Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 6:48 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 9:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
L'Biotica ma genialne plasterki na trądzikowe wypryski, serio działają cuda.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 9:19 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Polecam przeciwtrądzikowy krem Argaliss, który zawiera olej arganowy, z oliwki europejskiej, masło shea, alantoinę, D-pantenol, aloes, wodę z róży stulistnej i olejek lawendowy. Składniki te oczyszczają, równoważą wydzielanie sebum, zamykają rozszerzone pory i eliminują zaskórniki.

http://marokosklep.com/krem_arganowy_przeciwtradzikowy_60ml_argaliss,33,571.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 8:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 22, 2019 3:33 pm
Postów: 39
Przede wszystkim zmień diete i kosmetyki. Mi pomogło wyłączenie ostrych produktów i stosowanie żelu micelarnego do mycia twarzy z Bielendy z serii Black sugar detox. Dobrze detoksykuje skórę, co w przypadku trądziku ma niebagatelne znaczenie i w zasadzie chyba nie muszę mówić, jak to jest istotne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 2:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 30, 2019 2:52 pm
Postów: 1
Pomyślcie najpierw o diecie, a później o preparatach na trądzik, bo nie pomoże nic jeśli kuracja nie będzie dopasowana wraz z dietą. Są ludzie, dla których nie ma to znaczenia, ale w większości wypadków powinniśmy unikać ostrych przypraw i czekolady.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 1:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 12, 2017 12:14 pm
Postów: 19
U mnie fajnie się sprawdziły dermokosmetyki Acne z Novaclear. Ładnie oczyszczają skórę, działają przeciwzapalnie i łagodząco przyspieszając regenerację naskórka. Zapewniają odpowiednie nawilżenie i efekt zmatowienia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:48 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 30, 2019 2:15 pm
Postów: 19
Miejscowość: Nowy Sącz
a np. fiołek trójbarwny, nagietek i drożdże? słyszałam że są dobre na trądzik


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Paź 16, 2019 11:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 16, 2019 11:06 am
Postów: 1
Ja osobiście mogę polecić preparaty z serii anti acne, a dokładnie "Kremową kurację Antytrądzikową" od Bandi. Skóra po nim jest gładsza, ładniejsza, a różne wypryski czy krostki goją się szybciej. Bardzo polecam, jeżeli czyimś problemem jest trądzik zaskórnikowy.

_________________
Sklep z kosmetykami -> https://www.magcosmet.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Paź 16, 2019 2:04 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 30, 2019 2:15 pm
Postów: 19
Miejscowość: Nowy Sącz
moja siostra miała i niestety ale jej nie odpowiadał ten z bandi :<


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 9:05 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 03, 2019 12:54 pm
Postów: 3
Miejscowość: Kraków
Dieta przede wszystkim. Dostarczenie odpowiedniej ilości mikro- i makro- składników dla organizmu na pewno korzystnie wpłynie na poprawę kondycji. Jeśli chodzi o kosmetyki..hmm.. osobiście nie mam problemów z trądzikiem , ale wyczytałam ostatnio o hydrolatach. To jest np. taka woda kwiatowa, w pełni naturalny produkt. W zależności od tego z jakiej rośliny jest wyciąg ma różne działanie odżywcze i nawilżające.
Macie jakieś info na ten temat, któraś z Was używała jakiegoś hydrolatu ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 10:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 20, 2019 9:43 pm
Postów: 3
Moja córka używa maści o nazwie LACTOFERIN Polecona przez znajomą, efekty są znakomite, już po kilku użyciach trądzik jest znacznie łagodniejszy.

www.urodaizdrowie.net.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 4:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Mnie się w końcu udało dzięki dermokosmetykom Acne z Novaclear! Ładnie oczyszczają cerę, zapobiegają powstawaniu wyprysków, nie podrażniają, są bezpieczne i delikatne! Szczególnie przypadły mi do gustu ich produkty matujące, dzięki czemu moja cera wygląda estetycznie przez cały dzień.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Lis 27, 2019 5:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 27, 2019 5:26 pm
Postów: 6
walka z trądzikiem jest trudna i często dluga, ale można ja wygrac poprzez prawidlowa pielegnacje i diete. zainwestuj w dobre kremy i preparaty oczyszczające i nawilzajace, osobiście polecam dermokosmetyki od novaclear. ogranicz tez spozywanie cukrow bo one często powodują wypryski na naszym ciele, i pamiętaj o piciu dużej ilości wody.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 8:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 02, 2020 7:30 pm
Postów: 2
Od kiedy zaczęłam dobrze nawilżać cerę oraz ją oczyszczać na noc po zmyciu makijażu moje problemy z trądzikiem zniknęły a miałam baardzo duży trądzik w okolicach brody, policzki. Sama jestem w szoku ile zależy od dobrej pielęgnacji cery! Dlatego mogę sama polecić dobre oczyszczanie twarzy, używanie kosmetyków naturalnych np. toników. Fakt, że sa dużo droższe ale u mnie działają. Oprócz tego zaczęłam stosować olejki nawilżające np. z avonu bądż też olejek CBD baaardzo polecam, można zamówić na stronie hempgold.eu i przetestować, bo u każdego inaczej działa ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 7:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Na pewno ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Ja stosuję dermokosmetyki Acne Novaclear i jestem z nich zadowolona. Nawilżają cerę, dokładnie ją oczyszczają i działają antybakteryjnie. Dają też efekt przyjemnego zmatowienia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 4:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2020 4:30 pm
Postów: 2
Też stosuję serię Acne od Novaclear. Dobrze oczyszcza, łagodzi podrażnienia i zapobiega powstawaniu nowych wyprysków. Kosmetyki mają fajny skład i są wydajne. Dobrze tez nawilżają cerę.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności