Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:06 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 11:39 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Na cellulit dużo ruchu, chłodne kąpiele i dobre kremy. W tej drugiej kategorii polecam pływanie, w tej ostatniej krem cellu off od Floslek.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Lip 13, 2016 8:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 13, 2016 8:42 pm
Postów: 1
Maximus to świetny zabieg na cellulit. Nie boli, nie trzeba brać wolnego ani nic i jest bardzo skuteczny. U mnie cellulit był naprawdę rozległy i musiałam zrobić aż 6 zabiegów, ale było warto. Efekt świetny. Nie wiem, czy wszędzie jest taki zabieg możliwy do zrobienia, ja robiłam w klinice Viva-Derm.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 9:59 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dawno temu chodziłam na takie zabiegi podczas których ubierano mnie od pasa w dół w taki ciężki kombinezon i zamykało w komorze pod ciśnieniem czy jakoś tak. Kazano mi normalnie chodzić. Nie pamiętam jak to się nazywało, bo to było w UK. Ale efekty super i ciało jakby jędrniejsze. Tylko trzeba regularnie chodzic

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 4:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Cellulit to chyba zmora każdej kobiety. Polecam zdecydowanie na takie odstępstwa suplementy. Takim najlepszym jest therm line hydrofast, można przeczytać jakie ma pozytywne ma opinie ten produkt. Niweluje cellulit, usuwa zbędną wodę z organizmu. Nie ma tutaj żadnych efektów ubocznych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 5:52 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
To racja,cellulit jest "zmorą" wielu kobiet,ale tutaj można z nim w odpowiedni sposób walczyć,wystarczy że będziemy stosować się do powyższych rad i zdrowo,dobrze odżywiać,być aktywną fizycznie oraz rzecz jasna stosować odpowiednie kosmetyki naturalne- w szczególności polecam kolagen.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 7:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
oj cellulit to byla moja zmora przez dluuugi czas. ale wzielam sie za siebie, odstawilam fast foody, zaczelam sie troche ruszac i regularnie chodzilam do Coco-time na zabiegi ;) wiec zaatakowalam go z kazdej mozliwej strony :D no i nie bylo opcji, zebym sie go nie pozbyla w taki sposob :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 8:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Jeżeli jesteśmy naprawdę zdeterminowane,to z całą pewnością osiągniemy zamierzony efekt,wystarczy odpowiednia konsekwencja,dobre kosmetyki,dieta i rzecz jasna wspomniany ruch,który jest podstawa do sukcesu.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 5:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
z cellulitem to walka przez ćwiczenia i dietę. łatwo nie jest, ale trzeba cisnąć, kiedyś ta wymarzona sylwetka musi się wyłonić :D a ja jeszcze walczę z rozstępami, ruch połączony z porządnym nawilżaniem naprawdę wiele jest w stanie zdziałać. już którąś tubkę kremu mama's zużywam, mają też olejek do kąpieli http://mamas.com.pl/produkty/ powiem Wam dziewczyny, że naprawdę fajny efekt to daje razem wszystko :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 7:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 24, 2016 7:51 pm
Postów: 5
Jest wiele dobrych kosmetyków na rynku, które pomagają walczyc z tą zmorą, ja osobiscie stosuję guam, po którym efekty mam fajne. kupiłam go https://sklep.kosmetyki-beata.pl/

_________________
M


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:24 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Przyznam,że akurat tego kosmetyku nie stosowałam więc ciężko mi powiedzieć czy faktycznie jest dobry i skuteczny. Stosowanie kosmetyków faktycznie pomoże zredukować cellulit,natomiast nie pozbędziemy się go całkowicie bez specjalistycznych zabiegów i aktywności fizycznej.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 9:00 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 30, 2016 8:43 am
Postów: 1
Dużo ciekawych artykułów i porad znajdziecie na http://www.poradniowo.pl Znajdują się tam informacje o zdrowiu, urodzie.... Polecam, czytam codziennie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 7:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Nie ma jednej i "złotej" zasady dotyczącej tego co będzie naprawdę skuteczne na cellulit. Wiadomo, że w grę wchodzą jak najlepsze i sprawdzone kosmetyki, ale i dieta czy aktywność fizyczna i systematyczny trening od którego należy tutaj zacząć.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 5:18 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
U mnie fajnie sprawdził się krem cellu off od Floslek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 11:26 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
A możesz w takim razie podać skład tego kremu? Bo już któryś raz czytam o nim na forum, natomiast nie mamy żadnej informacji dotyczącej składu, więc czekam na opinie oraz doświadczenia. Zobaczcie także kosmetyki z kolagenem na KochamZdrowie.com

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 12:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lis 18, 2016 11:56 am
Postów: 24
Cellu Off rzeczywiście fajnie działa, tak jak wiele kosmetyków Floslek.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności