet w mniejszych miastach, także będziesz miała blisko do nich. Tutaj masz ich pełną ofertę https://magicznaklinika.pl/ .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 5:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
A na jakim dokładnie zabiegu byłaś? Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Bo ja od wielu miesięcy zbieram się na zabieg wygładzenia zmarszczek, bo mam już swoje lata, więc o cerę muszę zadbać. Nie chcę wyglądać staro po 30. Ale boję się, że zabieg będzie bolesny, a rekonwalescencja będzie trwała kilka tygodni. O Magicznej Klinice też wiele dobrego słyszałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Śro Lip 13, 2022 6:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
Ja akurat zdecydowałam się na nici liftingujące, ale Magiczna Klinika ma w ofercie dużo więcej zabiegów. Jeśli chcesz np. usunąć lwią zmarszczkę, to można to zrobić za pomocą kwasu hialuronowego. Zapisz się do nich na konsultacje, to na pewno lepiej Ci doradzą. Ja jeszcze myślę o zbiegu odmładzającym dłonie. Gdy będę po, to dam znać, jak wyszło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Śro Lip 13, 2022 6:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
To może orientujesz się też, jak wygląda zabieg odmładzający skórę dłoni? W sumie masz rację, bo skoro zmarszczki na twarzy będą wygładzone, to z kolei dłonie mogą zdradzać prawdziwy wiek. Wiesz, czy po tym zabiegu można od razu normalnie pracować, czy jest rekonwalescencja? Bo ja akurat nie mogę pozwolić sobie na kilka tygodni urlopu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 11:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
Do zabiegu odmładzania dłoni też nie musisz specjalnie się przygotowywać. Rekonwalescencja też nie trwa długo, bo praktycznie po zabiegu możesz normalnie funkcjonować. Dłonie przez chwilę mogą być lekko spuchnięte, ale nie aż tak, żebyś nie mogła wykonywać codziennych czynności. Daj znać, gdy się zdecydujesz na zabieg.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności