Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:57 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 3:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 27, 2013 2:14 pm
Postów: 12
ja stosuję na trądzik taką żel curiosin- dostępna jest w aptece bez recepty. Po dwóch miesiącach widzę już znaczną poprawę.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 10:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2013 6:51 am
Postów: 12
W jaki sposób działa ten żel? Jaką ma konsystencję? Nie jest bardzo tłusty? Albo wręcz odwrotnie, nie wysusza skóry?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Lut 05, 2014 4:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 27, 2013 2:14 pm
Postów: 12
Curiosin ma konsystencję żelu, jest przeźroczysty i bezzapachowy. Ja mam cerę suchą i bałam się, że żel wysuszy mi ją jeszcze bardziej ale nic takiego nie miało miejsca.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:05 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Zależy o jakim trądziku mówisz,czy też raczej chodzi Ci o cerę trądzikową bo to zasadnicza różnica i najlepiej byłoby tutaj po prostu wstawić zdjęcie. Polecam także udać się do lekarza dermatologa,który najlepiej zdiagnozuje przypadłość i przepisze odpowiednie leki.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 10:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 07, 2014 10:14 am
Postów: 5
może nie mam jako takiego trądziku ale często wyskakują mi pojedyncze "diody" z którymi do tej pory walczyłam bez skutecznie. koleżanka poradziła mi żel curiosin i jestem z jego działania bardzo zadowolona. wiadomo, że po jednym dniu wypryski nie schodzą ale przy systematycznym smarowaniu bardzo łatwo się ich pozbywam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 12:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 12:02 pm
Postów: 33
Jeżeli są to pojedyncze krostki to spokojnie możesz pokusić się o żel oraz tonik do mycia twarzy plus krem. Po takiej kuracji powinny zniknąć. Poza tym w innych bardziej skomplikowanych przypadkach zaleca się wizytę u lekarza specjalisty.

_________________
www.MrHilary.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 6:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 08, 2014 7:52 am
Postów: 7
jeśli nie jest to trądzik w bardzo zaawansowanej fazie to ja bym Ci polecała żel criosin. Bardzo fajnie radzi sobie z wypryskami, przyśpiesza ich gojenie i powoduje powstawania plam. Przy systematycznym stosowaniu osiąga się bardzo dobre efekty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 4:24 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Generalnie kuracja 3 stopniowa z tonikiem,kremem i żelem do oczyszczania twarzy będzie moim zdaniem w porządku i od tego może być widoczny efekt,pozbędziesz się kilku "diod". Daj znać czy się udało,trzymam kciuki:)

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 1:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 29, 2014 1:55 pm
Postów: 1
Ja na trądzik polecam żel Silot+B - można go stosować na całe ciało. Mnie pomogło, ale może akurat nie miałam takiej strasznej masakry na buzi. Tu macie link do produktu: http://intermedico.pl/details/product/silor-b.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 1:33 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
A ja wcześniej radziłabym skonsultować to z dermatologiem aby potem nie okazało się,że pogorszyliśmy swój stan zamiast pomóc,więc zawsze miejmy to na uwadze,szczególnie w przypadku cery trądzikowej.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Nie Cze 22, 2014 4:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2013 6:51 am
Postów: 12
cukierlukier napisał(a):
jeśli nie jest to trądzik w bardzo zaawansowanej fazie to ja bym Ci polecała żel criosin. Bardzo fajnie radzi sobie z wypryskami, przyśpiesza ich gojenie i powoduje powstawania plam. Przy systematycznym stosowaniu osiąga się bardzo dobre efekty.


Praktycznie każdy preparat wymaga regularnego stosowania, nie tylko curiosin. Z lekarzami dermatologami niestety sama po sobie wiem, że różnie bywa. Raz chodziłam do lekarza ponad rok, wypisywał mi recepty na rózne leki, tłumacząc, że to trudny przypadek do wyleczenia, a zależało mu tylko na pieniądzach za wizyty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 12:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 12:02 pm
Postów: 33
Tylko dermatolog,bo co prawda możesz używać danej maści na trądzik,ale też pytanie czy faktycznie będzie ona skuteczna oraz jaki rodzaj trądziku dokładnie posiadasz.

_________________
www.MrHilary.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 1:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 30, 2014 8:28 am
Postów: 13
Też myślę, że najlepiej jest się wybrać do dermatologa, który będzie w stanie udzielić profesjonalnej pomocy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 11:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 11, 2014 11:22 am
Postów: 1
ja polecam zabiegi naświetlania skóry niebieskim światłem led, troche to trwa ponad 1,5 miesiąca, trzeba systematyczności, ale efekty sa tego warte


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dobry srodek na tradzik
PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 9:30 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
To może w praktyce nic nie dać,po prostu udaj się do dermatologa i on pomoże Ci dobrać kurację czy też samą maść na trądzik,bez tego ani rusz a sami możemy czasem tylko zaszkodzić swojej skórze.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności