Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:33 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 4:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Nie ma się co śmiać,bo czasem chemia to ostateczność,ilu osobom pomógł antybiotyk w walce z trądzikiem? Bardzo wielu,sama dieta to kolejny etap,bardzo ważny ale najpierw powinien nas mimo wszystko dokładnie obejrzeć lekarz.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 9:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 23, 2014 8:31 pm
Postów: 3
Słyszałam że mikrodermabrazja diamentowa jest dobrą metodą na trądzik, zobacz http://www.laserdelux.pl/poznan/mikrodermabrazja-diamentowa/. Ale oczywiście ważna jest także dieta. Zero słodyczy i ostrych potraw. Ach i zapomniałam dodać, że rozjaśnia przebarwienia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 6:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
W niektórych przypadkach na pewno jest skuteczna,ale to też zależy od rodzaju trądziku z którym mamy styczność. Zresztą w dalszym ciągu uważam,ze podstawą podczas jego leczenia jest konsultacja z dobrym lekarzem,dermatologiem.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 12:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 16, 2015 11:35 am
Postów: 9
Ja walczyłam z tym problemem kilkanaście lat i dopóki nie wygrałam, dopóki nie zamieniłam żeli, kremów i pilingów na naturalne.
Polecam też glinkę zieloną:

https://www.jasmin.sklep.pl/192


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 10:06 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
jak facet może wygrać z trądzikiem??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 11:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 23, 2015 11:18 am
Postów: 1
A mi pomogły dopiero hormony, poprawa po paru miesiącach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 21, 2015 10:34 am
Postów: 4
Wiele lat się męczyłam z trądzikiem i pomógł mi.. Ziaja :)

Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik - biała tubka z zielonymi elementami. Nie kosztuje wiele, około 14-17 zł dostępny w punktach Ziaji lub aptekach. Już po kilku dniach "zaczerwienia" u mnie zniknęły i stały się mniej zaognione


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 10:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o walke z trądzikiem,to ta może być szczególnie uciążliwa w młodym wieku,kiedy często mamy problem z trądzikiem złośliwym. Polecam konsultację w naszym Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym,często jedynym ratunkiem i zarazem skutecznym sposobem na pozbycie się trądziku jest zabieg laserem.

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Lis 17, 2015 6:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Paź 12, 2014 8:44 pm
Postów: 45
no, mi poogl wlasnie laser. tylko ja robilam w lublinie w esteticenter. ale powiem wam, ze to byl najlepszy krok w moim leczeniu tradziku, ktory zrobilam. nie mam teraz zadnyh syfow, w koncu moja twarz jest gladziutka :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 9:04 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
W wielu przypadkach to właśnie laser okazuje się być tym najbardziej skutecznym rozwiązaniem,ale co do decyzji o jego użyciu,to już powinien podjąć dermatolog,lekarz prowadzący,który stwierdzi iż to w Naszym przypadku faktycznie zadziała,bo może nie będzie takiej potrzeby i pomogą inne metody.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 11:29 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 3:00 pm
Postów: 5
Moja siostra kupiła sobie jakiś nowy krem o nazwie Apisilver jak nie przekręciłam nazwy. Z tego co widze są jakieś zmiany pozytywne i ona w sumie sobie go chwali.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 12:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Dzień dobry! Walka z trądzikiem wymaga konsekwencji i wytrwałości. Niestety nie ma żadnych "cudownych i doskonałych" preparatów, które po kilku użyciach dają pożądany efekt. Musimy uzbroić się w cierpliwość, a przede wszystkim udać do dermatologa, który po obejrzeniu zmian na skórze i przeprowadzeniu wywiadu, dobierze odpowiednią terapię. Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo dobre rezultaty oraz bardzo wysoką skuteczność w leczeniu tego schorzenia mają zabiegi laserowe. Odpowiednio przeprowadzona terapia daje świetne rezultaty, a przede wszystkim pozwala zapobiegać powrotom trądziku. Co ważne światło lasera nie ma żadnych skutków ubocznych, które mogą pojawić się przy długotrwałej antybiotykoterapii. Zabieg jest komfortowy i co także niezwykle ważne - energia impulsów dobierana jest indywidualnie dla skóry każdego pacjenta.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu oraz na stronę www.dermed.pl

Pamiętajmy, że najważniejsze to leczyć przyczynę, a nie maskować skutki.
:)

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2017 1:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 26, 2017 11:02 am
Postów: 18
Godna polecenia dla skóry z problemami jest też seria Neutrogeny Visibly Clear - żel do mycia twarzy i peeling https://neutrogena.com.pl/site/product/53. Ładne zwężają pory, redukują ilość sebum, dzięki czemu cera robi się matowa na dłuższy czas. Moja bratanica miała duży problem z trądzikiem, a po kupieniu i zastosowaniu obu produktów odczuła znaczną poprawę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 7:53 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Akurat co do trądziku, to mikrodermabrazja będzie skuteczna, ale głownie podczas walki z wągrami niż ściśle trądzikiem. Tutaj lepiej sprawdzą się specjalne dermokosmetyki, które przepisze nam dermatolog i warto zastosować się do jego rad. Samodzielnie niestety nie mamy żadnej szansy wygrać z trądzikiem.

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 1:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 05, 2017 11:14 am
Postów: 1
Miejscowość: Gda
W zależności od tego, z jakim rodzajem trądziku mamy do czynienia - będziemy w różny sposób go leczyć.
Trądzik pospolity/ młodzieńczy leczony jest początkowo za pomocą specjalnych maści oraz kremów, pod okiem dermatologa. Jednak jeżeli te nie pomogą - przepisuje się pacjentowi antybiotyk (pochodną wit. A, lecz jest to silny lek, dlatego stosuje się go w ostateczności).
Trądzik różowaty leczyć można kremami (np. z serii Acnerose przeznaczonej do cery trądzikowej), ale szczególną uwagę należy przyłożyć do diety, jaką stosujemy. Alkohol, ostre przyprawy oraz czerwone mięso w sposób szczególnie szkodliwy działają na cerę trądzikową, dlatego warto ich unikać. Lepiej zmienić dietę na taką, w której znajdziemy więcej warzyw.

_________________
Ciekawy artyku


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności