Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 218 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 10:48 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 25, 2014 10:43 pm
Postów: 1
Najbardziej lubię sklep Supplite. Kosmetyki są dobrej jakości i w fajnych cenach, a co najważniejsze - mają świetne podejście do klienta i terminowe wysyłki. Szybko ich na inny sklep nie zamienię ;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 1:32 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Nie mam jednego dobrego miejsca i sklepu w którym kupuje kosmetyki,natomiast generalnie mogę napisać,że są to sklepy internetowe gdzie mam szeroki wybór oraz oczywiście niższą cenę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 6:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 20, 2014 6:40 am
Postów: 1
Renia napisał(a):
Najbardziej lubię sklep Supplite. Kosmetyki są dobrej jakości i w fajnych cenach, a co najważniejsze - mają świetne podejście do klienta i terminowe wysyłki. Szybko ich na inny sklep nie zamienię ;)


Kilka dni temu dostałam pierwszą paczkę właśnie z supplite i chyba też trafi do moich "naj" ;) U mnie największego plusa maja za dodawanie kosmetyków na życzenie. Pierwszy raz się z tym spotkałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 12:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 12:02 pm
Postów: 33
Najczęściej sklepy i drogerie internetowe,gdzie teraz z okazji lata można spotkać ciekawe promocje na szereg kosmetyków,warto po prostu szukać:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 1:22 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 30, 2014 8:28 am
Postów: 13
Zwykle w drogeriach, ale często też zamawiam różne kosmetyki przez internet.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 2:44 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Ja podobnie ponieważ jest to wygodna forma zakupów,a sklepy online mają w wielu przypadkach niższe ceny,a przecież to teraz bardzo się liczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 11:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2014 4:30 pm
Postów: 37
Teraz w rossmannie można dodatkowo dostać kupon uprawniający do 40% zniżki na kosmetyki do opalania - właśnie z tego powodu lubię kupować kosmetyki w znanych drogeriach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 8:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 28, 2014 8:30 pm
Postów: 12
Najczęściej rossmann, czasami też natura (bo są tam niektóre kosmetyki, których niie ma w rossmanie).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Sie 06, 2014 2:01 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 29, 2012 1:10 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Przez internet. Jest wiele profesjonalnych firm, które nie mają sklepów stacjonarnych ani swoich stanowisk w drogeriach. Warto sprobować, polecam np firme Etre belle, maja niezłe promocje :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 10:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 17, 2014 10:45 am
Postów: 4
Komfortowo zamawia mi się kosmetyki, zwłaszcza te do makijażu poprzez portal *** Mają wszystko – kredki, tusze, pudry, róże, cienie, podkłady...i to od najlepszych producentów. Ceny są niskie, bo nie są vatowcami, więc mogą klientom zaproponować lepsze warunki niż inne sklepy. Warto sprawdzić. Pozdrawiam. Dorota.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 10:41 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Ja zamawiam zwykle w aptece internetowej bo mają tam bardzo niskie ceny, nie raz nawet o 100% niższe niż w aptekach stacjonarnych. Można też porobić kosmetyki samodzielnie za pomocą np. stron: zrób sobie krem, mazidła, biochemia urody i inne tego typu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 2:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 18, 2014 1:53 pm
Postów: 5
Ja kosmetyki kupuję zazwyczaj w aptekach. Czasami tez zdarza mi się cos kupić w dobrej drogerii. A jeśli miałabym coś kupić w hipermarkecie to raczej produkty znanej marki a nie jakieś produkty "wyprodukowano dla..." :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 6:50 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Sonia napisał(a):
Ja kosmetyki kupuję zazwyczaj w aptekach. Czasami tez zdarza mi się cos kupić w dobrej drogerii. A jeśli miałabym coś kupić w hipermarkecie to raczej produkty znanej marki a nie jakieś produkty "wyprodukowano dla..." :wink:

Są też znane, a badziewne marki jak Garnier czy L'oreal. To czy kosmetyk jest dobry nie zależy od producenta i od ceny a od składu. Przykład np. Ziaja med - tanie, a jakość ma nie raz lepszą niż kosmetyki za 100+ zł za jeden.

Polecam wejść tutaj: *** można znaleźć różne kosmetyki w niskiej cenie o dobrym składzie i skuteczne, niektóre mające status leku, jak np. maść tranowa. Dobry kosmetyk nie musi być drogi czy znanej marki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Śro Paź 15, 2014 3:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 15, 2014 3:41 pm
Postów: 1
Zdarza mi się od czasu do czasu zamówić jakiś krem organiczny, ale raczej rzadko. Jak już coś kupuję to na stronie www.naturadlapiekna.pl. Tutaj mam pewność, że kosmetyki są prawdziwe, a nie udawane ;P Na wszystko dają certyfikaty. W ogóle bardzo przyjemny kontatk ze sklepem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie przewaznie kupujecie kosmetyki?
PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 2:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Paź 27, 2014 5:44 am
Postów: 18
Ja zakupuje w internecie, uważam, że za podobną cene dosanę zdecydowanie lepszą jakość.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 218 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności