Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:30 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: depilacja
PostWysłany: Śro Maj 05, 2010 7:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
depilacja zimnym woskiem wykonywana jest w salonach mary cohr czy ktoś o niej słyszał ???a jeśli nie to co robicie by mieć piękne ciało bez włosków a może nic nie robicie i jest tak jak stworzyła to natura...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 4:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 08, 2010 4:01 pm
Postów: 4
Depilator :) mecze sie tylko z wrastaniem włosów.. niebardzo umiem sobie z tym własnie poradzic :/ macie jakieś sposoby?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 12:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 17, 2013 9:34 pm
Postów: 6
Ja mam tak samo, u mnie włosy najbardziej wrastają po zastosowaniu maszynki do golenia, więc mimo iż jest bardzo szybka i wygodna, już dawno ją odstawiłam. Depilator z kolei jest dla mnie zbyt bolesny :cry: Po prostu nie daję sobie rady z depilacją takich miejsc jak na przykład wewnętrzna strona ud. Depilacja woskiem też nie jest zbyt przyjemna, postawiłam zatem na krem do depilacji. Trochę musiałam się naszukać, żeby znaleźć odpowiedni, gdyż wiele z tych najpopularniejszych wywołuje u mnie dość silne podrażnienia. Podczas jednej z moich wizyt u kumpeli pozwoliła mi ona spróbować swego, firmy revitol. Okazało się, że jest bardzo skuteczny i nie wystąpiły żadne podrażnienia :) Prawie natychmiast weszłam na www.revitolhairremoval.pl i zamówiłam go tez sobie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 1:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 14, 2013 3:48 pm
Postów: 28
Skuteczna jest też depilacja laserowa. Efekt gładkich nóg i nie tylko utrzymuje się bardzo długo, bo nawet kilka lat. Bardzo dobrym salonem kosmetycznym jest Studio Laser, które zajmuje się stricte zabiegami laserowymi, więc ma najlepszy sprzęt i specjalistów :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 1:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2013 9:05 am
Postów: 30
Zgadza się,dzięki depilacji laserowej skutecznie pozbędziemy się wszelkiego rodzaju owłosienia na całym ciele. Zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć,jednak jest bezbolesny w przeciwieństwie do depilacji woskiem.

_________________
www.Amalu.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 7:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 17, 2013 10:47 am
Postów: 12
Amalu_pl napisał(a):
Zgadza się,dzięki depilacji laserowej skutecznie pozbędziemy się wszelkiego rodzaju owłosienia na całym ciele. Zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć,jednak jest bezbolesny w przeciwieństwie do depilacji woskiem.


popieram - aby mieć spokój z owłosieniem, warto zdecydować się na depilację laserową. Najnowsze lasery świetnie radzą sobie z tym problemem, skutecznie usuwają owłosienie, a co najważniejsze, zabiegi są bezbolesne, a to jest kolejny duży atut.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 2:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Zgadzam się z Wami,depilacja laserowa jest chyba w chwili obecnej zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jeżeli ktoś chce pozbyć się włosów z całego ciała na stałe,warto mieć ten zabieg na uwadze.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Śro Sie 21, 2013 1:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Cze 02, 2013 6:41 am
Postów: 45
Odnośnie depilacji to napisano na forum już wszystko,wystarczy poczytać,są już wątki w tym dziale. Depilacja laserowa jest skuteczna,to prawda tylko należy uważać na wrażliwą skórę i odpowiednio o nią zadbać po takim zabiegu,pielęgnować.

_________________
www.Nonibioactive.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 7:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 11, 2013 3:04 pm
Postów: 4
Miejscowość: Cala Polska :)
Najlepsza depilacja laserowa, jeśli chodzi o efekt i czas.

_________________
Naturalne efektywne kosmetyki:
http://pl.oriflame.com/ecatalogue/index.jhtml?sc=katalog-oriflame&per=201316&pStartPg=


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 5:01 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Hirsutyzm u kobiet to bardzo wstydliwy temat. Depilacja czy to cerumenowa czy laserowa jest tylko likwidowaniem objawów, a nie przyczyny. Przyczyną zaś hirsutyzmu jest brak równowagi hormonalnej i tak zwany androgenizm. U kobiet męskie hormony płciowe wydzielane są głównie przez gruczoły nadnerczowe (glandulae suprarenalia). Chodzi tu przede wszystkim o nadprodukcję testosteronu. Aby jej zaradzić poleca się niekiedy lek o nazwie Androcur. Jest on stosowany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn z nadpopędliwością seksualną. Nie wiem czy dobrze dedukuję, ale mógłby on być stosowany u pedofilów, mężczyzn ze zwiększonym popędem płciowym. U kobiet androgenizm powoduje wystąpienie hirsutyzmu w pewnych miejscach ciała charakterystycznych dla występowania zarostu u mężczyzn, natomiast u obu płci jest on przyczyną łysienia androgennego, czyli typu męskiego (Alopercia). Związane jest to z niszczycielskim oddziaływaniem testosteronu na cebulki włosowe skóry głoiwy (bulbi piles cutanei capitis). Łysienie typu męskiego zaczyna się zakolami, kończy zaś powstaniem charakterystycznej tonsury.
Jeśli chodzi o zastosowanie terapii naturalnej u płci żeńskiej (femininum) polecam wyciąg z niepokalanka (Annus Magnus), który przyczyni się do regulacji gospodarki hormonalnej organizmu. W diecie należałoby uzupełnić dozę takich warzyw jak kapustne, a w tym kapustę (Brasica oleracea) jako królową wszelkich warzyw, a także kalafior, brokuły i kalarepę (jeśli jest taka możliwość). Oprócz kapustnych gospodarkę hormonalną regulują buraki, rzodkiew, rzodkiewka oraz marchew.
Poza tym należałoby wykluczyć z diety produkty spożywcze zawierające argininę tj wiśnie, orzechy włoskie, mięso wieprzowe i wołowe oraz czekoladę.
Należałoby zwiększyć dozę takich produktów jak mięso drobiowe, soję, tofu sojowe, pestki słonecznika i dyni oraz ciecierzycę i soczewicę. Produkty te zawierają w swoim składzie tyrozynę - aminokwas przyjazny kobietom.
I na koniec wspomnę jeszcze o tryptofanie - budulcu melatoniny - hormonu dobrego snu. Znajdziemy go w ziemniakach, bananach i sałacie. Tryptofan podobnie jak tyrozyna obniża stężenie androgenów w organizmie.
Pozdrawiam serdecznie
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:17 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Jak ktoś słusznie zauważył powyżej,tylko depilacja laserowa zapewni nam trwałe efekty i co ważne- będzie też bezbolesna,wiec moim zdaniem warto udać się na taki zabieg niż męczyć się woskami czy maszynką.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Sob Maj 31, 2014 2:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
ja jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów depilacji laserowej, nogi są gładkie już nie pamiętam co to niechciane włosy. a jak będziecie potrzebować dokładniejszych informacji warto zajrzeć tutaj http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 9:24 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Bardzo się cieszę,że Twoja opinia na temat tego rodzaju depilacji także jest pozytywna bo im będzie ich więcej tym oczywiście lepiej,niech Użytkowniczki przekonają się że faktycznie warto:)

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 1:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 30, 2014 8:28 am
Postów: 13
Ja ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad depilacją laserową, jednak trochę przeraża mnie cena.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: depilacja
PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 9:39 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Uwierz mi,że mimo nawet wysokiej ceny to warto,ponieważ daje niesamowite efekty i jest bardzo skuteczna. dzięki temu nie musisz sie męczyć z włosami i goleniem co tydzień,masz święty spokój.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności