Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: nawilżanie ciała
PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 4:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
mleczko???...olejek???.....balsam??? to produkty które używamy my kobiety aby nasze ciało było nawilżone co wy używacie ???? ja znowu powróciłam do olejku arganowego z mary cohr skóra miękka gładka i napięta a do tego pięknie pachnie.....


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Sty 14, 2011 1:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 14, 2011 12:50 pm
Postów: 5
Ja codziennie stosuję balsam garniera. Mam bardzo suchą skórę i gdybym jej codziennie nie nawilżyła to uczucie dyskomfortu towarzyszyłoby mi przez cały dzień. Poza tym staram się pić dużo wody i soków, aby odpowiednio nawodnić swój organizm, bo to podobno również dobrze wpływa na skórę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 11:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 09, 2010 11:36 pm
Postów: 6
Picie co najmniej 2 litrów wody jest zalecane, ale również dobre kosmetyki Nouri Fusion, które znajdziesz na vitamoc.pl zawierające naturalne wyciągi z ziół dadzą pożądany efekt.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 1:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 28, 2011 1:53 pm
Postów: 12
Moja skóra zwłaszcza w zimie potrzebuje dobrego nawilżenia, moim ostatnim odkryciem jest masło do ciała Flosleku z serii Natural Body-na początek wybrałam dla siebie zapach mango&marakuja i jestem naprawdę bardzo bardzo zadowolona :) szczerze polecam wszystkim którzy lubią masła :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 9:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 23, 2011 8:52 pm
Postów: 9
a ja z tej serii Natural Body mam masło do ciała o pięknym zapachu opuncji i białej herbaty- ostatnio jakoś jestem za masłami do ciała bo i nawilżają i trochę natłuszczają i ogólnie poprawiają wygląd skóry .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 11:24 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2011 11:25 am
Postów: 12
moja znajoma używa oliwy z oliwek zawsze po wyjściu z kąpieli i jest bardzo zadowolona z efektów, ma ładnie nawilżona skórę, jędrn.a i mówi, że nie zamieniłaby by tego na żaden innyc kosmetyk do ciała, no i trzeba przyznać, że jest to kosmetyk naturalny, dobrze działają też mysła z oliwy z oliwek, ale te ciężko dostać w Polsce


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 4:47 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Oliwa z oliwek dobrze nawilża całe ciało,ale ja proponuję jeszcze masło kakaowe-również do ciała. Jest gęstsze,ale znakomicie się sprawdza,szczególnie zaraz po kąpieli.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 3:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Paź 31, 2011 11:15 am
Postów: 24
Miejscowość: Sandomierz
Jak dla mnie oliwa jest zbyt tłusta, wolę lżejsze kosmetyki i mleczka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 5:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 23, 2012 7:02 pm
Postów: 8
ja stosuje oliwkę Hipp i jestem bardzo zadowolna, wcieram jeszcze w wilgotne ciało wtedy nic się nie klei, ani nie lepi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Śro Cze 20, 2012 10:10 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2010 11:49 am
Postów: 101
Z tego co wiem oliwkę powinno się nakładać na ciało gdy jeszcze jest wilgotne, wówczas to ma sens bo zatrzymujesz jakby tę zewnętrzną wilgoć. Dlatego przy pielęgnacji suchej skóry najczęściej zaleca się stosowanie balsamów, maseł i uzupełniająco oliwek. Teraz jest modny trend na oliwki w pielęgnacji, oliwi się przecież włosy. Ja jednak zamiast balsamów wybieram masła do ciała, najlepiej te najbardziej naturalne. Jedno z moich ulubionych - beECO oliwkowe na bazie shea. Gęsta konsystencja maseł daje mi poczucie dłużej ochronny, lepszego nawilżenia. Z oliwek stosuję te o najprostszych składach np. bambino.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 9:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Cze 12, 2012 8:46 pm
Postów: 4
Ja używam oleju z avokado taki zwykły z Rossmana i balsamy obowiązkowo:) Mam ich nawet sporą kolekcję w domu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 1:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
majka napisał(a):
Z tego co wiem oliwkę powinno się nakładać na ciało gdy jeszcze jest wilgotne, wówczas to ma sens bo zatrzymujesz jakby tę zewnętrzną wilgoć. Dlatego przy pielęgnacji suchej skóry najczęściej zaleca się stosowanie balsamów, maseł i uzupełniająco oliwek. Teraz jest modny trend na oliwki w pielęgnacji, oliwi się przecież włosy. Ja jednak zamiast balsamów wybieram masła do ciała, najlepiej te najbardziej naturalne. Jedno z moich ulubionych - beECO oliwkowe na bazie shea. Gęsta konsystencja maseł daje mi poczucie dłużej ochronny, lepszego nawilżenia. Z oliwek stosuję te o najprostszych składach np. bambino.

Ja pod prysznicem stosuję peeling z kawy i oleju rzepakowego - po takim zabiegu nie muszę się już potem balsamować ani oliwkować :) Olej ma dużo witamin i wspaniale odżywia skórę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:34 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Peeling z kawy pod prysznicem to dobre rozwiązanie,przynajmniej jest skuteczne. Ja polecam jeszcze olejki eteryczne podczas kąpieli,które również bardzo fajnie nawilżają całe ciało.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
ja stosuje balsam Garniera ten taki czerwony do bardzo suchej skóry lub oliwkę do ciała dla niemowląt. Te dwa produkty jak dla mnie super nawilżają skórę. Sprawiają, że jest miękka i fajnie pachnie.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 3:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Paź 12, 2012 3:02 pm
Postów: 18
Słyszałam że fajnym ekologicznym balsamem może być olej kokosowy. Bez konserwantów, najlepiej zimnotłoczony. Próbowałyście?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności