Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Wto Lip 19, 2022 11:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
Chyba już mnie na to namówiłaś. Po zabiegu dam znać, jak się czuję i czy jestem zadowolona z efektu. Ale może wiesz jeszcze, jak długo trwa efekt. Zabieg trzeba często powtarzać, czy już po jednym razie mogę mieć odmłodzoną skórę dłoni? Jeśli wiesz, to będę wdzięczna za odpowiedź. I tak mi już sporo pomogłaś.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Śro Lip 20, 2022 2:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
Jasne, że wiem, bo sama niedawno korzystałam z ich zabiegu na dłonie. Ogólnie wygładzają skórę za pomocą kwasu hialuronowego, który jest bezpieczny. Jeśli chcesz, żeby efekt był widoczny przez długi czas, to co jakiś okres będziesz muaiała powtarzać zabieg. Ale może być tak, że po jednym razie będziesz usatysfakcjonowana. Daj znać, co i jak. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Śro Lip 20, 2022 3:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
Przed chwilą zapisałam się do Magicznej Kliniki i myślę, że mi doradzą, co i jak. Co do samego zabiegu, to na pewno się zdecyduję, bo nie chcę, żeby moje dłonie wyglądały jak u starej babci. Jestem dobrej myśli. Zwłaszcza, że mówisz, że zabieg można powtarzać. Tylko czy namiar kwasu nie zaszkodzi mi?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 11:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
No coś Ty, kwas hialuronowy jest w pełni bezpieczny, więc każdy może skorzystać z zabiegu. Fajnie, że się zapisałaś, bo jestem pewna, że będziesz zadowlona. Poza tym będziesz młodziej wyglądała. Ja teraz myślę o liftingu albo innym zabiegu odmładzającym, ale jeszcze muszę o tym trochę poczytać. Możliwe, że zapiszę się na dolinę łez.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Czw Lip 21, 2022 12:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
Na czym polega zabieg doliny łez? Widzę, że jesteś stałą klientką Magicznej Kliniki, skoro planujesz kolejne zabiegi, więc pewnie wiesz coś więcej na temat innych usług. Może mi też przyda się ten zabieg, bo domyślam się, że chodzi o usuwanie zmarszczek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 1:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:02 am
Postów: 6
Tak, dolna łez polega na usunięciu zmarzczek wokół oczu. Nawet jeśli są one bardzo głębokie, to można ich się pozbyć. W tym wypadku też wykorzystują kwas hialuronowy, dlatego z czasem będziesz musiała zabieg powtórzyć, jeśli zależy Ci na tym, żeby efekt był stały. Mają też zabiegi na cienie pod oczami, więc na pewno na coś się zdecydujesz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Magiczna Klinika w Lesznie
PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 2:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 11, 2022 8:04 am
Postów: 6
Na czym polega zabieg na usuwanie ciebi? W jaki sposób się go wykonuje i jakiego preparatu do tego używają. W sumie skoro chcę usunąć zmarszczki wokół oczu, to i moze cieni ię pozbędę, żeby efekt był jeszcze bardziej zadowalający.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności