Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 11:18 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Kwi 26, 2017 4:33 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Polecam zabiegi z użyciem lasera Nd:Yag (neodymowo-jagowego), który cechuje bardzo krótki czas trwania impulsu i duża energia. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum, a także niszczy bakterie wywołujące trądzik.

http://pulsmed.com.pl/klinika-chirurgii-plastycznej-i-medycyny-estetycznej/medycyna-estetyczna.html
Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 11:15 am
Postów: 9
zeby walczyc z tradzikiem przede wszystkim trzeba zmienić dietę, a jeżeli to nie pomoże to antybiotyk. U mnie to pomogło


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 1:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 26, 2018 1:23 pm
Postów: 3
Acnerose to naprawdę świetny wybór! :) Sama stosowałam, więc wiem to z własnego doświadczenia. Miałam straszny problem z trądzikiem różowatym. Żadne kremy nie działały, a antybiotyków nie chciałam brać. Dopiero krem na dzień z Acnerose złagodził moje objawy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 9:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 9:17 am
Postów: 21
Wbrew pozorom walka z trądzikiem to duży problem i do tego potrzeba przede wszystkim konsultacji dermatologicznej, bez której ciężko będzie sobie poradzić na własna rękę.

_________________
www.Mineral-Guard.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Raczej nie wgrasz sama tutaj potrzebny jest specjalista. Zerknij sobie na klinikaestetica.pl jest to klinika medycyny estetycznej specjalizująca się właśnie w tego typu zabiegach. Wydaje mi się że oni Ci w 100% pomogą moja siostra też miała problemy z trądzikiem i dopiero w tego typu klinice jej pomogli


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:07 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
U mnie najlepiej podziałał Anti Acne Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 9:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
U każdego sprawdzi się inna metoda, ale tak jak ktos tam wyzej napisal - o niej powinien zadecydowac lekarz. Jak byłam u kosmetologa w Centrum Medycznym Bieńkowski to zaczelismy od zbadania sytuacji. Lekarz i na podstawie ankiety ktora mi zrobil i na p-odstawie wynikow zleconych badan ocenil stan mojej cery i wskazal odpowiednie etapy leczenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 8:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 26, 2018 12:44 pm
Postów: 23
To fakt i wbrew pozorom nie jest łatwo wygrać z trądzikiem, do tego potrzeba czasem kilku lat leczenia i konsultacji z dermatologiem, to też zależy od rodzaju trądziku z jakim mamy do czynienia.

_________________
www.Beauty-vital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 8:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 7:25 am
Postów: 5
Moim zdaniem podstawa to dobry lekarz, który pomoże dobrać odpowiednie leki, trądzik niestety czasami tylko w ten sposób można wyleczyć. Mnie z silnym trądzikiem różowatym bardzo pomogła dr Bacz Malinowska z kliniki DERMEDICUS, http://www.dermedicus.eu. Z całego serca mogę polecić, świetny fachowiec.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 11:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 24, 2018 9:14 pm
Postów: 5
mnie się udało wygrać z trądzikiem różowatym, nie antybiotykami, tylko zaczęłam od pielęgnacji skóry, kupiłam sobie emulsję cetaphil em domycia, zmywałam nia nawet makijaż bo tylko ona mnie nie uczuliła, no i jeszcze używałam kremu nawilżającego tej filrmy i wszystko ładnie się wygoiło, te kosmetyki sa nieprawdę skuteczne, az się nie spodziewałam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 12:37 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Do pielęgnacji skóry trądzikowej, odpowiednie jest mydło Argan My Love, które zawiera tlenek cynku. Absorbuje on nadmiar tłuszczu, który wydzielany jest przez gruczoły łojowe, a także zwalcza bakterie. Skład mydła uzupełniono o oleje (arganowy, z oliwek, słonecznikowy), które natłuszczają i koją skórę.

http://marokosklep.com/argan_my_love_-_przeciwtradzikowe__mydlo_cynkowe_80g,82,900.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 9:08 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
U mnie dobrze sprawdził się Anti Acne Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Śro Maj 16, 2018 1:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 07, 2018 1:48 am
Postów: 4
Osobiście ja nie miałam i nie mam problemów z trądzikiem, ale moja siorka ma. Jest akurat w okresie dojrzewania, hormony jej buzują i nieunikniony trądzik się pojawił. Poleciłam jej stosowanie balsamu do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor, ktory idealnie się sprawdził na jej problem. O wiele mniej i mniejsze ma te wypryski, a skóra stała się dobrze nawilżona. Dobrze teraz wyglada i nie musi sie wstydzić wychodzićdo szkoły. Ja też stosuję ten balsam ale po to by nawilżyć moją suchą skórę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 1:21 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Namiętnie myłam twarz żelem antybakteryjnym Anti Acne Floslek. Doskonałe oczyszczenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: WYGRAĆ Z TRĄDZIKIEM !!!!
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 1:05 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
L'BIotica ma doskonałe plasterki punktowe;. Pomogły mi walczyć


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 82 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności