Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Tak, bo to jest naturalny preparat, dlatego tylko w aptece go kupisz. A buteleczka jest wydajna, na prawdę. Tylko troszkę się wciera, więc starczy na pewno na troszkę :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 6:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Tak, bo to jest naturalny preparat, dlatego tylko w aptece go kupisz. A buteleczka jest wydajna, na prawdę. Tylko troszkę się wciera, więc starczy na pewno na troszkę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 12:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Ja mam strasznie zniszczone i suche włosy od codziennego prostowania. Nie prostuję jedynie gdy wiem, że nie będę wychodziła z domu. Wtedy mam taki 'odpoczynek' dla moich włosów. Ale myślę, że jakaś kuracja by się przydała. Zwałszcza że idzie lato i słońce będzie je niszczyć z dwukrotną siła. Myślicie że ta nafta pomoże je jakoś odbudować??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Sob Maj 01, 2010 11:36 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Ja myślę, ze Ci pomoże. A poza tym jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Tp jest na prawdę świetny preparat. Jak masz wątpliwości to idź do apteki i porozmawiaj z panią farmaceutką :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 10:31 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
Wiecie co ja chyba jednak kupię ten urt oil. Czytałam na innym forum i dziewczyny sobie bardzo chwaliły. Po weekendzie przejdę się do apteki :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 10:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
A długo trzeba by było używać tej nafty żeby widać było jakąś poprawę??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Śro Maj 12, 2010 4:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Myślę że jakieś 2 tygodnie musisz poczekać, ale pewnie to zależy od rodzaju włosów itd. Jak pisałaś że masz strasznie zniszczone to na prawę nie wiem jak to będzie u Ciebie wyglądało, ale na pewno po jakimś czasie poprawa będzie :) a prostownice dla dobra Twoich włosów powinnaś już dawno odstawić ;p z falowanymi włosami też można żyć :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 10:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Ja wiem że można, ale na prawdę bardzo nie lubię siebie z flowanymi włosami, prostsze są ładniejsze. Teraz będą jeszcze bardziej zniszczone bo lato idzie i słońce też wysusza... może na prawdę powinnam pomyśleć nad zmianą fryzury...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 4:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 7:37 pm
Postów: 8
Dokładnie. Słońce strasznie fatalnie działa na włosy więc radzę Ci jakoś je chronić i troszkę wzmocnić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Śro Cze 09, 2010 7:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
Dziewczyny chciałam Wam podziękować że namówiłyście mnie na urt-oil. Ok miesiąca już używam i na prawdę ten preparat jest świetny. Moje włosy teraz w porównaniu z poprzednim okresem są o niebo lepsze. Odżyły, są mocniejsze i nawet połysku trochę złapały hehe :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 6:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
A no widzisz, mówiłam że jest dobry :) a jak często używasz?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 3:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 29, 2010 7:41 am
Postów: 24
Wiesz co na początku to codziennie, ale potem stwierdziłam że to bezsensu bo jak ma być jakiś efekt to będzie i teraz to tak co 2-3 dni :) i chyba tak jest ok.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 5:23 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Fajnie, że tak piszecie... na pewno ktoś skorzysta. Ciekawe czy macie tę samą grupę krwi... to czasem ma znaczenie.
Pamiętam...jak moja koleżanka (A) chwaliła aloes... a mnie(0) on raczej szkodził... ale wtedy o tym jeszcze nie wiedziałam.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 4:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 12, 2010 6:47 pm
Postów: 15
Mówisz poważnie czy się z nas nabijasz? Bo nie zrozumiałam...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: petroleum d5 - opinie
PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 7:12 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć bensia

Najpoważniej... ja po prostu należę do tych co wszystko (co się tylko da) sprawdzają. Nie zauważyłaś, że czasem coś jednej, drugiej osobie służy a innej nie... ja myślę...że badacz zza oceanu (ten od jedzenia zgodnego z grupą) ma rację... i niewykluczone że to dotyczy też wielu leków*... niektórych kosmetyków... szkoda mi tych zwierząt na których testują różne preparaty... a właściwie jak niedawno były na ten temat zdjęcia to nie mogłam na nie patrzeć.

* zauważ, że np. w ulotkach leków jest mowa o zdarzających się działaniach ubocznych (czyli jakieś testy były)...ale nie ma info właścicielom, których grup się przydarzyły... Może to dla niektórych głupie...ale ja bym wolała uwzględniać coś co jest proste do uwzględniania... warto wiedzieć co inni zauważyli testując coś na sobie...
Ostatnio czytałam na forum ( dadamo.com) jak jedna osoba (właścicielka grupy krwi A, której to grupie krwi generalnie dobrze służą produkty sojowe... przy pomocy swej dociekliwości ustaliła, że ma GenoTyp Badacza... któremu właśnie produkty sojowe szkodzą... tam można często przeczytać coś ciekawego... spostrzeżenia dociekliwych ludzi z całego świata...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności