Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 10:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Dzięki TeSa, w życiu bym nie przypuszczała że grupa krwi może mieć jakiekolwiek znaczenie. Właśnie rozmawiałam z siostrą farmaceutką i podała mi przykład ludzi z takim samym nadciśnieniem a rożną grupą krwi i różne leki na nich podziałały.
Poczytam sobie na tym forum które podałaś trochę, wielkie dzięki :)
No ale jest też taki problem, że jak mam sprawdzić czy dany preprat który dla kogoś jest świetny będzie też świetny dla mnie? Nie pozostaje mi nic innego jak sama na sobie przetestować...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 12:56 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
I właśnie o to chodzi... abyś testując na sobie i pisząc opinię...napisała też jaką masz grupę krwi...i inni też. Komuś to być może coś da. Gdzieś już to napisałam...kiedyś za punkty w aptece (moja mama ma kartę, bo brała dużo leków, kiedyś 8 teraz już tylko 3) wzięłam w aptece reklamowany preparat na poprawę pamięci...ginkgo biloba ...mama nie chciała go brać...więc wzięłam ja (obie mamy zerówkę)...nie zauważyłam nic. Potem jak miałam już encyklopedię zdrowia D'Adamo...sprawdziłam, co on zauważył... a zauważył, że miłorząb działa tak tylko na właścicieli grupy krwi B, z innych grup jest tam wyszczególniona tylko grupa krwi A, na nią działa korzystnie pod innym względem (wspomaga układ sercowo-naczyniowy). Więc inni muszą szukać innych sposobów...i warto sobie pomagać informując o różnych spostrzeżeniach...fakt, że nie każdemu się chce (albo inaczej...nie każdy ma taki GenoTyp)...ale w książkach D'Adamo jest dużo takich pożytecznych informacji. Pozwalają trochę zaoszczędzić...i naprawdę wyciągnąć się z różnych chorób...lub chociażby zagrożeń chorobami. Niewykluczone, że tak samo jak można sobie wyhodować choroby...to można przecież też odpowiednim jedzeniem...wyhodować zdrowie. Coraz więcej ludzi tak myśli.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:51 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
O kurcze ja też o tym nie wiedziałam. A jaką macie grupę krwi dziewczyny które używają urt-oil?
TeSa a z naturalnymi kosmetykami też tak jest?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 4:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Ja mam chyba 0+, ale aż wstyd przyznać bo nie jestem pewna na 100%. A ostatnio nawet byłam krew oddać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Śro Cze 16, 2010 12:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Kurcze dziewczyny ale przecież my tutaj rozmawiamy o odbudowie włosów a nie o przewlekłych chorobach ... Ja myślę że w przypadku tak błahego powodu o którym my piszemy (w porównaniu do poważnych chorób) grupa krwi nie ma znaczenia. No ale może się mylę.
W każdym bądź razie chciałam napisać że byłam wczoraj w osiedlowej apteczce po urt-oil ale niestety go nie mieli. Więc właśnie zamówiłam sobie z internetowej apteki. Te słońce tak masakrycznie wysusza włosy, że należy w końcu zacząć je jakoś chronić. Zwłaszcza że za 2 tygodnie wyjeżdżam nad morze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 8:00 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam Wszystkich

Cześć iliana

To co jadasz ma bardzo duży wpływ na kondycję Twoich włosów...skóry i w ogóle ...nawet na psychikę...na zapach...
Rzadko kto, kto sprawdził wskazówki D'Adamo na sobie się z tym nie zgadza. Zauważa się to po jakimś czasie...niektóre rzeczy już po dwóch...trzech dniach...i też odwrotnie...jadając przez trzy dni same dla siebie niezdrowe. Każdy powinien dokładnie poznać swój organizm...i mu "dogadzać", że tak powiem... w miarę możliwości...a organizm mu się bardzo szybko odwdzięczy... Kiedyś D'Adamo napisał o tym artykuł...pisałam o tym wtedy...bo jak natknę się na coś ciekawego na jego stronie...to o tym piszę. Nie jest to wiedza powszechnie znana...a szkoda...bo wielu ludzi mogłoby sobie samym w prosty, tani sposób pomóc.
Trochę z innej beczki...
Przypomniało mi się z młodych lat pewne zdarzenie. Ojciec mojej koleżanki (zresztą nałogowy palacz), mając zdiagnozowanego raka krtani w stadium beznadziejnym... dowiedział się od kogoś... że pomoże mu picie nafty... wypił już nie pamiętam w jakich dawkach...ale cały litr, czy nawet więcej... i rak się cofnął... żył po tym chyba jeszcze 10 lat... nie wiem jaką miał grupę krwi..ale ta koleżanka ma zerówkę... czy to mogła być autosugestia... przypadek... dla tej rodziny było ważne, że się cofnął.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Cze 17, 2010 5:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Iliana
iliana napisał(a):
Kurcze dziewczyny ale przecież my tutaj rozmawiamy o odbudowie włosów a nie o przewlekłych chorobach ... Ja myślę że w przypadku tak błahego powodu o którym my piszemy (w porównaniu do poważnych chorób) grupa krwi nie ma znaczenia. No ale może się mylę.


Wiesz co może coś w tym jest. Przecież każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na różne rzeczy.

iliana napisał(a):
W każdym bądź razie chciałam napisać że byłam wczoraj w osiedlowej apteczce po urt-oil ale niestety go nie mieli. Więc właśnie zamówiłam sobie z internetowej apteki. Te słońce tak masakrycznie wysusza włosy, że należy w końcu zacząć je jakoś chronić. Zwłaszcza że za 2 tygodnie wyjeżdżam nad morze :)


Dobra decyzja, zobaczysz że włosy Ci odżyją. A tego morza to zazdroszczę... sama chętnie bym gdzieś pojechała mmm....


TeSa
TeSa napisał(a):
Przypomniało mi się z młodych lat pewne zdarzenie. Ojciec mojej koleżanki (zresztą nałogowy palacz), mając zdiagnozowanego raka krtani w stadium beznadziejnym... dowiedział się od kogoś... że pomoże mu picie nafty... wypił już nie pamiętam w jakich dawkach...ale cały litr, czy nawet więcej... i rak się cofnął... żył po tym chyba jeszcze 10 lat... nie wiem jaką miał grupę krwi..ale ta koleżanka ma zerówkę... czy to mogła być autosugestia... przypadek... dla tej rodziny było ważne, że się cofnął.


Ja czytałam kiedyś że nafta działa też przeciw nowotworom ale jakos nie chcialam w to wierzyć zwłasza że sama używam naftę na włosy...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 3:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
To ten urt-oil też jest na raka?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 3:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Nie wiem czy urt-oil ale nafta chyba tak.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 1:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
No ale jeśli urt-oil zawiera naftę to może w jakimś sensie wpływa też i na takie choroby jak rak. Chyba poczytam o tej nafcie troche, interesują mnie takie rzeczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 5:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Moja cabcia gdy dowiedziała sie że zachorowała (nerka i jajnik) teżpiła naftę oczyszczoną .Ona twierdzi że nafta pomaga leczyc raka. Szczerze mówiac ja w takie rzeczy nie wierzę,ale spytałam swojego lekarza, który odpowiedział mi że można pić 10-15 kropli nafty w niewielkiej ilosci z wodą. Więc może coś w tym jest.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:22 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
No to jednak cośmusi w tym być. Ja jestem tylko bardzo ciekawa czy nasz urt-oil też ma takie właściwości czy nie ... ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
A pomogło babci to picie nafty?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 4:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Wiesz co nie wiem czy tak do końca pomogło, na pewno jej nie uzdrowiło i nie wyleczyło z raka, ale chorobę przechodziła łągodnie, powoli. Więc może jakaś załuga tej nafty to właśnie była.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 12:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
Może i tak, kto wie... Ciekawe. Dzisiaj idę na kawę z koleżanką która studiuje medycynę więc rozpocznę ten temat, może dowiem się czegoś ciekawego.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności