Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 9:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 05, 2009 9:00 am
Postów: 2
Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania się w głąb?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 2:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 05, 2009 1:52 pm
Postów: 2
kosmetyczką nie jestem,ale moim zdaniem tłusty krem nie nadaje się do nawilżania (jest zbyt cięzki i skóra nie oddycha),ja mam skórę suchą i używam odżywki Nanobase jest delikatna,nie ma uczucia tłustej maski ,b.dobrze nawilża, działa też wygładzająco, poprawia sprężystość skóry.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania
PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 6:49 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć dziewczyny :D

Nie wiem czy o tym wiecie, ale dla zdrowia skóry wszystkich grup krwi zdrowotny jest nagietek. Idąc tym tropem zaczęłam kupować krem nagietkowy Ziaja (łagodny półtłusty) i u mnie (0) on się sprawdza. Tłusty krem to rzeczywiście taka maska. Ja jednak zauważyłam jeszcze coś takiego, gdy jadam codziennie sporą miskę surówki ze zdrowotnych dla mojej grupy krwi warzyw i owoców skóra robi mi się super. Ale wysusza się jednak niemal natychmiast, gdy tego nie robię... no i ja już mam trochę lat, czy robiłyście taki test?

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 2:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 05, 2009 2:14 am
Postów: 2
Krem nagietkowy niestety dla mnie byl za tlusty, choc inne kremy Ziaji, czemu nie.. Nagietka prawde mowiac nie praktykowalam, ani tym bardziej salatek, ale moze to fajny pomysl. Sprobuje i napisze na forum, czy mialo jakis wplyw. Jesli chodzi o nawilzanie, to wazne jest tez nawilzanie od wewnatrz, duza iloscia plynow, a nawet preparatami w kapsulkach, zatrzymujacymi wode w organizmie. Pozdrawiam dziewczyny!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy tłusty krem nawilża,czy tylko natłuszcza bez wchłaniania
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 2:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 05, 2009 2:14 am
Postów: 2
mariajusiewicz napisał(a):
kosmetyczką nie jestem,ale moim zdaniem tłusty krem nie nadaje się do nawilżania (jest zbyt cięzki i skóra nie oddycha),ja mam skórę suchą i używam odżywki Nanobase jest delikatna,nie ma uczucia tłustej maski ,b.dobrze nawilża, działa też wygładzająco, poprawia sprężystość skóry.


Zgadzam sie w 100%. Tlusty krem zapycha pory i nie pozwala twarzy nawet wylapywac wody z powietrza. Co do odzywek, to jest to bardzo fajna seria. Tez czasem uzywam tych kremow - zdaje sie ze jeden ma dzialanie "gleboko nawilzajace" - wystarczy 1-2 w miesiacu po peelingu nalozyc go na twarz i cera bedzie gladziutka i odswiezona. Szczerze polecam..


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności