Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: rozstępy
PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 10:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 12:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 17, 2013 9:34 pm
Postów: 6
Ja też używałam i używam kremu, gdyż na inne zabiegi póki co mnie nie stać. Moje rozstępy związane są ze zmianą mojego ciała podczas ciąży. To było moje pierwsze dziecko, więc nie miałam jeszcze pojęcia o możliwości powstania rozstępów. Na szczęście bratowa poleciła mi, żebym smarowała newralgiczne miejsca specjalnym kremem. Po jej niedawnej ciąży zostało jej jeszcze trochę kremu revitol, który mi oddała do wykończenia, a potem czym sama kupiłam go na www.revitolstretchmark.pl. Jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży, ale można go też stosować przy każdym rodzaju rozstępów. U mnie dzięki temu, że wcześnie zaczęłam stosować krem rozstępy nie były zbyt straszne i ładnie dało się je później złagodzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 6:01 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 24, 2013 9:54 am
Postów: 40
Miejscowość: Krak
A widzisz długo szukałam co pomoże od wewnątrz na rozstępy i znalazłam, to cynk. Trzeba brac długo ale korzyści są olbrzymie, mam na myśli cynk chelatowy, bo najlepiej wchłanialny i nie powoduje nudności.

_________________
http://zdrowadroga.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 2:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Ja też słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Cynku,więc faktycznie coś w tym musi być.. Nie próbowałam,ale czytam różne opinie na wielu forach i akurat te są pozytywne. Nie zaszkodzi spróbować.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 9:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 9:53 pm
Postów: 9
Witam,
Czy ktoś z Was może zopiniować efekty zabiegów zmniejszających rozstępy w klinice Q-Institute? Walczę z rozstępami już od dłuższego czasu i nic nie daje efektu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 6:31 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę zarówno o klinice ja i samym zabiegu,wiec podaj więcej szczegółów,ile tak dokładnie kosztuje ten zabieg?

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 1:45 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 9:53 pm
Postów: 9
Sama szukam informacji, udało mi się jedynie w Internecie znaleźć cennik zabiegów.. ceny są mega zróżnicowane.. widziałam też, że mając kartę VIP można dostać spory rabat. Chyba jednak skorzystam, zadzwonię i ustalę coś konkretniejszego :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Śro Kwi 02, 2014 12:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 02, 2014 12:03 pm
Postów: 4
Kiedy miałam rozstępy zawsze nie czekałam długo zanim stan się pogorszy tylko od raz rezerwowałam wizytę na http://urodamemo.pl i zapisywałam się na zabiegi redukujące problem. :) Swoją drogą to ta strona http://urodamemo.pl jest o tyle fajna, że można się z niej zapisywać do kosmetyczek, fryzjerek i solariów nie wychodząc z domu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 1:09 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 03, 2014 11:42 am
Postów: 5
Rozstępy powstają w wyniku uszkodzenia, nadmiernego rozciągania, skóry. Skóra ma swoją elastyczność i jest ona związana z kolagenem. Nie tylko skóra potrzebuje kolagenu, to białko, które buduje większość tkanek łącznych.
Deficyt tego białka w naszym pożywieniu powoduje problemy ze skórą, kośćmi, ścięgnami itp

Jeśli raz powstały rozstępy to już niestety kremy nie pomogą, to uszkodzenie podobne do blizny. Warto jednak odebrać sygnały od naszego organizmu, że brakuje mu kolagenu, lub skóra jest zbyt napięta (np ciąża). Kremy, pomagają zapobiegać rozstępom.

_________________
Co my


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 6:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 02, 2014 10:21 am
Postów: 11
Ja walczyłam z rozstępami różnego rodzaju kremami, ale efekt był bardzo słaby. Poszłam na zabieg do Q Institute i była po nim spora poprawa zwłaszcza stanu skóry. Rozstępy też zrobiły się takie delikatniejsze, jaśniejsze i mniej widoczne. A tak się zastanawiam, czy stosowanie jakiegoś balsamu z kolagenem może coś dać?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 10:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 15, 2014 10:17 pm
Postów: 5
Zgadzam się z tym że rozstępy można usunąć tylko przy pomocy chirurga plastyka, jedyne co możemy zrobić sami to zmniejszyć ich widoczność i oczywiście zapobiegać powstawaniu nowym. Podczas ciąży stosowałam na zmianę olejek macadamia i olejek jojoba - w efekcie zero rozstępów, skóra dobrze nawilżona i uelastyczniona. Polecam olejki bo jest to kosmetyk naturalny więc nie szpikujemy się dodatkowo chemią, ceny są przystępne i mają wiele innych zastosowań- np. jako odżywka do włosów lub paznokci.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 9:35 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Warto próbować każdego sposobu i może akurat któryś na nasz organizm okaże się skuteczny. Zabieg to już wg mnie ostateczność,najpierw dobre kosmetyki i rzecz jasna ćwiczenia,basen,pływanie- masaż wodny podobno bardzo dobrze działa na rozstępy oraz cellulit.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 1:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 16, 2014 1:18 pm
Postów: 5
Stylion_pl napisał(a):
Warto próbować każdego sposobu i może akurat któryś na nasz organizm okaże się skuteczny. Zabieg to już wg mnie ostateczność,najpierw dobre kosmetyki i rzecz jasna ćwiczenia,basen,pływanie- masaż wodny podobno bardzo dobrze działa na rozstępy oraz cellulit.


i przede wszystkim działanie od wewnątrz :) na mnie nie działały ćwiczenia i kosmetyki, póki nie zaczęłam stosować odpowiedniej diety


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 12:46 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2014 12:02 pm
Postów: 33
Też fakt,tutaj jedno łączy się z drugim i warto pomyśleć o diecie oraz ćwiczeniach co zapewni nam efekty i nie tylko pozbędziemy się rozstępów,ale i schudniemy:)

_________________
www.MrHilary.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rozstępy
PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 1:33 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 30, 2014 8:28 am
Postów: 13
O, nigdy nie przypuszczałam, że są jakieś sposoby na rozstępy. Może niedługo coś wypróbuję :).


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności