Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 3:01 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sty 08, 2019 2:53 pm
Postów: 7
Ja mam z Philipsa, z techonologią Ionic, za jakieś 160 zł. Temperaturę też ustawia się samemu, maksymalna to 220 stopni, no i dodatkowo jest jonizacja, a to dobrze wpływa na włosy. Szczerze powiem, że używam jej chyba z 4 lata i moje włosy nie są jakieś mega zniszczone. Przy odpowiedniej pielęgnacji nie powinny się jakoś mocno spalić.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 2:52 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Różne ceny prostownic są, widziałam taką złotą z babyliss to kosztowała koło 170 zł i myślę że to dobra cena na takie urządzenie, wiem że ma jakąs tam specjalną powłokę która dodatkowo chroni włosy, dzięki niej nie szarpie włosów i jest delikatniejsza dla nich.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 3:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 25, 2019 3:32 pm
Postów: 9
Od kilku lat korzystam z prostownic Remingtona. W porównaniu do tych co miałam są bezkonkurencyjne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 10:48 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 02, 2019 10:40 am
Postów: 14
Ja też mam właśnie prostownice z jonizacją i to jest super opcja, włos sie tak nie niszczy ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 10:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
Ja kupiłam sobie z babyliss exclusive, wcale nie taka droga, jak by się mogło wydawać ;) Jakieś niecałe 250 zł za nią dałam, ale jest rewelacyjna. Nie szarpie włosów, nie pali ich, ma regulacje temperatury, no i kabel się wreszcie nie plącze, bo to mnie doprowadzało do szały przy mojej poprzedniej prostownicy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 1:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 12, 2020 12:28 pm
Postów: 17
pracuję na niej od ponad roku, nie wyobrażam sobie pracy na innej..;) https://ph-progress.pl/fryzjerska-prostownica-do-wlosow-titanium-nano-silver/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 6:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sty 18, 2019 10:36 am
Postów: 60
Nie wiecie jak to jest z używaniem tego typu urządzeń za granicą? Wyjeżdżm na dłuższy czas, a wiem że tam jest inne napięcie w gniazdku niż u nas w PL. Czy są jakieś urządzenia, które by mogły być używane przy róznych napięciach? Rozważam nawet zakup nowego sprzętu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Śro Mar 25, 2020 1:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2014 4:30 pm
Postów: 37
To już musisz sprawdzać w odniesieniu do konkretnego kraju. Choć większość hoteli i tak oferuje przejściówki do gniazdek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 9:39 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 05, 2020 9:08 am
Postów: 24
Uzywanie prostownicy to proszenie się o zniszczone włosy, juz lepiej je olejować i nakladac maski jezeli za bardzo sie puszą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 9:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 04, 2020 7:53 am
Postów: 31
Asska napisał(a):
Uzywanie prostownicy to proszenie się o zniszczone włosy, juz lepiej je olejować i nakladac maski jezeli za bardzo sie puszą.


Tez mi sie wydaje, że prostownica to niezbyt fajne rozwiązanie, niestety. A wiele dziewczyn wydaje sie to kompletnie ignorowac i ma wlosy jakie ma.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 8:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Radziłabym zrezygnować z używania prostownicy... prostowanie włosów bardzo niszczy i osłabia strukturę włosów. Jeśli chcecie mieć piękne i proste włosy każdego dnia to polecam skorzystać z zabiegu keratynowego, ja już kilka razy wykonywałam ten zabieg, przeprowadzany jest za pomocą keratyny Amazon Keratin i gwarantuje efekt prostych włosów aż do 6 miesięcy (w zależności od rodzaju keratyny (można wybierać pomiędzy różnymi rodzajami keratyn: jabłkową, czekoladową i winogronową - najmocniejsza). Jak dla mnie to doskonałe rozwiązanie, włosy po zabiegu są odżywione, gładkie i lśniące. Dodatkowo polecam kupić kosmetyki polecane przed i po zabiegu pozwalają jeszcze bardziej wydłużyć efekt terapii :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: prostownica do wlosow?
PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 9:05 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
też polecam sobie nie prostować włosów.. może jak już to bardziej keratynowo je wyprostować?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności