Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 12:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 218 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 5:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 13, 2008 10:34 am
Postów: 10
Obojetnie czy siec czy w standardowych sklepach. Jestem ciekawa, piszcie :)

Zaczne od siebie - jestem tradycjonalistka, lubie dotknać, popachniec i kupic tylko to, co wczesniej pachnialam - zadne nowe opakowanie. Najczesciej chodze do superpharm

_________________
Kochane zdrowie...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 3:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 03, 2010 4:02 pm
Postów: 9
Zazwyczaj w aptece albo porządnych sklepach kosmetycznych- no bo kremy Vishy- to tylko apteka, szampony Subrina Recept-apteka, balsamy-też,żeby naprawdę nawilżały. Tam są już kosmetyki z prwadziwego zdarzenia a nie placebo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 4:02 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 21, 2010 9:01 pm
Postów: 53
Różnie. Czasem zamawiam przez internet, jeśli kosmetyki są rzadkie i nie trudno dostępne w drogeriach, lub po prostu drogie. Te bardziej zdrowotne i pielęgnacyjne kupuję w aptece a upiększające w drogeriach. I w małych i w sieciówkach, zależy co się napatoczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 3:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 28, 2010 12:34 pm
Postów: 3
witam ja swoje kosmetyki mary cohr zamawiam przez internet tzn do pielegnacji twarzy i ciała.
malowidełka ardeco lub loreala tusze maybeline to kupuje w drogeriach np.rosmanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 9:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Ja zawsze kupuję kosmetyki w sprawdzonych sklepach. Ostatnio zamawiam w aptece internetowej *** i jestem bardzo zadowolona - przesyłki przychodzą na czas i nigdy nie mam do nich zastrzeżeń. A oferta jest bardzo szeroka i można u nich znaleźć praktycznie wszystko. Jeśli ktoś szuka dobrej apteki internetowej to polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 5:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 20, 2012 8:04 am
Postów: 37
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Sty 30, 2013 5:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Ja mam taką technikę że chodzę po sklepach porównuję ceny a potem patrzę na internet i tak wybieram produkty. Dla niektórych może się to wydawać długotrwałym procesem ale mam już sprawdzone sklepy, strony i idzie mi całkiem sprawnie. Jednak jeśli chodzi o droższe kosmetyki typu perfumy, podkłady czy pędzelki to zdecydowanie kupuję je przez internet bo jest o wiele taniej.
O dla przykładu *** troszkę trzeba było poczekać ale mam produkt jaki chciałam 8) :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Lut 06, 2013 11:17 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2012 1:11 pm
Postów: 23
Stacjonarnie Rossmann powiedzmy podstawowe produkty. Jeżeli chce kupić droższe kosmetyki na prezent, perfumy szukam na promocjach internetowych np. *** jeszcze *** i dalej są galerie handlowe, gdzie po świetach czyści sie magazyny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 10:22 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje,wiec warto szukać właśnie tam,ja zawsze robię zakupy w takiej formie- to szybkie,tańsze i wygodne.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 12:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2012 1:11 pm
Postów: 23
Tak, żeby koszt przesyłki wliczał się w "taniość" Bo po drobiazg do netu + przesyłka nie opłaca się.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 11:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 10, 2012 12:33 pm
Postów: 5
Natol napisał(a):
Tak, żeby koszt przesyłki wliczał się w "taniość" Bo po drobiazg do netu + przesyłka nie opłaca się.


To racja, bo jakby ktoś chciał kupić krem za 5 zł i zapłacić za przesyłkę no to się nie opłaca. Ale wiele kosmetyków w sklepach tradycyjnych jest droższych o conajmniej kilkanaście zł w porównaniu z internetowymi i wtedy już się opłaca. Dodatkowo można jeszcze odwiedzić np. taką stronę jak okazje.info i porównać sobie ceny, jak kształtują się w różnych sklepach internetowych i wybrać najlepszą z ofert.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 9:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Tak, na stronach internetowych firm kosmetycznych można znalezc czasami duze promocej, tansze zestawy, czy np do danego zamówienia dodają jakąś próbkę przynajmniej tak się spotkałam z jedna z marek kosmetyków mineralnych :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 9:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 9:11 pm
Postów: 5
Asjaaa24 napisał(a):
Tak, na stronach internetowych firm kosmetycznych można znalezc czasami duze promocej, tansze zestawy, czy np do danego zamówienia dodają jakąś próbkę przynajmniej tak się spotkałam z jedna z marek kosmetyków mineralnych :P


mnie właśnie interesują próbki takich kosmetyków, dopiero zaczynam przygodę z tego typu kosmetykami i chciałabym popróbować co jest dla mnie najlepsze. wiesz może czy mogłabym otrzymać jakieś próbki ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Mar 06, 2013 10:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 10:54 pm
Postów: 24
Everyday minerals mają kosmetyki z naturalnych minerałków, tam mają szeroką gamę kosmetyków od pokładów do cieni i róży, obecnie używam ich podkładów i fantastycznych róży, jak bedziesz miała jakieś pytania to służe pomocą :)
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Mar 20, 2013 3:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 06, 2013 9:11 pm
Postów: 5
no to co byś mi poleciła na początek. jakiś cień i może podkład i chciałabym żeby cena nie była jakaś wygórowana gdyż nie wiem czy sie to sprawdzi w moim przypadku :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 218 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności