Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 4:43 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 24, 2013 9:54 am
Postów: 40
Miejscowość: Krak
Należy usprawnić krążenie i metabolizm zewnętrznie;
- poprawiamy krążenie masażem, z użyciem maści zawierających ekstrakty z kawy, guarany, kasztanowca,
- stosujemy wibraje ultradźwiękami, które rozbijają tkankę tłuszczową, masaż podciśnieniowy, energia bipolarnego prądu i podczerwień daje redukcję tkanki, stosuje się też bezpieczne  penetracje laserowe,
- krioterapia,(niskie temperatury), termoterapia, presoterapia (masaż mechaniczny z wykorzystaniem ciśnienia), elektrolipoforeza (prądy poprzez cienkie i długie igły), endermologia (mechaniczny masaż z wykorzystanieniem podciśnienia),
- terapia falą akustyczną (rozpad kolagenu, budującego przegrody i uwolnienie skóry).
Jędrna skóra wymaga, odpowiedniej diety, ćwiczeń, i kontroli wagi. Zdrowy wygląd zapewnia jedzenie owoców; grejpfruta, truskawek, kiwi, czereśni, ananasa, czyli dużo naturalnej witaminy c, flawoniodów, potasu. Należy ograniczyć węglowodany i tłuszcze zwierzęce oraz dodać białko (nabiał, soja).
Cellulit zwalczamy też pod prysznicem; silny strumień ciepłej i zimnej wody na przemian. Nacieramy skórę preparatami pobudzającymi mikrokrążenie, przeciwzastojowe, uelastyczniakące i owijamy np. udo folia spożywczą na około 15 minut. Samodzielne masaże szorstką rękawicą, wykonujemy ruchy okrężne.
Cellulit wiąże się z nagromadzeniem produktów ubocznych przemiany materii, tłuszczu i wody, wnioski nasuwają się same.(oczyszczanie organizmu).

_________________
http://zdrowadroga.com


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 11:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lis 09, 2013 10:58 pm
Postów: 12
rozpacz bierze jak sie jest szupłym, młodym i ma sie celuit, a mam od 16 roku zycia albo i szybciej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:24 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Raczej mało prawdopodobne abyś miała go szybciej,no chyba że jest to w jakimś sposób ukształtowane genetycznie,wtedy tak. Na cellulit polecam przede wszystkim ruch i zabiegi z udziałem wody- to pomaga.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 8:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 24, 2014 8:48 pm
Postów: 20
Dziewczyny na wizażu na celulit polecają okrągłą, drewnianą szczotkę do masażu z Rossmanna, z takimi małymi, gumowymi wypustkami. Kupiłam ją sobie, ale mam na razie od tygodnia i efektów jeszcze nie widać :-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 3:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 05, 2014 4:43 pm
Postów: 4
Tydzień to zdecydowanie za mało, żeby były widoczne jakiekolwiek efekty. Ja stosowałam bańkę chińską i efekty były dopiero po jakimś miesiącu stosowania.

_________________
www.geobike.com.pl - rower elektryczny
www.luxmedica.pl - rehabilitacja szczecin


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Nie Mar 09, 2014 10:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 9:53 pm
Postów: 9
Witam,
już od długiego czasu nie mogę sobie poradzić z cellulitem. Rozmyślam nad skorzystaniem z serii zabiegów, by pozbyć się cellulitu. Znalazłam wiele ofert klinik. Najbardziej przekonuje mnie klinika z Warszawy Q-Institute. Czy ktoś z obecnych posiada jakieś informacje na temat zabiegów w klinice?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Kwi 16, 2014 6:36 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 02, 2014 10:21 am
Postów: 11
Ja walczę z cellulitem różnymi ćwiczeniami, do tego masuję uda ostrą gąbką w czasie kąpieli. Byłam też na zabiegu w Q Institute, Po nim skóra na udach zrobiła się delikatniejsza, bardziej gładka i pomarańczowej skórki prawie już nie widać. Pilnuję się tez żeby nie jeść słodyczy i nie używać do gotowania dużej ilości soli. Na razie nic nowego mi nie powstaje i mam nadzieję,że tak już zostanie. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 10:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 23, 2014 4:30 pm
Postów: 37
Na cellulit najbardziej skuteczne są ćwiczenia. Różne kremy i balsamy mogą wspomóc walkę, ale same w sobie nie są zbyt skuteczne więc nie warto tylko na nich poprzestawać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 6:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 07, 2014 12:15 pm
Postów: 5
Mi pomagają też masaże specjalną szczotką , to bardzo wygładza skórę

_________________
http://www.arena.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 9:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 28, 2014 8:30 pm
Postów: 12
malinkamalinowa napisał(a):
Na cellulit najbardziej skuteczne są ćwiczenia. Różne kremy i balsamy mogą wspomóc walkę, ale same w sobie nie są zbyt skuteczne więc nie warto tylko na nich poprzestawać.


Zgadzam się w 100%. Cwiczenia to podstawa. Krem, serum może być jedynie dodatkiem:) Także wstajemy z kanap i zabieramy się za ćwiczenia:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 4:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Racja,odpowiednie ćwiczenia,ruch,aktywność fizyczna to podstawowa kwestia i także polecam zawrócić na to uwagę w pierwszej kolejności. Kolejna rzecz to dobre kosmetyki oraz skuteczna dieta.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Paź 08, 2014 12:49 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
Doraźnie można się wspomagać body wrappingiem, czyli owijaniem folią. Ma to jednak pewne przeciwwskazania. Opis zabiegu, przeciwwskazania i przepis na papkę znajdziecie tu: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/2014/08/body-wrapping-moj-przepis.html no i też w wielu innych miejscach w necie, ale to jest sprawdzone więc to polecam :).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 6:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Szczerze mówiąc to bardzo ciekawy zabieg,możesz napisać coś więcej na jego temat? A może ktoś z Was już próbował i przedstawi swoją opinię,doświadczenia? Im więcej odpowiedzi tym oczywiście lepiej i bezpieczniej.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 4:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 01, 2014 10:03 pm
Postów: 1
Jeśli chodzi o usunięcie cellulitu, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest Endermologia. Jest to naturalny zabieg polegający na ubraniu specjalnego kombinezonu i zrelaksowaniu. Następnie masażysta wykonuje ruchy przyrządem do endermologii (głowica wyposażona w dwie rolki). Wszystko opisane jest ładnie na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/endermologia_lpg/. Szczególnie polecam filmik o zabiegu endermologii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 6:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 6:04 pm
Postów: 12
Najbardziej skuteczny jest jednak zabieg na cellulit,tylko rzecz jasna jest także droższy. Kolejna opcja to systematyczny trening,ćwiczenia z basen i kosmetyki-z uwzględnieniem kolagenu:)

_________________
www.Pamaluk.Sklep.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności